• Hejtmy
  ****

  Jedna ze slabších epizod. Paměť mám sice horší, ale myslím, že skoro nic (mírná nadsázka) v této epizodě není založeno na ději z knih. Dva pozitivní momenty bych i tak našel, a to popravu Karstarka a závěrečný výstup na Zeď, ten je natočen docela efektně. 75 %(18.3.2016)

 • Krub
  ***

  Části z Králova přístaviště jsou opravdu působivé. Ať už jsou o Malíčkovi, Tyrionovi nebo Tywinovi, který svojí krutostí a chladnou racionalitou doopravdy nešetří, což není vůbec naškodu. Stejně tak zajímavé jsou i příběhy Brana a Aryi. Škoda jen, že se v těchto scénách děj moc neposunul. Záběry ze zdolávání zdi zakončují epizodu a s ní i jakoukoliv snahu o smysluplný scénář. Proč do prdele lezou Divocí na Zeď? To jí nemůžou obejít? To skrz ní nevede brána? To nemají obra, který by je dostal skrz bránu? Asi ne. Věřím, že důvody proč na Zeď šplhají podal G. R. R. Martin v knize dosti přesvědčivě. Avšak Benioff a Weiss na něco takovýho serou. Díky působivosti záběrů mají úspěšnost epizody stejně zaručenou... Škoda.6/10(20.7.2017)

 • Kaka
  ***

  Naprosto zbytečný díl, která kromě akční pasáže zdolávání zdi žádnou z části příběhu v podstatě nikam neposouvá. Díky krátkosti epizody se člověk nudit nestihne, ale v podobném konceptu točit celovečerák, nekoukatelné.(13.5.2017)

 • DrobekSKS
  *****

  Gendry se vydává na trip za strýčkem Stannisem. Jaime po svém drobném zranění prozřel a uzavřel dohodu s Boltonem. Tywin a Olenna vedou zajímavou při o tom, čí příbuzní jsou zkaženější. Jon zvládl svou zatím nejtěžší misi. Naivní Sansa je po uši zamilovaná do polykače mečů Lorase. Robb se snaží získat zpátky důvěru slizáka Freye.(12.2.2017)

 • 0verseer
  ****

  Epizódka, v ktorej sa po príbehovej stránke toho moc neudialo. Výstup na "Zeď " je pekný a nie je veľkým tajomstvom, že tvorcovia práve na ňom postavili túto časť, ale už si to zase pýta nejaký výraznejší posun v deji. Tywinove intrigy so svadbami Tyrellov, tajuplné proroctvo kňažky o budúcnosti Aryi a fascinujúci záverečný výklad Baelisha o chaose a rebríku, ktorá zachránila tejto časti štvrtú *. Inak si už na nič významnejšie bezprostredne po vzhliadnutí nespomeniem...(27.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace