Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Seti

Je to v podstatě o ničem, ale musím uznat, že u těch několika nahláškovaných scén jsem se hodně dobře pobavil. Smířlivé 3. ()

charlie_ando

Čekal jsem víc... zvlášť, když je pod tím podepsaný Judd Apatow a režisér "Kopaček" Nicholas Stoller a potenciál tu určitě byl... ze střetu Jonah Hilla a Russella Branda se podle mě dalo "vytřískat" víc šťávy... Celkově dost vlekoucí tempo oživila jen přítomnost Elisabeth Moss a určitě dobře dopadl úvod jako z "bulváru"... jinak celkový dojem takový beztvarý a neuchopitelný... ()

Lukoboss

Bože, to byla ale sračka! Tenhle film je jedna velká urážka rocku, rockových kapel a interpretů, stejně jako je to urážka žánru komedie. Tady se totiž většinu času pohybujeme těžce za hranou humoru a většina scén je fakt trapných. Mám se smát tomu, že se ve filmu J. Hill několikrát poblije? Přitom on umí zahrát a už to několikrát předvedl v lepších filmech. Ale tady není co... A slavnej rocker Aldus Snow je taková hvězda, že lítá komerčníma letama bez ochranky, manažera a zbytku týmu, fanoušci se na něj nesápou, nefotí se s ním (a je tam toho bohužel víc). No ty vole, to točil někdo, kdo si slovo "rock" přečetl ve slovníku cizích slov. Nebýt tolika známých jmen na plakátu, potažmo v závěrečných titulkách, neměl by ten film vůbec nic. P.S.: Přirovnat tenhle snímek k Pařbě ve Vegas je opravdu nesmysl. ()

Zagros

Už to obsazení mě mělo odradit. Jonah Hill a Russell Brand jsou pro mě opravdu velmi nepřitažlivá dvojka. Režisér za sebou měl jen jednu nepovedenou romantickou komedii - Kopačky (kde byly aspoň sympatické holky), jinak nic pořádného nenatočil, což byl další varovný signál. Námět by možná mohl fungovat, ale ne v tomto tvůrčím týmu a ne v téhle úrovni humoru. Dost stěžování, stejně to nikam nevede. Uznávám, byla to moje chyba, že jsem se na podobný film vůbec díval, když absolutně nejsem cílovka. Kdo ale je? ()

Orthank

WTF??? Chatovské skratky pre ich blbosť nepoužívam často, ale na toto si ju jednoducho neodpustím. Za poslednú už naozaj veľmi dlhú dobu som videl množstvo komédií, no tak amorálne zhúlenú frašku bez vkusu a nápadu, v ktorej Jonah Hill vydáva viac telesných tekutín než prijíma, som nevidel už ale poriadne dlho. Tých zopár dobre napísaných dialógov jednoducho nemôže zachrániť priblblý dej, ktorý sa snaží na nás hrať dvojitú hru:1. dopraviť hviezdu na Today Show, 2. dopraviť hviezdu do divadla na koncert, a dosiahnuť tak u diváka dvojitého "víťazstva". Možno dobrý, zato dokonale nepodarený pokus o inováciu štýlu road trip.Tri štvrtiny filmu nám režisér hustí do hlavy maximálne nevkusné návrhy a priblblé postavy v mori podivných a neuveriteľných situácií, aby na koniec vyrukoval s takmer moralizujúcim záverom, v ktorom by sme mali spoznať hodnotu priateľstva. Priateľka, mimochodom inteligentná lekárka, Vám, nie "zrovna vyšportovanému maníkovi, v pohode odpustí zopár šľapiek, ktoré ste nazbierali v Las Vegas a k tomu vám pridá ešte "trojku" s rockovou hviezdou. Navyše sa nikto nesnaží o zabsurdnenie celej tejto situácie, ale o vážne zamyslenie sa nad významom tohto konania, na ktoré sa ale divák absolútne nedokáže naladiť. Toto je dosť trápne dokonca aj pre paródiu, tobôž pre čistokrvnú komédiu. Šialenosť, ktorú pustiť svojím deťom, tak aby som sa bál čo z nich vyrastie. Jedine, že by som ich sfetoval do nemoty.... ()

cab

Spin-off o par let starsiho kousku jmenem Kopacky, ale tentokrat se silenym rockerem Aldous Snow jako solo hrdinou. Znovu trapne vulgarni az nechutne. Nebavil jsem se, tecka. 30% ()

rostlinka

Tohle, že je komedie alias vtipný film? Potom asi nerozumím vtipu... Fekální a přehnaně sexuální humor nemám moc v lásce, zasmála jsem se jen párkrát. Herci byli maximálně nesympatičtí, ve scénáři v každé větě aspoň jedno sprosté slovo.... Jediné, co oceňuji, je vydařená hudba, ta se mi snad jako jediná líbila. ()

Rssa

Nekompromisní R-ková komedie se zábavně mimózním Russellem Brandem a tradičně otravným Hillem. Spousta cameo rolí, která rozhodně pobaví (Ulrich, Felton...), přímého příběhu s menšími dramatickými kudrlinkami a parádně blbku hrající Rose Byrne. Škoda zvracecích scén, jinak by to bylo ještě lepší. Russell Brand hrál v podstatě sám sebe, rockovou hvězdou (nebo aspoň rockový styl života vyznávající) je i v reálu. Jeho postava je to nejzábavnější na celém filmu. 75 % ()

Jan Tucnak

Jeffrey is here. Jeden z nejvtipnějších filmů o zvracení, otevřených zlomeninách, tvrdých drogách, afrických dětech, promiskutě, drsnejch (N-word) a dildech poslední doby. A navíc tam je Aziz. Celkem jsem se pobavil a ten chlap je vážně blázen. That is Rock & Roll bizatch. ()

Hanys_

Někde mezi 3-4...jenže ta neskutečná sekvence ve Vegas posouvá tenhle snímek mezi ty, na které se jednoduše nezapomíná. Russel Brand asi není týpek, který by měl táhnout celý film kupředu (no vysloveně nezklamal) , ale i tak výsledek trošku zamrzí, protože místy má tahle komedie naběhnuto na nejzábavnější snímek roku. PS : Český dabing se mi tady dost líbil. Tuhle větu jsem za posledních 10 let moc často nepoužil...7/10 ()

eagle-eye

Až na posledních cca 15-20 minut to byl celkem masakr, Russel Brand i Jonah Hill si svoje role evidentně užili a kdo by ne. A taky že to bylo i znát. Trošku slabší 4*... ()

dopita

Sice jen průměrná, ale pořád slušně zábavná komedie s několika opravdu vtipnými momenty a spoustou cameo roliček známých ksichtů. Nejvíc potěšil Lars Ulrich v souvislosti s hodně přímou narážkou Alduse Snowa na napster. Co se týká ostatních herců tak jsou všichni na solidní úrovni. Škoda jen, že Rose Byrneová nedostala větší prostor. Kdyby byl film o tak patnáct minut kratší a vystřihly se některý natahovaný a ne moc povedený scény, byla by to nadprůměrná komedie, ke které bych se rád vracel. Takhle je to jen solidní, neurážející průměr. ()

kolemjdouc odpad!

to teda byla krávovina a Brandt měl hrát roli paznehta a i tak vypadá nechutně i civilu.A Markle se fakt nedaří být tou hvězdou ()

Wishkah

Trochu předvídatelný závěr. několik hluchých míst, několik skvělých míst, jedna naprosto ultimátní scéna (všichni chceme chlupatou zeď) a dvě zábavné, ikdyž trošku nevyužité camea. To mi zůstalo v hlavě po návštěvě tohohle filmu. Bavil sem se skvěle. Jonah Hill hraje v pohodě a Russel Brand je šílenec puštěný ze řetězu. Postava Aldouse Snowa se mi líbila už ve Forgetting Sarah Marshall a tady měl možnost se předvést ještě víc. Mimochodemtohle je první film, u kterého vážně uvažuju o koupi soundtracku ()

Prochy38

Povedená americká komedie z prostředí světových celebrit. Vtipné, poučné, dobré. Bavil jsem se. R. Brand je fakt borec.... ()

Greny

Výborný film pro večer s kamarády u velké plasmové bedny se super zvukem, člověk se pohodlně usadí a pak už se jenom baví, a proto nehledejme nic víc - just a fun ()

santiamén

82% ... U produkcí Judda Apatowa asi nikdy nebudu zcela objektivní. Tenhle styl humoru mi zkrátka vyhovuje, alespoň v rámci USA. Bavila jsem se skvěle celou dobu, o což šlo především. ()

Haymar

"Nemáš se třeba soudit s Napsterem, ty píčo dánská?!" Od Rockera další tak trochu praštěná (ale zároveň často až drsně reálná) hudební komedie o světě kde by každý chtěl být, ale když už v něm je, často si přeje, aby tam nikdy nebyl. Samozřejmě to hodně stojí na Russellovi Brandovi, což je jednim slovem "Borec"! ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru