Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

BoredSeal

Promarněná příležitost. Hrdinové se v minulosti flákají a nedělají nic podstatného, prostě scénáristická nuda a pár dobrých vtipů (většinou narážky na kultovní věci nebo hardcore explicitní vtipy). Pro fanoušky tématu cestování časem je to promarněný čas a zábavná komedie to taky není. ()

Fíla

Musím říci jak jsem spokojený, protože Hot Tub Time Machine je dobře herecky obsazeným a zábavně napsaným filmem. U mě, jako amatéra snímek působí v nejvyšších patrech komediální společnosti, kde herci nepřehrávají, ale i nadále mají co předvádět a bavit mě. Šmrnc tomu dodal vynikající dabing Roba Corddryho, který když ze sebe vytrousil jakoukoliv hlášku a v každé hlášce bylo sprosté slovo, tak to bylo vtipné. Vtipný a zároveň dějově zajímavý snímek. ()

(mOnkey)

„Jakou barvu má Michael Jackson?!“ Mrzí mě, že většinu hlášek a fórů jsme si odbyli v traileru. Už kvůli nim jsem se na film dost těšil. Hot Tub Time Machine se ale povětšinou veze na vlně těžce nalajnovaných komedií a navzdory tomu, že se snaží být dospělá, řeší podobná témata jako její kolegové pro mladší publikum (chlast, blití, děvky a tak podobně). Na druhou stranu hláškování staříkům přisedne mnohem líp. Už kvůli nim a typicky klišoidnímu '80s příběhu to stojí za to. 70% ()

M.i.k.e

lehce nadprůměrná komedie,která není třeskutě vtipná,ale zároveň není nezábavná a diváka v pohodě udrží až do konce.Škoda,že si tvůrci nedokázali odpustit některé "fekální" vtípky,bez kterých se snad soudobé komedie už nedokažou obejít.(Diváci,kteří si prožili 80-ky naplno a měli/mají rádi zběsilosti typu Lyžařské akademie si můžou přidat hvězdu.)...60% ()

Chen

Ne taková bžunda, jak jsem doufal, ale zasmál jsem se docela slušně. Někdo holt cestuje časem, aby zabil Johna Connora, někdo, aby v*jel kámošovu ségru :D ()

Agent006

Trochu masochistický nadšení, ale musim přiznat, že jsem se nemohla dočkat momentu, kdy poslíčkovi usekne něco tu ruku. A přesně to (a spoustu dalších pro mě skvěle zábavnejch scén ) jsem potřebovala, když jsem na to, byť nedopatřením, šla do kina. Volovina, hrozná, ale Cusack je můj oblíbenec a i když mi tahle role k němu příliš nesedla, musela jsem se smát tak jako tak. Ony tyhle kraviny jsou na nějaký to rozptýlení totiž nejlepší a potěší i člověka, co odsuzuje až přehnaně "supervtipný" filmy. ()

Hees

Kvitujem tento počin ako pokus o vtipnú komédiu. Ak išlo o to byť trochu podpriemerný tak potom v poriadku to vyšlo. Škoda fakt za nevyužitý potenciál tohoto filmu.(Hodnotenie 2,5) ()

Aljak

Dobrý nápad, aj scenár. Len zase príliš perverzné na môj vkus, ako keby to nešlo v amerických teenage komédiách aj bez toho. Najprv aká opatrnosť, aby náhodou niečo nepokazili v budúcnosti. A po chvíli už to išlo jedna radosť, menili takmer všetko. Kopa dobrých scén, aj hlášok, len občas až za únosnou mierou. Záver ma dosť prekvapil, aj keď treba uznať, že takto to bolo vyriešené ešte lepšie ako keby to skončilo očakávane. Aj keď celkom by ma zaujímalo, čo všetko Lou robil počas tých rokov navyše, aj keď výsledok sme už videli. To by mohol byť tiež dobrý námet na film - o návrate v čase a menení budúcnosti. ()

honajz2

Vezmi tupou americkou komedii o životních troskách, přidej do toho blbě využitý nápad s cestováním v čase a bum - máš Hot Tub Time Machine. A já blbec jsem si myslel, že to bude něco fajn pro odlehčení a ono prd... Navíc něco tak strašně nudného jsem už dlouhou dobu neviděl. Vlastně se není čemu divit, když je to celé nezáživně natočené, těch pár povedených vtipů je blbě podaných (asi dvakrát jsem se za celou dobu pousmál, jinak ne) a ta drtivá většina trapných, fekálních (kterých je zde btw fakt až moc) a nevtipných prostě... není vtipná. Jak se mi pak takový film má líbit, že jo? Sice ten konec je z toho všeho asi nejlepší, snaha byla, ale jinak to je fakt tragédie. Naprosto zbytečný film. Lepší 1* ()

lebowski!

Těžce nedovařené. Připadá mi to jako narychlo spíchuté "hlavně aby se točily prachy" dílko. Přitom nemálo scén má solidní náběh na údernou pointu. Ale ta bohužel nikde. ()

shyster

Tak jsem si zase jednou udělal výlet do temných vod velice špatných filmů. Ústřední nesourodá čtveřice je doslova trapná, chybí zde jakýkoliv vtipný moment (všechny ty narážky na 80.léta jsou fajn, ale...). A pak nakonec taková kupa nelogičností. Já vím, že bych to u těhlech typů filmů měl prominout, ale když někdo tupost překročí už po 10 minutách stopáže, tak to opravdu neodpouštím. ()

bourec

No,ne že by to bylo něco skvělýho,ale dá se uznat,že to má něco do sebe.Filmů o cestování v čase bylo natočenejch nespočet,takže nic překvapivýho.Ale alespoň tenhle neni tak uhlazenej,prostě ta přirozenost tomu prospívá.A John Cusack je sympaťák,kterej to drží,voni totiž jeho dva kamarádi trochu zaostávaj,tady bych viděl asi nej problém tohodle filmu.Jinak celkem v pohodě.60%. ()

O´Neill

Jak jsem předpovídal po první projekci - reprojekce, o více než rok později, změnila mé hodnocení z původních čtyřech hvězdiček na plný počet. Je to opravdu fajnová záležitost, která skvěle pobaví, odreáguje a ještě má nejlepší konec, jaký se dal čekat. A k tomu všemu skvělí herci a spousty skvělých nostalgických písniček v soundtracku. Co víc si přát? EDIT - 20.6.2012 - po více než dvou letech od premiéry se pro mě film stává jedním z mých TOP, a kdykoliv mi zvedne náladu! ()

Rodriguez

Vtipná a originální komedie o partě starých páprdů, kteří v životě nic nedokázali a promrhali svoje nejlepší léta. Rozhodnou se po nehodě jednoho z nich, že se vrátí tam, kde to všechno v roce 1986 začalo. Jenže to ještě netuší, že se přenesou v čase a mají tak šanci všechno v budoucnosti změnit. Jak se rozhodnou? Je jen na Vás zda budete osudy sledovat s nimi a užijete si společně zábavu, stejně jako já s přítelkyní! 80% ()

JohnRambo

Komédia ktorá si nezaslúži byť odsudzovaná ale aj napriek tomu je to len lepší priemer v svojom žánre. Moje hodnotenie znie : Pozrel som si, nenudil som sa, nelutujem, nepotrebujem vidieť zase. ()

enjoi

Něco jako Hangover, ale pozpátku. Tady sice také vzpomínají co se stalo, ale zároveň to musí udělat znovu. To je jediný prvek, který je navíc v jinak klasické „fekál“ komedii. 70 % ()

campix

Hot Tub Time Machine je taká pohodová komedie na příjemné ztrávení nedělního odpoledne s celkem zajímavým obsazením ( Cusack, Robinson, Duke a Lyndsy Fonseca) a vcelku slušným námětem. Dokonce zde bylo i pár vtipných a zajímavých momentu. Příjemné 3 hvězdičky. ()