Dostaň ho tam

• USA Get Him to the Greek (více)
Komedie / Hudební
USA, 2010, 105 min

Scénář:

Nicholas Stoller

Hudba:

Lyle Workman

Jonah Hill, Russell Brand, Rose Byrne, Colm Meaney, Lino Facioli, Sean 'Diddy' Combs, Dee Snider, Meghan, vévodkyně ze Sussexu, Robert Seay, Elisabeth Moss (více)

Aldous Snow, britská rocková hvězda, vydává nové album, které je absolutní propadák. Následkem zdrcujícího rozchodu a potápějící se kariéry to s ním jde z kopce. Kvůli drogám a alkoholu má zakázaný styk se svým synem. O pár měsíců později, v Los Angeles, Aaron Green, mladý pracovník hudebního nakladatelství Pinnacle Records, přijde s nápadem uspořádat výroční koncert kdysi slavného rockera Aldouse Snowa, který v Greek Theatre vystoupil v roce 1999. Sergio Roma, šéf nakladatelství, je nápadem nadšen a tak tři dny před vystoupením pověří Aarona, aby osobně dopravil zhýralého zpěváka z Londýna do Los Angeles a dostal ho v použitelném stavu na pódium amfiteátru Greek Theater. (TV Nova)

Flamik

film na kterej sem už skoro byl v sále, ale nakonec se to zrušilo.. a sem rád že sem na to nešel do kina. Docela dost sem očekával, ale realita je jiná. Suchý humor, teda spíše urážlivý humor. No z toho už sem vyrost. Aspoň že ty nějaký písničky sou hratelný. ()

@nthr4X

Filmů na podobné téma - sex,drogy, rock už je tolik, že tento mě od prvních minut nemohl ničím překvapit. Jediná povedená scéna s chlupatou zdí, to je docela málo. ()

Ala007

Čekala jsem trapný film plný vulgarismů a namísto toho jsem se královsky pobavila...i když na vulgarismy, zvratky a trapné situace samozřejmě taky došlo, ale tvůrcům se je podařilo naprosto dokonale načasovat, takže nevadily :-))) Jak bych mohla nefandit někomu, kdo v dnešní tuc-tuc době pořád ještě poslouchá Pixies a Radiohead!!!!!! Fantastický soundtrack a naprosto úchvatný Aldus Snow! ()

Lister21

Celkem obyčejný příběh jenž obsahuje každou chvilkou nějaký film, ale když tento film srovnám s ostatními tak musím říct, že Nicholas Stoller si s tím přeci jenom poradil lépe. ()

SelfishMan

Sex, drugs a rock&roll !! Ikdyž s tím rock&rollem to tak horké nebylo... Během těch (na tento druh filmu až přehnaně) sáhodlouhých téměř 2 hodin se na plátno vydraly spousty zvratků, chlastu, fetu, sprostého a ještě sprostšího (ale málo vtipného) humoru a vélká spousta vaty. První více než polovina filmu byla jedna velká nudná mizérie, od návštěvy hotelu ve Vegas (což bylo asi to nejlepší) se to celkem zlepšilo. Dokonce bylo pěkné sledovat vznikající přátelství a napravení "tvrdého" rockera. Mezi pozitiva bych určitě zařadil Russella Branda, jehož úžasná a poměrně vzácně slyšitelná angličtina byla geniální a způsob jak se vžil do role Alduse (možná se ani vžívat nemusel) bylo taky skvělé. Takže...méně blití, vystřihnout první půlku a byl bych ochoten jít klidně na 4*, takto to ale jako celej dělá 45%. ()

awastrman

Excelentní výkon Russella Branda, díky kterému i věříte, jako by byl scénář psán přímo na tělo danému herci, výkon Jonah Hilla je průměrný, avšak zcela dostačující, aby film i tak zůstal kvalitou velice vysoko. Příběh je celkově průměrný, mladý neznámý producent, dostane životní šanci, která spočívá v tom aby se postaral o převezení Russela z Londýna do Ameriky, aby stihli včas velký comeback koncert, avšak způsob, kterým je vyprávěn a především situace, do kterých se dostanou jsou prostě dokonalé ;-) Nejlepší komedie za poslední roky, co vznikla v Hollywoodu;-) i proto dávám 85%. ()

vecneZivec

Tendle film se přesně dostal do mojí nálady a do mého smyslu pro humor. Fakt jsem se nasmál a některé scény jsou výborné. Doporučil bych nečekat od filmu moc a kouknout na to bez hledání recenzí, komentářů a hodnocení filmu, protože by Vás to zbytečně mohlo odradit od vtipnýho a zdrogovaného filmu, který jen musíte brát trochu v nadsázce, přesto ale je k popukání. A to není žádná ironie. ()

Hucocaky

Čím ďaľej tým viac herec Russell Brand predvádza svoju výnimočnosť. Pohodovka film, zasmial som sa, občasné nudné scény v bodovaní hodnotiť nebudem, takže odporúčam, opäť film ktorý som odkladal a zbytočne. Get Him To The Greek Sound Track - The Clap (We Got The) ()

JackieBliz

Vyjebávám s tebou. Doufám, že máš kondom, protože moje mysl je špinavá! Smála jsem, i když né pořád, tak smála. Sex, drogy, hlavně chlupatá stěna. Prostě komedie, která sice není pro každého, ale mě se líbí. Russell Brand má cosi do sebe. Ale zdál se mi přehnaný ten konec, takový až hloupý. Jinak za 4:) ()

erianne

Komedii hodnotím jako značně nadprůměrnou díky hereckým výkonům, atmosféře, vtipným dialogům a hudbě. Slabší stránkou je ohrané "road trip" schéma, které zde ale funguje. Pro mě se jedná o nejlepší komedii za poslední dobu. Film má úžasný soundtrack, který se z většiny stal debutovým albem skupiny Infant Sorrow, jejímž frontmanem je hlavní představitel filmu, Rusell Brand. Brand postavu Aldouse Snowa nehrál poprvé, tato postava "osamostatnila" po filmu Kopačky. ()

kelet

Pokus o vytvorenie komédie v štýle pravého rock n rollu sa minul účinku. Je to len akési nanútené žúrovanie a žiadna výpovedná hodnota. V podstate zlepený kúsok toho a kúsok toho do nejakého celku. Pár vtipov vyšlo, zasmial som sa, ale ako celok je to úplne bezduché. Po pozretí zistíte, že sa vám úspešne podarilo zabiť 105 minút nudy, inak nič viac nečakajte. Hodnotenie: 20% ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 4/10 ... Soundtrack: 3/10 ... Didaktický potenciál: 2/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru