Scooby-Doo a Batman

• USA Scooby-Doo Meets Batman

Akce začíná! Joker a Tučňák se pokusí vydělat na nekalém padělatelském podvodu, který ovšem zmaří dynamické trio Batman, Robin a Scooby—Doo! Joker s Tučňákem se nedají odradit a pokusí se ukrást létající oblek, ovšem Scooby-Doo a jeho parta, s drobnou pomocí, dokáží přivést tyhle nebetyčné darebáky zpátky na zem. (oficiální text distributora)

Subjektiv

Milé děti, když budete pít batmléko, jíst batsušenky a fetovat battoluen, mistři zločinu Joker a Tučňák, kteří by mohli být nebezpeční, si na vás nepřijdou a vy vomůžete pšem dobrým občanům světa. To je ale dobrý nápad! Geniální nápad. Vyčetl jsem to ze svého batosciloskopu. Pokud ale ne, Batman vás pověsí na batlaně. U všech husích kůží, skřítků a mýdlových bublin, je to tak! SkúbyDůbyDůúůú! Poznámka pro nedovtipné: Komentář je sestaven z replik, které se v této dementní záležitosti vyskytují. ()

fiLLthe3DD

Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu "The New Scooby-Doo Movies" - tomu ostatně odpovídá nikterak zvlášť propracovaný scénář a poněkud "levnější" animace, nicméně... Pro Batmana mám slabost, pro Scoobyho zrovna tak a onen "horor" umocňující styl kresby těchto starých animaků je mi více než sympatický, slabší čtyři. ()

AlistairMir

Jasně nadhodnotil jsem, ale co mám dělat když se moji oblíbenci Scooby a Batman tak krásně sešli? Navíc při vší úctě ke Scoobymu, tohle si Batman ukradl celé pro sebe. Scéna, kdy kreslíři zapomněli dobarvit jeho outfit a Batman tak důležitě vysvětluje své dedukce jen ve spoďárech než mu zase naskočí kalhoty tak to nemělo chybu. Takhle vtipnou chybu ve filmu jsem nikdy neviděl :-D dále skvěle odhalí falešné peníze protože prezident Lincoln přece nikdy nenosil rolák, chytře upozorňuje na už vyřešené věci a jeho BATvšechno spolu s Robinem no prostě klasickej Batman z roku 1966 plus mínus :-D já se u toho jakej je Batman dokonalej pošuk suprově pobavil a i ostatní byli v cajku takže prostě plná palba. Batmléko to už bylo moc :-D ()

Hellboy

Batman a Robin se chovají jako v klasickém seriálu z roku 1966, tedy ultravtipně, o dost horší je to ale ve všech scénách, kde nevystupují. Scooby Doo a jeho kámoši jsou podivná parta, nikdy jsem jim nepřišel na chuť a ani tímto filmem si mě nezískali. Takže z toho vychází průměr no. Ale ty hlášky Batmana a Robina, to byla síla:) Možná jen kvůli nim se na to zase někdy podívám. Ale spíš ne, radši si pustim jejich seriál. ()

honajz

Dva příběhy: V prvním Joker a Tučňák unesou profesora do úkrytu v jeskyních, a když je profesor zachráněn, musí Batman, Robin a Záhady, s.r.o. zachránit jeho úžasný vynález - létající oblek. Ve druhém objeví Záhady,s.r.o. a Batman s Robinem padělané bankovky v záhadném domě, přežijí bitku na autovrakovišti a honí pak Tučňáka s Jokerem v zábavním parku, aby přišli na to, že za paděláním peněz stojí někdo jiný. --- Animace 70. let, žádné velké myšlenkové kotrmelce, občas hapruje i logika, ale na odreagování to ujde, i když chvílemi je to už zdlouhavé a nudné. ()

• Jediný Scooby-Doo film, ve kterém Frank Welker nemluví Scoobyho. Mluví zde jen Freda. (t.mon)
  • Jedná se o první film, ve kterém se objevuje postava Scooby-Doo. (t.mon)
  • Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu The New Scooby-Doo Movies (od r. 1972). Konkrétně The Dynamic Scooby-Doo Affair (1972) a The Caped Crusader Caper (1972). (fiLLthe3DD)