Je to humorný pořad Bolka Polívky. V každém díle jsme si mohli poslechnout netradiční příběhy Bolka Polívky a jeho kamarádů, které nám převyprávěli do humorných historek. Pořadu se účastní i jiné populární osobnosti. Bolkoviny se natáčí v restauraci U klauna na farmě Bolka Polívky v Olšanech u Brna. (duklak2)

Herr_Flick

Nemám rád talkshow, ale musím uznat, že Bolek s pivkem mě během svého pořadu vždycky několikrát nahlas rozesměje. A i přes mnohé plkání hostů o ničem se pobavím daleko víc, než u nějakých dvouhodinových Sandlerovek. ()

rastlinka

Samotná relácia ma nikdy až tak nebrala, ale k Valachovi Bolkovi som vždy prechovávala sympatie. Asi preto, že pochádza z (mojej obľúbenej) Moravy, kde odmalička trávim hodne času. ()

lekr

Bolka Polívku mám celkem rád, ale tohle je opravdu hrozná nuda. Občas sice nahodí nějaký dobrý vtip, ale nic víc. Já prostě talk - show nesnáším. ()

Martin741

Bolek Polivka je dobry herec a urcite ma v sebe kus humoru, ale mne vzdy viacej smakovali Mensikove normalizacne Tv porady. 36 % ()

MJMilan

Jako pořad hodně převyšuje konkurenci, avšak špatný host, špatný výstup. . . Bolek to ale většinou alespoň z půlky zachrání. ()

otík

Osobitý humor Bolka Polívky mi moc nesedí, ale tento pořad byl postavený na hostech a Bolek jen vlastně moderoval jejich vyprávění, což nebylo tak zlé. Rozhodně lepší z Bolkových zábavných pořadů. ()

lskala

Ale jo, Bolkův humor já můžu. Navíc, pokud si pozval správné hosty, stálo to za to. Nejvíc mi utkvěla v paměti scénka - ... na světě je 6 miliard lidí ... bla bla bla ... tak už vím,proč jsem tak utahaný... :-D ()