Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

netWoor

poměrně zajímavý rozjezd postupně spadává do kýčovitých klišé a rádoby moralizujících výkřiků, snaha o vtip se pak střídá s dojákama. Mišmaš, který mě bavil jen první půlku.... ()

Ficik

Dal bych ***, ale narazit na povedenou americkou komedii se solidními hláškami, slušným (i neslušným) a zároveň né trapným humorem je skoro zázrak. Hudba dobrá a i když nemám zrovna Rusella přímo v lásce, byl dobrej. Samozřejmě snímek obsahuje i negativa, kupříkladu stupidní dovětek na konci, ale to je prostě USA. ()

Pathrose

Nic moc. Nějak jsem v půlce filmu zjistil, že už ani nevím co měl na začátku filmu Jonah Hill za úkol. Chudák Jonah se to snaží táhnout, ale Russell Brand je mi prostě protivnej. Vtipy to zrovna nehýří, pár scén tam k zasmání je, ale že bych musel dělat kvůli pár skečům celej film? ()

vincchuppo

Jonah Hill je ten typ herce co se přesně hodí na dlouhé sentimentální pohledy doplněné o kamerové švenky a zoomy. Russell Brand je a vždy bude rockovou hvězdou, a co se týče jeho neměnného stylu... No, takhle, skusil bych toho Jeffriho. ;) ()

bakeero

Pokud by takhle vypadala průměrná taškařice, na kterou si po tejdnu nezvpomenu, ale během jejíhož sledování se budu bavit, tak by svět byl zase o něco lepším místem. Nic legendárního od toho ale nečekejte. ()

Shredder

Konecne po dlhej dobe nieco originalne a svojske. Uprimny trip 2 chlapov, ktory si vzajomne pomahaju najst zmysel zivota okoreneny zabavnymi hlaskami, vtipnymi scenami a fetackymi orgiami. Get Him to the Greek je pre mna zatial najvacsim prekvapenim tohto roka a to aj vdaka Hillovi, ktory sa narozdiel od Mclovina dokazal zbavit nalepky zo Superbad, ci Diddymu( ktory je kapitolou sam o sebe), ale hlavne vdaka skvelemu Russelovi Brandovi, pretoze svoju rolu rockera odohral s lahkostou a srdcom. ()

BaronX

Pecka, nejlepší komedie za poslední rok, Jonah Hill je talent od přírody a Russel Brand je už nyní kultovní postavou, písně skvělé, téma neotřelé, podívaná při které se člověk královsky baví. Navíc ze všeho na Vás kouká sexuální podtón avšak stylově zabalený v barevné krabičce. Na co čekáte, rozvažte stuhu a ... vnořte se dovnitř, stojí to za to 5*!!! ()

goodnic

Začátek byl naprosto úžasný, takovou pohodu a humor jsem už dlouho v žádné komedii neviděl. Bohužel na scénu nastoupila debilní rocková hvězda a pohoda byla ta tam a už se nekonaly žádné zábavné rozhovory. Jediný důvod, proč jsem se díval ješte asi hodinu byl neskutečnej Sean Combs, kvůli kterému jsem se několikrát rozbrečel smíchy. Zbytek však za moc nestojí. ()

RajCZitko

Sice to nebyl špatná film, ale to co i na něm vadilo nejvíce je ta nechutnost a anglánský přízvuk Alda. Jinak byl ten film docela o ničem. Nikterak zapamatovatelný, ničím výrazný. ()

Lukaso1

Zbytečný rozepisování, stačí napsat že je to dokonalé ulítlé dílko, u kterého si ještě dopomoct nějakým alkoholem by u mě dalo jasných 5*, byl jsem bohužel střízlivý tudíž budu dávat 4, berte to jako doporučení a buďte připraveni, jízda na koncert začíná… ()

D.awi.d

Konečně pořádná komerční komedie tak, jak to mám rád. Jednoduché vtipy se mísí s těmi složitějšími a jako cameo se ukáže spousta slavných osobností. Rozhodně komedie roku 2010. ()

danielwanderer

Hovorím si; po všetkých smeroch priemerná, nevýrazná komédia, o ktorej nikto nepočul a ani počuť nebude. Story o tom ako niekto, kto miluje svoj idol dostane šancu, ba čo viac bude jeho povinnosťou so svojim idolom stráviť dosť veľa času pred jeho veľkým comebackom. Taký je náš tučný Aaron a jeho hviezda Aldous Snow. Stane sa presne to čo sme čakali, náš idol nebude zďaleka taký dokonalý ako sme si mysleli a skôr nás znech... Ale niéé, Aaron si skôr skúsi aké je to náročné šukať, fetovať, chlastať a medzitým žiť. Hlavne v druhej polovici som sa skutočne zabavil a prítomnosť Larsa Ulricha ma zabila (áno, presne toho :D) :). 7/10, na jedno zhliadnutie fajn. ()

APOFiSko odpad!

dlho som nevidel takú blbosť ako toto možno 1 scéna kde som sa zasmial ... typický film USA ... "sprostosť Američanov" ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru