Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

foundation

Vidiac okolite miestami dokonca velmi hlupucke komentare, nakoniec si z duse rad prihodim o nieco viac cim sa Get him to Greek dostava na 80 percent. Miestami velmi originalne, miestami vyborne na zasmiatie a natocene a hlavne zrezirovane tak aby to dokazalo udrzat pozornost viac menej cely film co je naozaj zazrak pri tej pre mna na prvy pohlad na komediu o dost prepisknutej stopazi. Obavy sa nastastie nepotvrdili na vysledok je jeden velmi dobre pozeratelny film ktory sa da nazvat ,,decentnou komediou,, nie v zmysle decentneho humoru ale v zmysle toho ze konecne niekto natocil film kde humorne sceny napasoval presne tam kde mali byt a nikde naviac. Uprimne, radsej sa na komedii zasmejem 2 krat poriadne pokial je ten zvysok pozeratelny tak dobre ako tu, nez aby som mal cumiet 90 minut cumiet na neustalne, vlezdoprdelove vtipy ktore sa za kazdu cenu a v kazdej minute snazia byt vtipne a tym zabijaju vsetko ostatne. Jonah Hill mi robil zo zaciatku starosti pretoze ten ksichtik vazne nemusim ale ukazalo sa ze nakoniec zahral presne to co mal. No a s Russelom Brandom to bola vlastne moja prva skusenost po ktorej mozem povedat ze hral absolutne bezchybne s tym super spravnym komedialnym nadychom. Nasli sa tu urcite aj niektore vtipky ktore mi neboli zrovna po chuti ale bolo ich minimum a v tomto pripade to akceptujem na plno pretoze vyhoviet sa v kazdej scene neda kazdemu. Necakane, spravnym sposobom komedialne prekvapenie roku 2010 sa vola Get him to the Greek. ()

AngelG

Russell Brand je prostě luxusní...což samozřejmě není žádná novinka...jeho styl je skvělý jak ve filmech tak i v jeho živých výstupech! Takže jsem tento film chtěla vidět hlavně kvůli němu a skutečně mě nezklamal. Další kdo mě neuvěřitelně překvapil byla Rose Byrne, která tady skutečně nemá chybu. Nikdy bych do ní neřekla, že by byla schopná být takhle vtipná (perverzní), po filmech, které jsem s ní viděla. Prostě skvělá komedie na kterou se určitě podívám v budoucnu několikrát! ()

kluzo

Vážně, něco takového jsem nečekal. Film nabitý inteligentními hláškami a narážkami. "To je ale dlouhá chodba. Ta musí být od Kubricka.", "Já si texty nepamatuji, mám tady ty své bubínky a tvářím se africky."... A abych nezapomněl... Super rockový soundtrack... To byla jízda. ()

IPajule

Pokračování filmu kopačky? Něco na ten způsob, ale docela bez šťávy. Přijde mi to jako film o drogách, alkoholu a špatné hudbě. ()

dalziel

Obsahy hovoria v podstate všetko . A to nie, že by nejako spojlerovali , ale v tom filme toho vážne viac nie je. Vlestne je "Dánska píča" Lars Ulrych. ()

radeckator

Předvídatelný děj, spousta vtipných hlášek, několik hluchých míst, zbytečně správňácký happy end... A chlupatá zeď. Stručně a jasně: Kdo nic neočekává, bude mile překvapen. ()

Divian(R)

Čekal jsem to střeštěnější, ale asi o to se mi to víc líbilo. Scéna s hlazením zdi a následnou adrenalinovou injekcí mě absolutně dostala. ()

Kofolacik

Styl humoru daco medzi superbad a hangover, prve 3/4 filmu su na urovni 4* (najma kvoli P.Diddymu a Lars Ulrich) akurat ta posledna mi trocha pokazila zazitok... Kazdopadne stale velmi vysoka uroven, hlavna dvojica funguje super... Jeffrey bol neskutocny :D 7/10 ()

Candid

Sice nic převratného pod sluncem, ale zábava dobrá, na americké komedie lepší než dobrá. Chvílemi si říkáte „no ty vole!“, jednou za čas se zasmějete a chvílemi zase jen koukáte, jak věci plynou. Dojemné scény vám nevadí, tak nějak do všeho zapadají a celkově jste spokojeni, jak se to celé vyvíjí. Je to ujeté a bláznivé, celkem přisprostlé, ale rozhodně ne o moc vulgárnější než normální život. Taková fajn komedie, která není trapná, neurazí a možná po ní ještě někdy sáhnete, až budete mít chuť se zase trošku pobavit, aniž byste se museli bát ranní kocoviny. ()

Lumberjack

Čekal jsem sračku, ale zas tak hrozné to nebylo. I jsem se párkrát zasmál (Moby, Kubrickian,...) a Jonah Hill tu nebyl až tak moc odpudivý a nesnesitelný jako v Superbad a i když v tom má prsty (u mě né moc oblíbený) Judd Apatow, tak dávám lepší 2*... ()

Respex

Skvělá komedie, která podle mého skromného názoru neztrácí po celou dobu dech. Hill a Brand jsou skvělí a režie Nicholase Stollera je velmi kvalitní. Od filmu jsem dostal co jsem očekával. Spíše slabší 4*, ale jsou tam. Určitě doporučuji skvělý OST, už měsíc ho stále poslouchám a některé songy mají opravdu drive. ()

newer_more

Ušlo. Víc než film se mi ale líbily písničky a to je vždycky zlý. A Aaron je sympaťák. To je všechno dobrý, co lze říct k tomuhle filmu. ()

Lukadlo

Nebetyčně jsem se bavil. Neměl jsem si k tomu možná otevírat tu flašku vína :-) Jonah Hill nezklamal, moc se líbil. Konec byl sice trochu suchej, ale na druhou stranu jsem se na pár sekund cítil tak, jak se cítí zpěvák, když se vydrápe na pódium a začne zpívat. A za to to stálo!! ()

E lan

Když přimhouřím obě oči, tak to možná na ty průměrné *** bude. Scénář je hloupý, nikam nevedoucí, ale přesto docela zábavný a rozhodně ne nudný. Navíc hudební doprovod je sympatický a stejně jsou na tom herecké výkony... ()

Petulka88

Možná nejlepší komedie z producentské dílny Judda Apatowa. Ale hlavně je to první film z jeho produkce, který není uměle a zbytečně nafouknutý do dvouhodinové stopáže. Není to sice žádný zázrak, ale všechno šlape jak má a na co nestačí ústřední sympatická dvojice Jonah Hill a Russell Brand, s tím si poradí povedený hudební doprovod. Zkrátka a dobře, Dostaň ho tam není filmem, který by Vám zničil bránice, ale máte šanci se u něj slušně pobavit. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru