Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Armageddon

Príjemná komédia, ktorá ma zabavila, príjemné herecké obsadenie no ale asi najviac sa mi páčil ten štýl hudby ktorý tam prezentuje Aldous. Myslím si ale, že Stoller a spol. si zobrali príklad z hudobnej brandže a celkom vtipne a presne to vystihli. Ako vravím, u mňa skóruje celkom slušne :) ()

SKreyn

Na začiatku už po prvých sekundách som si myslel, že to vypnem. Potom sa to pomaličky zlepšovalo a nakoniec to bol celkom pozerateľný film, sem-tam som sa aj zasmial. ()

wOOzIe

Nevím ale mě to nebavilo skoro sem se nezasmál a to se směji všemu.. přišlo mi to jako tuctová béčkova komedie s celkem slušnýma hercema, ale kde nic tu nic, žadnej zazrak.. začal sem se bavit aspon trochu až posledních třicet minut, na to co sem o tom četl jak je to skvělá komedie neví nevím... Ničím mě tenhle film neoslovil lituji... ()

suchakl55

Forgetting Sarrak Marshall je pro mě jedna z nejlepších komedií všech dob, i proto je pro mě 2 film Nicholase Stollera obrovským zklamáním. To co u prvně zmiňovaného snímku fungovalo bezvadně, tady drhne a skřípe. U Kopaček jsem byl naladěn hned od rozchodové scény, tady trvalo skoro půlhodinu než se film vůbec nastartoval. Parodie filmových seriálů byla brilantní, parodie hudebního průmyslu ubohá. Aldus Snow byla výborná vedlejší postava, ale stavět na něm film se ukázalo jako hodně špatnej nápad. Jonah Hill slabej průměr, Sean 'P. Diddy' Combs tragédie. Jo, občas se člověk zasmál, ale víc než na 2 to nestačí. ()

LakiyL

Forgetting Sarah Marshall mal príjemne romantickú atmosféru, toto je oveľa väčšia divočina. Texty piesní fajn, drogová jazda takisto a na spin-off, ak sa to tak dá nazvať to bolo celkom dobré. Ale nejako ma to za srdce nechytilo. ()

Ogrb

Trapas! Na tenhle spin-off příjemnejch Kopaček nikdy nemělo dojít. Russell Brand je divnej hnusák, Hill už dávno nemá formu ze Superbad a fajn songy (Kapavka vládne) a chlupatá zeď nemají šanci tenhle film pořádně nakopnout. Nuda. 5/10 ()

.killer.

Žádná sláva, ale místy jsem se poměrně bavil. Co stojí za zmíňku je dobrá hudba a taky potěší účast Hilla a Byrnea. Dále také poměrně originální námět - cesta na koncert s rockovou hvězdou. Počítejte ale s tím, že je to místy hodně ujetá zábava. ()

liberita

Od začiatku klipu "African Child" zhruba po scénu "strč si tom tam" na letisku som sa bavila, ale potom sa začala sranda akosi vytrácať a čím boli bližšie záverečné titulky, tým to bolo slabšie. Film, čo sa spočiatku tvári ako nefalšovaná crazy road trip, sa cez nezáživné pokecy o vzťahoch medzi rodičmi a deťmi či partnermi dostáva do sladkého happy endu a mne to pripadalo, akoby druhú polovicu robili úplne iní ľudia než tú prvú. Brand sa na úlohu rockstar výborne hodí, svoju rolu si užil, odspieval a odhral dobre. Hilla však naozaj nepovažujem za príliš zábavného. Pokulhávajúci dej a dialógy tak aspoň vyvažuje dobrá muzička. ()

johhny007

Já osobně sem čekal víc. Viděl sem reklamu všude na netu v rádiu i na nějakých plakátech,aneb "je to o bla bla bla a vystoupí tam Pink , Perry atd." Já osobně jsem nějak Katy Perry neviděl no.... Myslím , že K.P. má na víc , než na Branda !!! No chtěli nalákat diváky na pozlátko a mysleli , že tím , když se tam na 5 sekund ukážou pěvecké stár ,tak vydělají , alespon 200 ??? ------67%-------- ()

Lilien

skvelá cesta plná alkoholu drog, sexu, rocku a hlavne množstvo vtipných scen a vtipných situácii s momentálne s jednými najlepšími komikmi Hilla a Branda ()

jadran90

Tak za tohle by tvůrci zasloužili kopačky.:-) Od svého staršího bratříčka se Stollerovo a Segelovo dílo liší spoluprácí s Apatowem, která je cítit každým coulem. Každá třetí věta končí pěkně sprostým slovem a to je možná hlavní problém. Nejsem žádný puritán, ale takové množství už mě prostě ruší. Aldus Snow byl v Kopačkách dokonalá postava. Šílená, nepředvídatelná, naprosto mimo realitu a vždy s výbornou hláškou na rtech. Tvořil zábavný doplněk k hlavním postavám. Věnovat mu celý film se nakonec neukázalo jako dobrý nápad. Brand hraje (sám sebe) báječně, jenže té vulgarity, drog, sexu už bylo na 100 minut moc. Hodnotit Jonaha Hilla snad ani nejde, protože jeho role spočívala v neustálém zvracení, chlastání, zírání... Moje oblíbená Rose Byrne konečně dostala roli pořádné kočky, ale musím přiznat, že jí spíš pasují melancholičtější postavy. Nemůžu říct, že by mi nějaký charakter byl sympatický. Potěšila mě hojná účast cameo rolí. Celý film se vlastně táhne odnikud nikam a někde mezitím dělá odbočky z trasy. Najde se hned několik povedených scén (vyvrcholení Las Vegas bylo obzvlášť super), film mě vlastně celkem bavil, ale všechno se to jaksi vyšumělo. Oproti pro mě kultovním Kopačkám jsou to dva kroky zpátky. Ani soundtrack tentokrát není nic moc, vlastně ho pro mě překvapivě táhne Jackie Q. Většinou jsem zastáncem těžké práce dabérů, ale tady mi dabing přišel opravdu hrozný. Hodnocení: 45% ()

Bezda22

Je tam hodně fakt dobrejch scén. Řešení trojky a oslovení Ulricha (kterýho nemám rád, i přes to že Metallica je kapela, kteoru mám rád) "píčo dánská" mě totálně rozsekalo. Myslel, jsem si že tomu filmu dám 5 hvězd, že to bude hroznej nářez. Ale bohužel, na 5* to dobrý nebylo. Takže 4 hvězdy musí postačit. ()

markyzgero

komická dvojice- tlustej submisivní vlastněnetakuplně hňup a dominantní vyzáblej vlastněnetakuplně borec funguje odnepaměti, zde umocněná kvantem drog a poblitím vlastněnetakuplně hňupa skoro v každý scéně. do toho spousta cameo rolí hvězd showbizu i s drobnejma fórkama na jejich účet a úspěch je zaručenej. zní to jednoduše, ale tak jednoduchý to nejni. chválim russella branda za jeho anglocynický hlášky, chválim jonaha hilla za jeho ofousovaný tlustoprdství, chválim larse ulricha z dávno zapomenutý kapely jménem metallica za sebeironii, mobyho za coming out a předevšim juda apatowa za pravidelnej přísun komedií, který jedou v tom správnym popkulturnim mash-upu. ()

dwyane

Taková střeštěná blbost, za kterou se přeci jen skrývá do určité míry něco víc. Rozhodně zde ale nehledejte přehršle míry morálního ponaučení, byť se o to snímek snaží zuby nehty. ()

Kubi21

Výborná komedie, která je narozdíl od všeho co filmová studia chrlí opravdu vtipná. Našlehnutá jízda alkoholovodrogovým raušem. Výborná ústřední dvojice a opravdu povedené rockové písně (můj favorit je Tripl). Ke konci se to maličko sváží k sentimentalitě a hlubším myšlenkám, ale závěr to vše napraví. Jako celek velmi dobrá komedie a v jednotlivostech naprosto úžasná. Ať žije chlupatá zeď a Africké dítě je největší sr... všech dob. ()

ratpile

Silné v místech, kdy se jedná o anarchii, která jakoby snad ani neměla scénář. Slabší tam, kdy je film scénářem vlečen ke standartní příběhové linii. Právě ve chvílích, kdy se z anarchie vynoří nestandartní fór nebo nepodbízivá myšlenka, je Get Him to the Greek nejsilnější. Humor jinak není přehnaně fekální, občas je to dokonce opravdu vtipné a příjemně rýpavé do showbusinessu. Brand je blázen, o tom žádná, ale čekal jsem od něj trochu víc. Za to Hill mě hrozně překvapil, právě u scén s ním jsem se nejvíc nasmál. Hangover byl větší jízda, ale v porovnání s většinovou konkurencí, to nebylo vůbec špatné. p.s. Rose Byrne.. auuu :-) ()

Mr.Roman

Veľká škoda nemastnej-neslanej záverečnej tretiny, pretože hlavne to čo sa deje vo vrcholnom bode, t.j. strede filmu, nemá obdoby. Veľmi dobrý priemer to je, no etuda okolo Kopačiek od Sarah Marchall ostáva neprekonaná, hlavne pretože hlavné postavy Get Him to the Greek oslňujú najviac v malom dávkovaní, a ja si to idem pripomenúť.. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru