Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich „současný“ život začíná... podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě! (oficiální text distributora)

slovan1

Když sem člověk potřebuje odtrhnout od blbých myšlenek a chce se zasmát, tak je tenhle film jako stvořený. Mírně "střeštěná" komedie o partě čtyřicátníku, kteří se, nakonec rádi, vrátí do minulosti, do "svých 80. let. Film představuje super songy z této doby, kočky herečky a známe i méně známe herecké osobností. To byl zítra flám se nesmí brát vážně, nebo od něho očekávat příliš. Prostě se jen usaďte a nechce se strhnout. Hodněkrát jsem se dobře zasmál :-)). ()

Cejny

Solidní komedie. Na první pohled se vám může zdát, že je to naprostá hovadina, ale o tom přece komedie jsou, ne? Jak jsem psal, tahle komedie mě vskutku solidně pobavila a smál jsem se od začátku do konce, a to by přece mělo být hlavním cílem takovýchto filmů. Místní komunita asi nemá moc smysl pro humor, když tento film ohodnotila pouze 60%. ()

ZkuKol

Mám rád 80. léta, zbožňuju jejich hudbu i filmy a přesto jsem u téhle rádoby komedie málem usnul. Obsazení nic-moc, gagy jsou asi tři během filmu, happy end je naprosto nevýrazný, příběh zbytečný a scénář upocený a bohužel selhávající. Představte si, že přijedete na retro akci s tématem 80. let, kde se nic neděje, jen mají všichni dobové oblečení a kouří. Soundtrack se občas o něco pokusí, jenže pak přijde prdící Chevy Chase nebo hůř, jeden z hlavních hrdinů a je vše v trapu. Nejhorší na filmu je, kolik se u něj zbytečně nakecá. Tam kde čekáte gag, akci, narážku, citaci - ne, nudný dialog, jež nám vše vysvětlí - pak někdo upadně/mluví sprostě/zvrací/močí apod. Usmál jsem se dvakrát, emoce žádné, vztah k hrdinům maximálně negativní. Tři kamarádi a jeden mlaďoch vyrazí na hory, kde se přesunou v čase do svého mládí - jo a má to být komedie... 20% ()

DeLaMorte

Dost velkou inspirací byl scénáristům bezpochyby Mejdan ve vegas,ale zase tolik srovnatelná komedie to zase až tak není,protože zde se jedná o časový posun a tím je od Mejdanu rozdílná...a neříkám že není zábavná!Ale kvalit jaké jsem čekal nedosahuje i když dobře pobavila! ()

LuciusWlk

Tenhle filmeček není žádný zázrak. Je zde vidět snaha o maximální pobavení diváka, ale bohužel mnohdy příliš překombinované. Bavil jsem se, ale takovým nudným způsobem :) ()

sedm.1

Vzhledem k obsazení a obsahu filmu jsem čekal spíš takovou romantičtější komedii s pár lehce úsměvnými momenty, ale to jsem fakt hodně minul. To byl zítra flám je totiž hodně z řetězu utržný buldozer, který se s ničím moc nemaže. Takže hlavním obsahem této ztřeštné komedie jsou tuny vulgárností, fekálií, zvratek, nekompromisní zábavy, drog, hulení a totálních šílenců. A právě postavy a jejich představitelé jsou největším tahounem filmu. John Cusack je zde totálně odvázaný jak jsem ho ještě neviděl a sympatie z něj přímo číší, Craig Robinson velký pohodář a především Rob Corddry, prostě takové starší vydání Stifflera z prciček, naprostý blázen a dynamit v jednom. Humor se pak pohybuje jak jsem se již zmiňoval povětšinou na hranici vkusu, já ji mám však posunutou hodně do extrémna, takže já se bavil neustále, pár scén bylo sice už fakt přestřelených, ale zas k úplné trapnosti nesklouzli nikdy. Co mě mile překvapilo, bylo že i dramatické situace, kterých též bylo dost, v tom kolotoči šílených gagů fungovali poměrně dost dobře a nebyli vůbec rušivým prvkem, spíš naopak. A tak jediný, ovšem hodně podstatný, problém této komedie spočívá ve vážně těžko konzumovatelné zápletce. Filmy o cestování v čase mám hodně rád, a to i v komediálním provedení, ovšem i tento žánr musí dodržovat danná pravidla, třeba jako právě i v samotném filmu zmiňovaný motýlý efekt, ale i vyhýbat se mnoha dalším příšerným kiksům,blábolům a nesmyslům, které zde byli fakt zarážející a hloupé. Ale pokud bych měl tedy pominout totální nelogičnost děje celého filmu, tak jde vážně jinak o hodně povedený nářez, který baví od první do poslední minuty, je bez hluchých míst, prostě je to zkrátka taková až moc přepísklá super zábavná jízda. ()

JADIM

Celkom úctyhodná komédia, pri ktorej som čakal, že týpci budú využívať vírivku na cestovanie do rôznych dôb, ale nakoniec bola tá ich jedna cesta problém, ktorý sa stal pre divákov zábavou. Niekedy je film, ktorý sa odohráva približne v rovnakej lokalite lepší ako ten, v ktorom sa lokality často striedajú. 7/10 (Videné 24.6.2020, Originálne znenie) ()

DavidS.

Problém téhle komedie je to, že se strašně drží při zdi a nevyužívá potenciál cesty časem do osmdesátých let minulého století...Hrdinové se tak moc bojí "narušit" budoucnost, že se vlastně vůbec nic nestane...A že se mohly dít věci :) ()

Spike23

A další skvělá komedie v řadě za tenhle týden. S tím časem si tu neskutečně moc vyhráli a díky tomu vznikali snad veškeré vtipné scénky ( Motley Lue, Lougle Maps), nemám tomu co vytknout, skvěle se na to koukalo a asi mi tam ani nic nechybělo. Jediný problém je v originalitě, moc rád bych tomu dal vyšší hodnocení, bohužel až na pár drobností se mi nikdy nedostavil ten pocit, že se tam objevilo něco inovativního, vyjímečného nebo až tak moc zábavného, kvůli čemu by si to zasloužilo lepší hodnocení. Jenže je to film o návratu v čase, takže kdybych se teoreticky vrátil alespoň o těch 10 let zpátky... Prostě to tu * navíc dostane :). ()

Tom:)

Podle hodnocení bych si skoro myslel, že to bude horší. Je to typická crazy komedie, která vám nenabídne nic víc, než 99 minut zábavného pokoukání :) ()

Nemik96

Tak po dlouhé době komedie, která se mi trefila do noty a u které jsem se válel smíchy.Chápu že většině lidí tady tento kousek připadá jako tuctová záležitost plná klišé, ovšem já to beru tak že ono není nic moc z čeho vybírat. Doby kdy se na mě ksichtil můj oblíbenec Jim Carey ať už v BLBY A BLBĚJŠÍ, nebo v ACE VENTURA jsou nenávratně pryč. Hold čas člověk nezastaví což jsem si ověřil v Jimově novince PAN POOPER A JEHO TUČŇÁCI který byl prostě slabší. Za zmínku stojí PAŘBA VE VEGAS která byla rovněž skvělá, ale jinak to je bída z nouzi. Nepočítám do toho romantické a dětské komedie, které mě moc neberou proto uděluji bez rozmýšlení 4**** s přáním více takových kousků. ()

klukluka

Co se mi na tom před lety tak líbilo? Dal jsem tomu tehdy plnej kotlík. A tentokrát jsem jen čekal a čekal a čekal…kdy to začne bejt dobrý…a ono nic…? ()

Han22

No to byla zase včera sračka! Čekal bych od sci-fi, které se k nám dostalo do kin nějakou úroveň. Třeba milou časovku jako Men in Black 3. Dostal jsem nechutnou fekální slátaninu plnou tělních tekutin, debilních vtipů a nesympatických postav. K tomu jediné co postavy dělají je chlastaj, šukaj a stěžujou si na své posrané životy a ani ten feeling osmdesátek to nemá. Jediným plusem jsou písničky a pár vtipů z nich plynoucích (hrdina hrající v roce 86 Black Eyed Peas). Ale tohle už tu bylo v Back to the Future. Takže ztráta času a to jsem si neprozřetelně stáhnul rovnou druhý díl. ()

Zagros

Další z mnoha podobných amerických komedií, kde se na naprosto ztřeštěné a banální zápletce postaví celý film. Děj slouží jen jako slabá berlička ke spojení "vtipných" scének a vše pak jen závisí na schopnostech a komice hlavních představitelů. Bohužel to se tentokrát nepovedlo a počet trapností hodně převážil počet povedených a vtipných scén. Ani nevím, proč jsem se na film díval, na další podobné si raději dám pozor. ()

Loki_Six

"You are the patron saint of the totally fucked. You're completely toxic. There's nothing you can't kill. You're the fucking Violator!" ()

iXtr3m3

Viac ako len slušná kombinácia Vo štvorici po opici a Návratu do budúcnosti. Partička hlavných postáv správne vyšinutá a sprostá a aj napriek určitému tzv. fekálnemu humoru viac ako len znesiteľné. ()