V porovnání s ostatními dosavadními epizodami dávám pouze tři hvězdy a to ještě nerada. Vlastně ještě předposlední epizoda, kde se jen válčilo, byla z mého úhlu pohledu slabá, vadilo mi, že se zapomnělo na plno postav a najednou se věnujeme jen jednomu z hlavních hrdinů, jeho parťákům a samozřejmě především té bitvě. Zacílit a pal, nic víc.- Tady je alespoň zase co se postav týče zase živo a tak to zohledňuji. Jiné díly mně přišly ovšem opravdu silnější.(8.8.2017)

John je čestný stratég. Už sa to skoro podarilo s Mancom, no Staniss to vyriešil po svojom. Nový Mister, nove metody. no z odborneho hladiska to je kktina, ako napichol cievu atď...och. Lanisterci stále kujú,kujú plány. Dôlezitý krok s drakmi možno Daenerys precenila. John stále ľubil Yegrid. Po dlhej ceste dorazili cestovatelia až k prvému čarostromu. No to prekvapko, čo ich tam čakalo... Opäť veľký a brutálny súboj 2 makačov - Ohar a Brian. Tyrion pohol dejom dopredu, viac ako sa dalo čakať. Riadne ho prišpednlil na tom hajzliku. Arya ide za svojim.(18.12.2019)

Závěrečná epizoda je dlouhá, obsáhlá a nabízí několik zajímavých otazníků a zvratů, které budou velmi pravděpodobně rezonovat v další řadě. Souboj Brienne s Ohařem opět mistrovsky natočený, spoustu prostoru pro Aryu, z které se klube záludný killer a Tyrion se postaral o velkou senzaci v Kings Landing na závěr. Po tomhle máte chť rovnou navázat pětkou a vědět co bude následovat.(20.5.2017)

Nebýt Brandonovy otravné dějové linie, mohlo z toho být pět hvězdiček, ale tuhle partu jsem si opravdu neoblíbil. Nejzajímavější události tentokrát proběhly v Králově Přístavišti, Cerseiin rozhovor s Tywinem a Tyrionova pomsta byly skvělé stejně jako závěr s Varysem, ale i u Zdi to žilo a znovu jsem viděl kvalitní souboj. Zápor: Tywinova smrt- taťka Lannister mě bavil, had jeden studený. Klady: Jojen a Shae- tetelím se blahem, že už se na ně nebudu muset dívat.(14.12.2017)

Tato závěrečná epizoda má snad nejvíce otevřených konců a zvratů vůbec. Hrozba divokých spláchnuta jednou obitou bitvou a co dál jako? Draci po zámkem a Daenerys stagnuje na místě. Brandon a jeho přerostlé obočí našli stromovouse. Zbytečně vyvolaný zato brutálně natočený souboj Brien a Ohaře. Arya zloděj a vrah a její začátek nové cesty.(25.3.2019)