Je to humorný pořad Bolka Polívky. V každém díle jsme si mohli poslechnout netradiční příběhy Bolka Polívky a jeho kamarádů, které nám převyprávěli do humorných historek. Pořadu se účastní i jiné populární osobnosti. Bolkoviny se natáčí v restauraci U klauna na farmě Bolka Polívky v Olšanech u Brna. (duklak2)

rozbris

Musím dát 3*. Je trochu pravda, že Bolek Polívka neumí tak dobře bavit jak by bavič měl. Někdy mu to jde, ale fakt jen někdy... ()

Zagros

Srovnávat Bolkoviny s Manéží moc nejde. Kromě hlavního Bolka je prakticky nic nespojuje, jde o úplně jiný formát. Bolkoviny jsou dle formátu nejblíže asi talk-show, i když se tohle pojmenování na ně vůbec nehodí. Jde prostě o příjemné povídání v hospodě U Klauna na Bolkově farmě. Kvalita jednotlivých dílů kolísá dle pozvaných hostů. Některé díly byly skvělé a některé nic moc. Jako celek jsem měl ale Bolkoviny velmi rád a občas si i dnes ještě nějaký ten díl pustím. ()

klukluka

Bolka Polívku prožívám, mám ho nejen za mimořádně vtipného, ale i za enormně moudrého člověka. V Bolkovinách tyto svoje přednosti jistě mnohokrát prodal, já jsem ale ten pořad viděl jen párkrát a nehodlám na tom nic měnit. A to zejména kvůli scéně. Ty reklamy v pozadí a chlast na stole z toho dělají po zásluze pravěk televizní zábavy. ()

Paity

Talk-show z druhé poloviny 90. let, která bavila většinu národa. Některé díly byly lepší některé horší, tedy nic neobvyklého. ()

ondrula

Tohle mi nikdy nepřišlo vtipný. Pakliže má Manéž setrvale sestupnou tendenci a rok od roku je trapnější, pak Bolkoviny byly úpadkem zábavy od začátku a postupem času se zvrhly totálně do sraček. Polívka si nejdřív sezval do sklípku pár senilních kamarádů, kteří odblekotali své humorné historky, ale pak sedlo stáří na hrb i Bolkovi a už to vážně není k smíchu. ()

Delaney

Bolek je magor, (v dobrym slova smyslu pane polívka - jste největší český komik, díky vám je česká země plná vtipálků), proto ho mam tak rád:) ()

Tominecek

Ocenění ELSA 2003 v kategorii "Původní domácí tvorba - Moderátorka / Moderátor", udělená Českou filmovou a televizní akademií. ()

Mbeast

Tak tohle jsem nikdy nemusel. Díval jsem se na to pouze, protože nebylo zbytí a protože jsem nebyl ten, kdo měl v moci televizní ovladač. ()

Drom

Toho ožralýho mima z konce republiky fakt nemusím. Koukat na něj, jak se klátí někde v hospodě za stolem a s vidinou chlastu blábolí nesmysly nehledě na to, jaké kamarády dneska pozval, to je pane zážitek. To je ten typ člověka, co za cizí historku doplní nějakou (nejlépe alkoholovou) kravinu a srandy kopec. Inu od Bolkova životopisného dokumentu se toho moc nezměnilo, jen je starej a víc vylitej. A čím to, že já za podobný výkony taky nejsem ta celebrita? ()

papaguy

Dívat se na ovíněného Polívku zase taková bžunda není. Možná jsem ale jen měl smůlu na díly, kde více střízlivý host nenaskočil. ()

marek86

Myslím, že tento pořad neurazil, ale také nenadchl. Ono sázet na humor, kdy Bolek Polívka působí neustále dojmem opilce, také nejde do nekonečna. Moje hodnocení 6/10 ()