Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Milano182

Nejlepší scéna - Jak si Jonah (nevzpomenu si na filmové jméno) vezme onu zmíněnou drogu (Jeffreyho) a začne šílet, že má infarkt a Aldus mu řekne, ať hladí zeď, u toho jsem se doslova válel smíchy. Jinak velice vtipná komedie, která mi s přítelkyní zpříjemnila silvestrovský podvečer. ()

waltosin

Jonah Hill zase ukázal že na to má a že ho nikdo nezastaví v bavění obyčejních lidí třeba jako jsem já! Nějak ne moc složitý scénář postavený na dvou postavách obyčejný kancelářský týpek a na alkoholu zavíslá rocková hvězda :) Opravdu originální jsou natočeny pařby, v takovém zrychleném tempu, ale mě se líbili :) Pár skvělých hlášek např. NECHCEŠ VZÍT SNAPA? DÁME NOČNÍ FAMFRPÁL!!! :DDDDDD Nejlepší na to je že to byl Tom Felton z harryho pottera :ddddd 60 % ()

klichem

Sex, drogy a rockandroll - to vsetko v komedialnom obale. To co film sluboval splnim. Ak si k nemu prisadnete a nebudete vela ocakavat moze vas milo prekvapit. Necakajte vsak ziadny nadcasovy humor a sofistikovane sposoby ani hlbsiu pointu, len zo par zabavnych scen a mastne vlasy Rusella Branda. Tadaaaa. ()

DaliborekD

Spin-of Kopaček, založený na tom, že Russell Brand umí být výstavní prase, jinak ho s jeho bratříčkem spojuje jen jméno režiséra. Jestli byl minule Brand sympatický, celý film nedokáže táhnout a karikuje už tak přepálenou postavu Adluse Snowa, která má hloubku na úrovni párminutového stand-up výstupu jejího představitele. Jestli vám tohle vyhovuje, dejte filmu šanci, pokud hledáte smysluplnou zábavu jako minule, hledejte dál. ()

Bbbulanek

Film zkrátka jede na takové vlně absurdity a náhody, která mně vyvede příjemným způsobem z míry a zároveň naprosto vystihuje to, čemu já říkám Humor. Na druhou stranu znám plno lidí, kteří prostě tento styl humoru nechápou, a proto se jim film nemůže líbit. Pokud ale milujete Jonah Hilla a Russella Branda z jiných filmů, tento nebude výjimkou. Navíc uvidíte i Rose Byrne, která je jako populární zpěvačka se svým britským přízvukem naprosto dokonalá :) Nehledě na úžasné skladby, které velmi chytře kopírují důležité hudební trendy a připomínají od Rolling Stones přes U2 až po Britney Spears. 85% ()

Vito_LePour

Co si budem. Buď máte Russella Branda rádi nebo ne. A podle toho se asi dost odvíjí celkové hodnocení. Film, který je vlastně trošku o ničem, je právě o tom sdílení pocitů s hlavní postavou. Tempo je příjemné, soundtrack je fantastický a chemie hlavních postav kontrastně geniální. Nejsem si jistý, jestli má film český dabing, ale pokud ano, tak ho rozhodně nedoporučuji, protože Brandova angličtina je famózní. ()

Akyno

3.7 :) ale priklonil som sa k 4 hviezdam....nie je to skvost komedii, ale na chlpatej stene som sa tak s chuti narehotal ze si uz dlho taku srandu v kine nepamatam :) thumbs up :) ()

MrFarmer

Ačkoliv sem se pár chvil od srdce tlemil, tak bohužel zbytek filmu byl jedna velká nuda a k tomu mě Russell Brand alias "pan Rocker" nijak nepřesvědčil... ()

HavranCZ

Prvních 30 minut jsem myslel, že to bude nuda, nebo nic moc pro mě. Ale vydržel jsem a film nabral šílené obrátky a to doslova. Russell Brand ač je mi od pohledu nesympatický, tak se opravdu předvedl. A nejlepší scény Aldous a jeho rozhovor s matkou a pak jsem totálně vybouchl smíchy u chlupaté zdi a mravenečka. Dobrá jízda, jen pozor na slabé žaludky :) ()

mouzi

Takove lepsi 3*, protoze jsem se u nekterych scen opravdu uprimne a od srdce zasmal. Nicmene, porad je to jen takova ta trochu ulitla standardni komedie na jednou zkouknuti. ()

david666

Apattovci si drží ve svých komediích pořád slušnou laťku. Sice se jednotlivé filmy začínají stále více sobě podobat ale i zde se budete bavit. Některé sprosté hlášky jsou sice více trapné než aby byly směšné ale celkově to jde. Díky zvolenému prostředí hudebního průmyslu je tady dostatek příležitostí si dělat z něčeho srandu. Akorát si myslím, že u podobných filmů stačí 90 min až až. ()

rigby

Stát se na pár dnů poskokem rockové hvězdy? Děkuji, ale nechci. Tohle se dá vydržet opravdu jen zhulený, nebo pořádně pod parou. To je rock and roll, baby... ()

veverysiak

Život rockera musí byť o držku, polovica tejto bláznivej planéty vám závidí tú nekonečnú žúrku, ktorou sa bezpečne prepracúvate k podobe bezútešnej a smiešnej trosky, o ktorú potom nikto nejaví záujem, lebo iné potenciálne trosky v dobrej momentálnej kondícii obsadili váš flek na výslní, príbehy z tohoto prostredia majú vždy šancu zaujať, tento pokus však bohvieako nevyšiel, a to ešte neangažovať Branda, ktorý vôbec nemusí hrať vyšinutého týpka, ktorý už povysával dáky ten kilometrík lajny, lebo na ňom jednoducho vidno, že si to prežil na vlastnej koži, tak by to skončilo podpriemerne, je tam zopár grifov, ale bránice to netrhá, ja som sa pobavil hádam len na šteku Larsa Ulricha, hádam ho za to Hetfield nevyhodil z kapely, takže 60%. ()

vlasto24

Priemerná moderná coolová komédia, pri ktorej ale zarytému rockerovi neraz vzkypí žlč pri pohľade na komerčáka Russela Branda. Nie všetky vtipy vyznejú tak, ako by mali. Hlavne tam, kde si tvorcovia robia srandu z pozérskych superstar, mi to prišlo občas bez vtipnejšej pointy. Zato pri scéne s adrenalínom som sa rehotal ako už dávno nie. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru