Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

Money_too

Fantasmagorická oddechovka, při které jsem se stylově zasmál. Návrat do barevných 80 let byl špičkový a mnou nenáviděný neherec Cusack byl v tomto filmu celkem snesitelný. Někdo může považovat za blbost, já se ovšem bavil. Takhle by měl vypadat humor v oddechových komediích... ()

Zeliiik

Škoda, že už mam poblitých hlavních hrdinů opravdu dost, natož pak veverek :) Kdyby si tohle tvůrci odpustili, rozhodně by to zvedlo úroveň. Na druhou stranu musim pochválit moc dobrej výběr hudby. ()

Gastovski

Vcelku jsem se dobře bavil, zasmál se a navíc, až budu chtít spáchat sebevraždu, tak to udělám přesně jako Rob Corddry. Je to scéna, která má váhu jedné *. ()

El-Barto

Komedie postavená na ztřeštěném nápadu, která je ale dost předvídatelná a to jí hodně ubírá na vtipnosti. Film jsem si sehnal kvůli nevázané nenáročné zábavě, ale nebavil jsem se podle očekávání, 4/10. ()

jasanka

Na filmu mi vadily dve veci - 1) opet vubec nerespektuje pravidla cestovani casem, 2) prislo mi, ze dej nema konkretni cil, nikdo nevedel, co ma (ci nema) vlastne delat a placali se v tom. Jinak ale fajn odpocinek. ()

Hapretor

Chcete se bavit? NE! Chcete vidět dobré herecké výkony? NE! Chcete slyšet stupidní fóry? JO! Chcete vidět úplně neoriginální děj? JO! Chcete zkrátka jen zabít 100 minut času? JO! Chcete pak litovat, že jste třeba radši nečetli pěknou knížku, nebo nešli na pivo? JO! Tak v pořádku, klidně si toto pusťte. Jedna hvězda jen z lítosti. ()

Tom_Ass86

Skvělý 90. léta :) Poison, Mötley Crue, Lougle, Martina Navratilova...a Philova pravá ruka, to je neskutečný :) Fakt supr komedie, u které se člověk pořád směje. 85% ()

TETŘEF

Pozitivum změny možností a tedy jakéhosi anti-fatalismu trýská ze vševch štěrbin. Možná že je třeba trochu milovat osmedásátá léta, možná je to jen tím, že každým dnem tady (Spean Bridge, UK) prší...ale ono to vtipem, stylovostí (Black Eyed Peas) i humorem (zkouřená break up poetry) jde.... ()

Rokle

Rozjezd je famózní a příslib neskutečný švandy zaručený. Jenže pak se ten stroj na srandu zadrhne a omílá pořád to samé. Řekl bych, že spousta vtipných momentů by mohla být vypointována ještě lépe a bohužel i tady narazíme na několik zbytečných podpásovek, kdy se tvůrci uchýlili k tomu, že "čím trapnější, tím lepší". Škoda, potenciál byl obrovskej. ()

J. T. Kirk

Celkově nudná komedie, ve které mě potěšil snad jen Chevy Chase, který tam byl bohužel jenom chvíli. Home Sweet Home byla jedna z mála dobrých věcí, jinak to stálo za nic. ()

Olík

Trojice nepříliš úspěšných přátel se spolu se synovcem jednoho z nich ocitá po bouřlivém mejdanu v minulosti na místě, které mají ještě v živé paměti. Budou opatrně našlapovat, nebo se pokusí změnit svoji nevábnou budoucnost? Taková milá úchylárna – tuny nespisovných slov, sci-fi zápletka, neurvalý Rob Corddry, vynikající Clark Duke, fekální humor…………….a možná přijde i Chevy Chase. Škoda jen, že filmu dochází v druhé půlce dech. ()

Toka

Taková docela zvláštní "teen komedie". Clark Duke je podle mě čím dál tím lepší herec, nějak sem si ho oblíbil. Lehce předvídatelné, ale tak bavil sem se a to je hlavní. ()