Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Venous666

Nicholas Stoller natočil komedii s velkým K ... Bohužel jsem neměl ještě možnost vidět jeho první tvorbu ,,Kopačky,, a tak nemohu srovnávat. Ale tady to odsejpalo jako sviň. Rockovej náser prošpekovaný hláškou za hláškou... 80% ()

warrenur

Pri svojej "ujetosti", ma film i svetle chvilky, avsak ta nadmiera fekalnosti, grciek a nechutnosti sucasneho americkeho "bitch-humoru", film ako celok pre mna zabija. Niektore sceny mi pripadali silene a trapne. Viem si predstavit, ze mnohi nacti-leti (i mentalne :) ) sa s ohladom na "standard" blaznivej holywoodskej komedie poslednych rokov, citili pri sledovani ako doma. To vsak tiez nieco o spolocnosti vypoveda, ze? Napriek tomu sa vdaka vybornej dvojici, Hill, Brand, da dost pobavit a vypocut si mnozstov vybornej hudby. Dufam len, ze sa nam casom pri slove komedia, nebudu vsetkym evokovat len tie "splasky", ktore su nam intenzivne prezentovane ako "cool"-zalezitost . Tych kvalitnych kuskov, pri ktorych divaka (....nielen prostuckeho) boli brucho od smiechu, podla mna akosi ubuda. A ano, stale som mlady. Fyzicky i duchom. :) ()

Brambu

To ale byla blbovina, nabitá samyma večírkama a poté psycho stavama po vystřízlivění, no nic moc složitého, prostě oddechovka u které bohatě postačí pouze jedno zhlédnutí. ()

frolish

Viackrat som sa nahlas zasmial, ale ku koncu aj viackrat zivol. S kratsou stopazou a mensim mnozstvom tych otrepanych poucnych happyendovych sraciek by to bola super komedia. Napriek tomu fajn oddychovka a niektore sceny si budem este dlho pamatat. ()

Matli

Ze začátku to na mě působilo dost nudně, ale ve finále to nebylo tak špatný. Pár vtípků a vtipnejch hlášek tam bylo. Je to ale spíš určený pro americké publikum. Katy Perry a Christinu Aguileru jsem nikde nepoznal, zato P. Diddy perlil. 41% ()

Matthew01

Dobrá komedie, v které se překvapivě nevyskytují trapné hlášky a která se snaží působit vcelku nenuceně, pokud tedy lze považovat jízdu s rockovou hvězdou za nenucenou. Myslim, že po pár dnech života v tomto stylu by většina smrtelníků upadla do kómatu :))) Bohužel od scény s chlupatou zdí, začíná film ztrácet spád a místo humoru, se řeší životní problémy hlavních hrdinů. Taky si myslim, že Hill mohl zahrát víc. Přijde mi 3/4 filmu takovej nemastnej, neslanej. Celkem 70% ()

Darkslayer

Na tento film sa dostal viacmenej náhodou (treba ale povedať, že neľutujem). Povodný zámer bol Kick-Ass, avšak po nečakanej zmene premietacich časov som výber musel prehodnotiť. Aj ked som mal mierne obavy musím povedať, že som sa veľmi dobre bavil. Dalo by sa povedať, že humor je pravím opakom svojho inteligentnešieho brata z Kopačiek. Tu sa vsádza na alkohol,sex a drogy a uletené situácie sa viac podovajú na Hangover ako na svojho predchodcu. Aj napriek svojmu obsahu humor neschádza do trápností či nechutností "teen" rangu a hlavne časť s Jeffreym je solídnym útokom na bránicu. 70% ()

Radek.SCH

Čekal jsem další Pařbu zkombinovanou s Kopačkama. Nedostal jsem. Ke konci (a vlastně celkově) až moc natahované. Motovaci pro švédskou trojku jsem vůbec nepochopil. A ožralost ústředního duo vás po chvíli přestane bavit. - 60% ()

BathoryMan

Stoller s Apatowom za chrbtom ma nepresvedčili už svojou predchádzajúcou spoluprácou(Kopačky).Ale rozhodol som sa im dať ešte jednu šancu.Bohužial ale ma nepresvedčili ani teraz.Ich problém spočíva vtom že buď točím čistokrvnú komediu,ktorá trhá bránice alebo potom niečo v dramatickejšej rovine,kde sa nahusto kecá o živote,hodnotách atd.ale zároveň je to nuda jak sviňa.Stoller/Apatow sa to ale zasa ako tomu bolo u Kopačiek rozhodli spojiť a vznikla ztoho síce miestami trochu vtipná komedia(hlavne na začiatku),ktorá sa ale postupne začala prehupovať do nudného moralizovania a všetko priklincoval ten tupý záver,kde sa vyzdvihuje hodnota priatelstva.Námet skvelý,herci v pohode,lenže scénarista a režisér nahovno.Viac vám už natoto divadielko chlapci neskočím.A ozaj vo filme sa vôbec neobjavili niektoré naozaj vtipné scény z traileru(Hill objíma Combsa,Brand stojaci s tenisovou raketou nad spiacim Hillom). ()

Vakomlok

Mně se to líbilo o ždibíček víc než Kopačky. Russel Brand je jako Aldous Snow boží (hovado) a Jonah Hill je snad čím dál víc tlustší. Každopádně jsem se u filmu dobře pobavil, někde více (jakákoli scéna s P. Diddym), někde méně (Jonah zvrací více, než by bylo potřeba). Kopačkám jsem dal 4*, Get Him To The Greek dávám stejně, ale pomyslně malinko víc. ()

Wargoo

Ja som sa bavil úúúžasne... Russell Brand je hovado ! Ja som si ho tu zamiloval. Len mám obavy, že ten týpek to nejak extra nehral, on skrátka bol :) Jonah Hill a jeho svalové kŕče. Nemohol som. Bolo tam ozaj veľa momentov, kedy sa mi hrnuli slsy do očí, od smiechu. Silné 4**** a 75,921 % PS: P. Diddy bol cool, hlavne pri hladkaní chlpatej steny... :) ()

REBARB0RKA

Očekávání byla vysoká, výsledek je chabý. Tipla bych si, že většina lidí na place byla buď zhulená, nebo po tahu (nebo možná byli zhulení po tahu). V tomhle dost ujetém filmu mě pobavila akorát chlupatá stěna a Tom Felton, takže tomu dávám Kopačky. ()

mala_kea

Get him to the greek je jednoznačně nářez, jak se patří, ovšem moralizační struna je natáhovaná, až praskne. Citové pasáže a psychika postav je tu naprosto zbytečná. Nadbytečná váha, pod kterou se i poměrně silný most podlomil. Režisérsky i scénářsky dobře odvedená filmařina, který určitě stojí za ohlédnutí, až na již zmíněný nešvar, který si Stoller nemohl odpustit, ani kdyby ho na skřipec natahovali. Děsná škoda. Proti dvou hlavním aktérům nemám námitky, naprosto skvělé zahrané. Buďme soudní, konečně komedie, která se může do stejnojmeného kabátu obléknout. ()

hEROic

na takovuhle komedii moje temna cast cekala hodne dlouho :) scenka s Jeffreym je masakr nejvetsi... sex, drogy a rock&roll v koncentrovane podobe ;) Like water through a drain I'm spinning down, down, down... Like the needle in my vein you're bringing me down, down, down... 80% ()

Napospas

To jsem tu sakra jediný, kdo má rád drogy, ženské, popkulturní narážky a úchylný humor? Rozhodně podhodnocená věc a to hned z několika důvodů: chlupatá zeď(!!!), P Diddy, Lars Ulrich, texty písniček Jackie Q a obrovský kotel nadupaných hlášek. Dokonce i klišoidní konec je dobře zvládnutý a ne za tak moc sentimentální, takže jasných 91%. ()

J. T. Kirk

V poslední době byl skoro každý film co jsem viděl pouze průměr a Dostaň ho tam není vyjímka. Russell Brand se mě teda v roli rockové hvězdy moc nelíbil. Jonah Hill byl dobrý, ale nic víc. Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi vše. ()

drankeryth

Zo zaciatku som si myslel, ze ma tento film bude nudit, ale na konci filmu som zistil, ze to bola dobra komedia. Skrachovany spevak Aldous Snow a jeho hlupa piesen Africke dieta ho potopilo do zabudnutia. Na navrat na vyslnie ho ma priviest Aaron z Anglicka do Spojenych statov. Pocas cesty zaziju spolu mnoho zabavnych dobrodruzstiev a nezabudnutelnej zabavy. ()

DHDV

Film stejně špatný asi jako cd „Africké dítě“ (kdo viděl, tak pochopí). Zcela zbytečná komedie. ()

BOURQUE

Ja osobne si myslím, že herci a režisér sa nejako nedorozumeli, resp. nenašli spoločnú reč. Nepoviem, že nie je to komédia, pretože sa samozrejme dajú nájsť vtipné momenty, ale pre mňa osobne niečo chýbalo. Jonah Hill bol celkom v pohode, ale Russel Brand ako excentrický rocker bol trošinku neoriginálny. Na druhej strane, ani si nevieme predstaviť aký deštruktívny život žijú niektorí tvrdí rockeri. Tvrdší a horší, aký nám predstavil Russel. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru