Rattlehead

Naprostý vrchol britské filmové veselohry a můj nejoblíbenější díl. Tvůrci pořádně popustili uzdu fantazii, takže z šéfinspektora Dreyfuse je šílený vládce světa, hlava nejhrozivější zločinecké bandy, jejímž úkolem je zabít Kluzóa. Scénky nemají chybu - souboje s Katóem, Kluzó jako zubař, dobývání hradu, Oktoberfest, výslechy... Skvělé jsou i úvodní titulky, kde nechybí Růžový panter jako Alfred Hitchcock, King Kong či Gene Kelly. Tento film miluji! P. S. poznali jste v psychiatrovi z úvodní scénky Čáryfuka? ()

Dinsberg

Neustále rvačky s Catem, nenávistný Dreyfus, přející Clouseauovi jen smrt a nešikovné eskapády "nejslavnějšího" francouzského detektiva. Nebýt fantastické vyslýchací scény, popletl bych si tento a předešlý díl. ()

Pitryx

Když není na scéně Clouseau, není to psina. Asi tak. Dvě naprosto zbytečné scény (zpěv). Ale jinak to zábava je. Konec je zbytečně natažený. Přesto to opravdu za podívání stojí. 201503089757/9908 ()

me_george

Občas už gagy (opakované padání ze schodů) nejsou vtipné, ale co se dá dělat - některé jsou dokonalost sama (přitažení se z pokažené židle za cizí kravatu). ()

ostravak30

Myslím, že u jednoho z legendárních dílů Růžového pantera můžu být stručný. Komisař Clouseau tentokrát doopravdy nezklame. Velká porce zábavy, legendární hudba a to nemyslím jen tu úvodní, a perfektní dávka vcelku jednoduchých vtipů, které zaručeně rozesmějí. Například: „Kouše váš pes?“ „Ne.“ „Ale vždyť jste říkal, že váš pes nekouše.“ „Tohle není můj pes.“ Jak banální a přesto zábavné může být překonání hradeb dokáže inspektor v relativně delší scéně, která se neomrzí. A takových je celá řada. K tomu opět krásné ženy a zajímavá zápletka. Ve čtvrtém dílu tvůrci rozhodně na vtipe a nápadech a film je víc postaven na slavném komikovi. Tím, že dostane více prostoru rozhodně pomůže komediálnosti a humoru. ()

PlayEasy

Další skvělý film o panterovi ve, kterém je tolik srandy, že jsme se až pooořádně rozkašlali, protože komisař Clouseau znovu zasahuje!!!!!:) 80% ()

ACDCKL

Za mě rozhodně nejpovedenější díl z celé série o Closeauovi. Smích v podstatě od začátku až do konce, nejlepší scénka se zabijáky na Octoberfestu. Jasných 5*. ()

subic

Šílený bývalý vrchní inspektor Dreyfus čerstvě propuštěný z léčebny řádí jak černá ruka, aby nakonec úplně vymizel i se svým hradem. Chce za každou cenu zabít vrchního inspektora Clouseaua a vypíše na něj i odměnu, takže ho chce dostat kde jaký padouch a to různými způsoby. Tohle jsou s jedničkou dva nejlepší díly celé série. ()

Martass21

Je jeden člověk na světě dokáže vytrhnout zdravý zub a jen dva lideé na světě mě dokáží spolehlivě rozesmát-Frank Drebin a Clouseau! Nejlepší díl serie s naprosto dokonalými gagy. A smál jsem se i bez "neestecie". ()

route60

Jednoznačně nejlepší ze všech části je právě Růžový panter znovu zasahuje, Peter Sellers byl jedinečný komik a Clouseaovo dobýváni se do hradu v jeho podání je naprosto geniální, Blake Edwards natočil nezapomenutelný film. ()