• Summerisle
  *****

  Na severe sa spojili dve zaujímavé dejové línie Snow & Stannis , hneď na to nasledoval duel dvoch vynikajúcich a mnou obľúbených bojovníkov Brianne a Sandora Claganea ,- vtedy som sa pristihol v zvláštnej situácií keď som nevedel komu mám fandiť. Aryiin príbeh naberá nový smer aj keď do teraz to bola zábava. Daenerys trestá svoje potvorky no žiadne pikle zatiaľ nekuje. No a Tyrion opäť šokuje , svojím amokom zakončuje štvrtú sériu po čom mi zostala len padnutá sánka .Impozantný záver.(23.10.2017)

 • DrobekSKS
  *****

  Hned na začátek dostáváme skvělý dialog Jona a Mance. Následný příjezd vyvoleného ohněm je nečekaná, ale skvělá věc! Cersei řekla taťuldovi Tywinovi o svém dokonalém vztahu. Bran se konečně hnul z místa. Daenerys čelí asi svému nejtěžšímu rozhodnutí. Trochu mě mrzel souboj Ohaře s Brienne, mám rád oba. Tyrion to v Králově přístavišti pořádně rozsekl. Závěr asi nejzábavnější série byl stejně našlapaný, jako předchozí díly. Jen houšť!(23.2.2017)

 • Hejtmy
  *****

  Závěrečná epizoda čtvrté série přináší skvělé momenty snad ve všech dějových liniích. Od Stannisova nenadálého zjevení se u Zdi, přes Brandonovo setkání s Dětmi lesa až po trápení Daenerys s draky, všechno napsáno a natočeno na jedničku. Vrcholem je pro mě ale jednoznačně Tyrionova pomsta, na jedné straně velmi překvapivá (a to v podstatě i teď napodruhé), na druhou stranu nikoliv nepochopitelná. 95 %(26.3.2016)

 • sidonka
  ***

  V porovnání s ostatními dosavadními epizodami dávám pouze tři hvězdy a to ještě nerada. Vlastně ještě předposlední epizoda, kde se jen válčilo, byla z mého úhlu pohledu slabá, vadilo mi, že se zapomnělo na plno postav a najednou se věnujeme jen jednomu z hlavních hrdinů, jeho parťákům a samozřejmě především té bitvě. Zacílit a pal, nic víc.- Tady je alespoň zase co se postav týče zase živo a tak to zohledňuji. Jiné díly mně přišly ovšem opravdu silnější.(8.8.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Ďalšie príjemné prekvapenie.... Séria sa zakončila parádne. Súbojomedzi elitnými swordsmanmi.. A to Houndom a Brienneou bol nakrútený perfektne. Stannis, dlho pre mňa nezaujímavý charakter začína naberať ten správny smer k železnému trónu. Daenerys má vnútorné politické problémy, tak jej treba a smrť najprefíkanejšieho veliteľa bola tiež podarená scénka.. Lannisterovci sa na 100% začnú pomaly ale isto rozkladať a to im doprajem.(13.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace