• Loki_Six
  *****

  “Your father didn’t love me when we married. He hardly knew me or I him. Love didn’t just happen to us. We built it slowly over the years, stone by stone, for you, for your brothers and sisters, for all of us. It’s not as exciting as secret passion in the woods, but it is stronger. It lasts longer.”(29.6.2017)

 • pichta
  *****

  Už samotný názov tohoto diela hovorí s nadhľadom o obsahu. V tomto dieli sa veľa udialo, čo ma potešilo, niečo sa podarilo uzavrieť a niečo nie...to bude do tretej série. Teším sa. Škoda, že zomreli dôležité postavy. Vykresľuje sa postava Brienne. Tyrion dopadol pre dobrotu na zobrotu. Daenerys to nemá ľahké... John Stark / Sneh bojuje o život zo všetkých síl s použitím tej trochy skúsenosti co ma... Uvidíme čo bude v 3.serii(30.5.2019)

 • kralikgamer
  *****

  Výborné zakončení druhé série. Výjimečnost tohoto dílu stoupala každou minutou. Kdybych chtěl aby se každý ještě před sledováním dozvěděl, co se stane v tomto díle, psal bych tento komentář ještě zítra. Jak se již v obsahu píše, koncem tohoto dílu zazní "trojí hrozivé zatroubení" a řekl bych, že do dalších dílů se mám čeho bát. Velká hromada obratů v příběhu, které by snad nikdo nečekal, výborné zpracování a celkově to bylo prostě super! Hodnocení epizody - 10/10(22.5.2016)

 • Kaka
  ***

  V podstatě jen lákadlo na další sérii. Věci plynou podle očekávání a nic zásadního se zde nestane. Snad kromě posledních záběrů, které postrádají originalitu a nápaditost, ale proč ne, Když se to ve trojce dobře podá, může to být zajímavé.(8.5.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Solidní zakončení druhé sezóny. Tvůrcům se konečně podařilo vnést děj i do Daenerysiny linie, konečně se dělo něco zajímavého i za Zdí, zajímavého dění jsem si všiml i v Králově Přístavišti. Tradičně mě velice bavil lord Varys, tradičně mi lezla na nervy Shae a předchozí epizoda se mi přece jen líbila více.(10.12.2017)