V akční komedii s názvem 21 Jump Street se policisté Schmidt (Jonah Hill) a Jenko (Channing Tatum) připojí k tajné jednotce Jump Street a využijí svůj mladistvý vzhled k tomu, aby v utajení pracovali na místní střední škole. Když vymění zbraně a odznaky za školní batohy, riskují své životy, aby vypátrali nebezpečný gang drogových dealerů. Zjišťují však, že střední škola se vůbec nezměnila od té doby, co ji před pár lety opustili – a především přicházejí na to, že se stále nevypořádali s celou řadou vlastních problémů, kterým v průběhu dospívání čelili. Oba se musejí postavit hrůze a nervozitě z toho, že jsou nuceni znovu zažívat všechny strasti, o kterých se domnívali, že už jsou dávno minulostí. (Cinemax)

Gamekeeper77

Super svižná komedie se stylem humoru mě hodně blízkým, takže není co řešit. Mý odjakživný antipatie k Tatumovi jsou tytam. 80%. ()

JosefTomas

Naprosto fantastické a mistrovsky zvládnuté dílo. Sranda na každém kroku a to ještě hrají tak skvělý herci, kteří jsou jak stvoření pro tyto role. Dokonalá pocta. ()

Mkartaylas56

První hraný film dvojice Phil Lord & Chris Miller a panečku, oni si to už tehdy neskutečně dávali. 21 Jump street je totiž po celou dobu stopáže neskutečně energická, natřískaná všemi možnými druhy humoru a navíc má k dispozici Jonaha Hilla s Channingem Tatumem, kteří spolu na place tvoří skvěle sehrané duo, bez kterého by byl film poloviční. S tímto si myslím, že vlastně ani není potřeba něco dodávat a zkrátka pokud si chcete dát nějakou komedii, která vás už na začátku chytne a na konci vás vysmátého vyhodí (a především pokud jste fanoušci tvorby Lorda s Millerem a bůhví proč vás 21 Jump Street doposud minula), tak tohle je rozhodně něco pro vás. 85% ()

floppy.can

Tak dlouho sem se u komedie nezasmál. A navíc děj je promyšlený a vkusný žádný fekal vtipy až na jeden na konci :d ale ten jde odpustit. Dvojka hrdinů super těším se na další jejich spolupráci ()

Blazis34

Trochu střelená komedie s velice dobrou hereckou dvojkou. Hlavně Jonah Hill mě dokázal kolikrát rozesmát svými grimasy. 21 Jump Street má v sobě pár super scén, ale místy i velké sci-fi akce, přesto jsem se dokázal pár zasmát a dávám 65% - tři hvězdy. ()

Mart2n

Kombinace nekompromisního humoru a roztomilého slůvka Fu*k ve všech jeho podobách s nářezovými hlavními hrdiny. Zarážející je, že právě tohle je nejserióznější film Johnny Deppa za posledních několik let. I když tentokrát sláva patří jiným, Channing Tatum, Jonah Hill a Ice Cube se konečně našli. ()

shioo

Po dlouhé době nenucená akce. Osobně se mi hrozně líbily scény s nepovedenými výbuchy, které perfektně parodovaly každý první americký akční film a muže z Kobry 11 pracující ve dne v noci. Super honičky, skvělé postavy v příběhu a hranice ujetosti ve snesitelné sféře. Kladně hodnotím i to, že režie nevsadila na Channingovo tělo a nezařadila tak k němu ve filmu teoreticky žádnou zápletku se ženou (scénky s pošahanou učitelkou nepočítaje). Něco takového tu dlouho chybělo madrfakrs! ... Do I make myself clear? ()

mata77

Scenár k tomuto filmu musel písať prinajlepšom nejaký blázon. Akože v dobrom. Toľko hlášok a gegov pohromade som už dávno nevidela, ak na chvíľu zabudnem na Borata. Aj napriek tomu, že som sa išla fakt popukať od smiechu, pár momentov a neurčitý pocit absencie deja v druhej polovici filmu, mi nedovolí pridať na hodnotení. Channing Tatum je rozkošný, tento žáner je ale miestami nad jeho schopnosti. Jeho kolega Johan detto, aj keď on bol určite uveriteľnejší. Pár scén si mohli kľudne odpustiť a naháňačky vo finále mohli byť zostrihané razantnejšie. Lenže potom by to bolo už len o tých perlách, ktoré sa rinuly z ich úst a nič iné, takže sa vo finále neviem rozhodnúť, čo mi vlastne na filme vadilo. Niečo to ale bolo. ()

Leeroy3167

Z povodneho serialu som nevidel ani jeden diel, takze nemusim porovnavat s originalom. Film ma fajne tempo, hromadu drsnych hlasok, akcia tiez ujde (aj ked ta ani zdaleka nieje nosna) a dvojka Hill&Tatum si sadla. Vyborna oddychovka, ktora sice nieje ziadnym prevratom v komedialnom zanri, ale dobre pobavi a doda pocit, ze by ste sa nenahnevali, pokial bude aj dvojka. ()

x_ander

Podařená komedie, ve které mě bavil i jinak nezajímavý Channing Tatum. Ze židle mě sice nezvedla, ale pokračovaní bych si klidně nechal líbit. A Deppův výstup je jednoznačně letošní nejlepší cameo. ()

FREEWHEELER

-„When did I get stabbed? That's awesome!“ Dlho som rozmýšľal medzi 3 a 4*, nakoniec povedzme, že je to niekde v strede. Oddychovka s originálnym nápadom, svojským humorom a vtipnými situáciami, (na moje prekvapenie) množstvom akcie a skvelými hosťovaniami (Johnny). Z toho Channinga nám azda aj vyrastie dobrý herec! ()

Dangerman

Super zážitek, po dlouhé době je tady komediální dvojka, která se fakt povedla. Vtípky nejsou trapné ani během akce a člověk se fakt směje v jednom kuse. Vynikající dvojka a Ice Cube navrch! 80% ()

M1k3k

No ty vooole, to byl nářez. A jak je v poslední době tradicí, je ve filmu náznak možného pokračování. Už se těším. ()

Diskantka

Channing Tatum podle mýho vůbec neumí hrát. Tenhle klukochlap je dobrej tak na nahá fotky do Brava. Tady to zrovna neni uplně na škodu, protože hraje nasvalenýho tupýho kripla. Jonah Hill skvělej, ale občas když měl kraťasy, tak jeho nohy do X odváděli moji pozornost od děje. Přesto to celý funguje tak jak má za poslední dobu (cca 3 měsíce) to je vážně nejlepší americká komedie, jakou sem viděla. FUCK YOU SCIENCE! ()

zuzulatomas

Dobra komedia na ktorej sa da slusne zasmiat. Zaciatok je dobry ako ukazuje v strednej skole chudaka a drsnaka, avsak tieto roly si vymenia ked pracuju v utajeny na strednej skole, a je vidiet aky je to pocit byt hore a dole :D ()

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

Ryan Reynolds a Channing Tatum v akční komedii

06.12.2023

Hollywoodem krouží nové žhavé zboží, které by mohlo do kin či před obrazovky nalákat davy nenasytných diváků. Hollywood Reporter totiž přináší zprávu, že je rozpracován scénář k třeskuté akční… (více)

Universal se opět pokusí oživit monstrum

Universal se opět pokusí oživit monstrum

21.11.2020

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

Ženský remake 21 Jump Street na cestě

08.12.2018

Tiffany Haddish (Night School) a Awkwafina (Debbie a její parťačky) jednají o hlavních rolích v chystaném ženském remaku 21 Jump Street. Nový film ze série, kterou před pár lety oživili Phil Lord a… (více)

Kdo natočí další Muže v černém?

Kdo natočí další Muže v černém?

03.02.2018

Ačkoliv nebyli Muži v černém 3 přijati zas tak nadšeně, bezesporu se proměnili v hit. Tržby 624 milionů dolarů (nejvíc ze všech tří filmů) donutily studio Sony k úvahám o čtyřce, Will Smith a Tommy… (více)