Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

sMIke54

Převládaly trapné, ohrané, přehrávané, nevtipné a celkově nepodařené scény nad těmi, u kterých jsem se alespoň trochu pousmál. ()

vlk++

Je to trochu ujeté, ale Rusell Brand alias Aldous Snow je prostě k sežrání a strhává celý film na sebe - něco jako Johnny Depp ;). Jonah Hill je taky slušný komik, takže o zábavu bylo postraráno a dávám lepší 3*. ()

Jincom

Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle druh humoru prostě baví :) Předvídatelný děj je jen kostrou, na kterou je navěšena spousta zábavných scén a vtipných hlášek... ()

Pythonator

Tak nám Jonah Hill dospěl, zmužněl a ostřihal se. Bohužel nezhubnul a je pořád stejně hnusný. Ba co hůř, bez těch svých kudrlinek teď vypadá nakrátko doslova jako to prase. To kudrnaté prase bývávalo alespoň trošku sympatické (s přimhouřením obou očí a skrz černé sklo), ale teď už se na něj opravdu nedá dívat. Kdyby byl aspoň vtipný, tak budiž, ale tohlee.... No nic. Co se filmu týče, tak je místy fakt dobrý. No a místy zase stojí za hovno. Docela to zachraňuje Russell Brand, kterého taky zrovna pro jeho veverčí zuby nemusím. Ovšem narozdíl od kolegy je aspoň vtipný a má charisma jak prase (ne, že jak prase vypadá). Navíc je Aldous Snow nejspíš Brandova životní role, tak se v ní jaksepatří vyřádil. Sralo mě však nahlížení tvůrců na rockovou muziku a jejich naprostá neznalost. Oni si snad vážně mysleli, že Aldous Snow je rocková hvězda a ten koncert měl být jakože rockový. Jakože jakože... Těch pár písniček z filmu (nevím kdo je nahrál) je čistokrevný popík, maximálně se můžeme bavit o nějakém hnusném pop rocku. Každopádně postava Aldouse Snowa spadá ve všech směrech do kategorie popové hvězdičky i když má dlouhé vlasy, což je nejspíš podle tvůrců poznávací znamení "rock star". Pomineme-li tuto debilitu, je film docela zábavný. Být ve filmu opravdový rocker, opravdová hudba a nefalšovaný rockový koncert, tak to mohlo být daleko lepší, ale to už by nebyl takový konzumentský mainstream pro popcornové MTV požírače. Takže se musím poohlédnout jinde. ()

zekon

Taková amíkovská divočina, nicméně rocková hvězda Hillem zahraná luxusně :) Možná to mohlo být o fous kratší ale tipuju že Stoller má dobře nadívaný South park a Cohena. ()

RoxaNie

Od začiatku mi to príde ako zmeska lacných klipov. Je to preplácané známymi menami, ale stojí to za :poop:. Môže to mať vtipné situácie, to nehovorím, že nie, ale len ma to presvedčilo o tom ako nemusím R.Branda, jeho prejav, a stopla som to pri tej trápnej porade ... film nikam nespel, nič nemal a Pink bozkávajúca R.Branda? Radšej pobozkám žabu... otras. 1* ma tak Tom Felton a hraná železná trpezlivosť pri tých trápnych rečiach... keby to bolo v inom filme, tak sa smejem dopopuku. Tento pokus o film je jednoducho prepadák. Slabota. ()

P@\/EL

Pořádně bláznivá komedie o vysloužilém rockerovi na cestě na svůj comebackový koncert. Díky tomu, že se děj odehrává na cestách a je plný nejrůznějších potrhlých dobrodružství, nekommpromisních gagů o sexu, drogách a podobně, rozhodně nenudí. Film je jednoduše dost sprostý, což mi ovšem vůbec nevadilo a skvěle jsem se bavil. ()

ELDoctorow

Menej vtipnú a zábavnú komédiu aby jeden pohladal. Čo je o to smutnejšie, že postava rockera Aldusa Snowa, tak ako ju definovala, na rozdiel od tejto trápnosti aj ozaj zábavná, komédia Forgetting Sarah Marshall mala potenciál na to v pohode utiahnuť vlastný spin-off a divákov pri tom kvalitne pobaviť a rozosmiať, nie nudiť ich zdanlivo nekonečných 114 minút. ()

kla_ra

Zážitek, který divák má v průběhu dívání se na film je odlišný od zpětnýho pohledu na věc. Tohle konkrétně je docela dobrý pokoukání, během pár minut mě to chytlo natolik, že jsem se na to dodívala do konce, protože to má spád a pořád se tam něco děje. Kulturní kocovina, která následovala, byla ale strašlivá. Je tam pár dobrejch vtipů (slovy dva), ale celý to dohromady postradá nějakej smysl, nějakou myšlenkou. Příliš to ničím nepřekvapí. Na to, abych to brala prostě jako oddychovou jízdu, sex, drogy, rock, je to příliš průměrně natočený. Napětí z časové tísně (ačkoli to je ústředním tématem filmu) je ukázáno prostě titulkama s odpočtem času. Je to málo, málo, málo! (Možná bych to ocenila o chlup víc, kdybych to viděla v originále a ne dabovaný) ()

Alekks80

Jak se týhle píčovině může někdo smát, tomu nerozumim. Až na dva zhulenecký frky to byl festival trapnosti. Už jsem viděl druhej Brandův film, takže se cítím býti fundován - Brandův humor je hloupej, triviální a totálně nevtipnej, bez ohledu na to, kolik sprostáren a rádobyskandálních hlášek vyprodukuje. Až budu chtít někoho potrestat, tak mu doporučim nějakej jeho film. Ostatně soudím, že jestli odsud vyštípete verbala, tak se fakt naseru. ()

Robbie

Už len za ten soundtrack si to zaslúži top hodnotenie! Šialená road movie so sympaťákom Hillom a charizmatickým šialencom Brandom v hlavných úlohách a do toto Rose Byrne v (hereckých) polohách, na ktoré by ju asi nikto nikdy netipoval.. Veľmi som sa bavil na absurdite postáv a vzniknutých situácií a soundtrack som si hneď na druhý deň hodil do hudobnej zbierky. Tento film je neposlušným sfetovaným bratom úžasnej Sarah Marshall a mne sa to sakra páči! ()

JAzzeURo

Ačkoliv je postava tohoto filmu více méně spin-off, bavil jsem se u něj báječně. Scéna jak se snaží vypít a vyhulit všechno v limuzíně je pro mne asi nejvtipnější. "Don't be a bitch dude." :-) ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru