Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Theon se s patosem pokouší přesvědčit své muže k boji a hrdinské smrti. Mistr Luwin se jej přitom marně pokouší přivést k rozumnějšímu řešení budoucnosti. Brienne zatím pokračuje na cestě ke Královu přístavišti s králokatem v okovech. Tyrion Lannister se dozvídá, jak dopadla bitva o město. Radost Sansy se obrací v smutek, když jí Malíček vysvětlí, co jí zbabělé chování krále v bitvě přinese. Statečná Arya pokračuje s přáteli v útěku, od Jaqena dostává na cestu tajemný dar. Daeneris se pokouší zachránit své tři draky, je možné, že potká někoho, koho nečekala. Jon Stark se na příkaz Qhorina a pokouší „přesvědčit" Divoké, aby mu důvěřovali. Zmrzlou krajinou na sever ode zdi se nese trojí hrozivé zatroubení, které se neozvalo tisíce let. Proradný Jih se dočká nepříjemných překvapení... (Česká televize)

(více)

Recenze (18)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ako sa dalo po predchádzajúcej epizóde predpokladať, finále je už len dohra celej série a akcie sa príliš nedočkáme. Čo neznamená, že by snáď malo ísť o nudu, naopak, dejové línie sú dočasne celkom uspokojivo ukončené, respektíve dokázali navnadiť na ďalšiu sériu. Ako som už skôr spomínal, najviac ma baví línia za múrom, ktorej patrí aj vyvrcholenie série a dočkáme sa už zhusta nadprirodzených záležitostí. Každá postava mala vo finále svoj moment, za čo tvorcov určite chválim a rovnako aj hercov. Tí už sa v tejto sérii svojimi postavami naplno zžili. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

“Your father didn’t love me when we married. He hardly knew me or I him. Love didn’t just happen to us. We built it slowly over the years, stone by stone, for you, for your brothers and sisters, for all of us. It’s not as exciting as secret passion in the woods, but it is stronger. It lasts longer.” ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Solidní zakončení druhé sezóny. Tvůrcům se konečně podařilo vnést děj i do Daenerysiny linie, konečně se dělo něco zajímavého i za Zdí, zajímavého dění jsem si všiml i v Králově Přístavišti. Tradičně mě velice bavil lord Varys, tradičně mi lezla na nervy Shae a předchozí epizoda se mi přece jen líbila více. ()

pichta 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Už samotný názov tohoto diela hovorí s nadhľadom o obsahu. V tomto dieli sa veľa udialo, čo ma potešilo, niečo sa podarilo uzavrieť a niečo nie...to bude do tretej série. Teším sa. Škoda, že zomreli dôležité postavy. Vykresľuje sa postava Brienne. Tyrion dopadol pre dobrotu na zobrotu. Daenerys to nemá ľahké... John Stark / Sneh bojuje o život zo všetkých síl s použitím tej trochy skúsenosti co ma... Uvidíme čo bude v 3.serii ()

kralikgamer 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Výborné zakončení druhé série. Výjimečnost tohoto dílu stoupala každou minutou. Kdybych chtěl aby se každý ještě před sledováním dozvěděl, co se stane v tomto díle, psal bych tento komentář ještě zítra. Jak se již v obsahu píše, koncem tohoto dílu zazní "trojí hrozivé zatroubení" a řekl bych, že do dalších dílů se mám čeho bát. Velká hromada obratů v příběhu, které by snad nikdo nečekal, výborné zpracování a celkově to bylo prostě super! Hodnocení epizody - 10/10 ()

Galerie (43)

Reklama

Reklama