Reklama

Reklama

Scooby-Doo a Batman

  • USA Scooby-Doo Meets Batman

VOD (1)

Obsahy(1)

Akce začíná! Joker a Tučňák se pokusí vydělat na nekalém padělatelském podvodu, který ovšem zmaří dynamické trio Batman, Robin a Scooby—Doo! Joker s Tučňákem se nedají odradit a pokusí se ukrást létající oblek, ovšem Scooby-Doo a jeho parta, s drobnou pomocí, dokáží přivést tyhle nebetyčné darebáky zpátky na zem. (oficiální text distributora)

Recenze (31)

fiLLthe3DD 

všechny recenze uživatele

Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu "The New Scooby-Doo Movies" - tomu ostatně odpovídá nikterak zvlášť propracovaný scénář a poněkud "levnější" animace, nicméně... Pro Batmana mám slabost, pro Scoobyho zrovna tak a onen "horor" umocňující styl kresby těchto starých animaků je mi více než sympatický, slabší čtyři. ()

Subjektiv 

všechny recenze uživatele

Milé děti, když budete pít batmléko, jíst batsušenky a fetovat battoluen, mistři zločinu Joker a Tučňák, kteří by mohli být nebezpeční, si na vás nepřijdou a vy vomůžete pšem dobrým občanům světa. To je ale dobrý nápad! Geniální nápad. Vyčetl jsem to ze svého batosciloskopu. Pokud ale ne, Batman vás pověsí na batlaně. U všech husích kůží, skřítků a mýdlových bublin, je to tak! SkúbyDůbyDůúůú! Poznámka pro nedovtipné: Komentář je sestaven z replik, které se v této dementní záležitosti vyskytují. ()

Reklama

blondboss 

všechny recenze uživatele

Celkom zaujímavá kombinácia hlavných hrdinov - rozprávková legenda Scooby-Doo a komiksová legenda Batman s Robinom. Na detské publikum to určite zafunguje na výbornú, ale mňa to už samozrejme tak nebavilo, tobôž nie s tak pradávnymi animáciami. Každopádne pobavilo pokračovanie sarkastického prevedenia dvojice Batman-Robin ešte z posledného seriálu zo 60. rokov. Myslím, že dve hviezdičky sú primerané. 35 % ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Scooby-Doo to je totéž co Snoopy, něco co mě nikdy moc nebavilo a to ani v dětství. Fred, Vilma a Daphne jsou na stopě tajemna, přičemž neustále běhají sem a tam aniž by to bylo extra vtipný, Shaggy a Scooby jsou nenažraní a srabi a dojíždí na to a monstrum je vždycky nějaký podvodník v masce. Tohle v podstatě není film, jen dvě spojené epizody ze seriálu, ve kterých si zahostovali Batman s Robinem a Joker s Tučňákem. A obě dvojice jsou stejně vtipné/trapné jak v hraném seriálu z 60. let. Výsledkem je typická Scooby-Doo dvojepizoda bez čehokoliv navíc, u které jsem se sice nenudil, ale na víc než 3* to není. Animovaný film roku 1972. ()

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Jasně nadhodnotil jsem, ale co mám dělat když se moji oblíbenci Scooby a Batman tak krásně sešli? Navíc při vší úctě ke Scoobymu, tohle si Batman ukradl celé pro sebe. Scéna, kdy kreslíři zapomněli dobarvit jeho outfit a Batman tak důležitě vysvětluje své dedukce jen ve spoďárech než mu zase naskočí kalhoty tak to nemělo chybu. Takhle vtipnou chybu ve filmu jsem nikdy neviděl :-D dále skvěle odhalí falešné peníze protože prezident Lincoln přece nikdy nenosil rolák, chytře upozorňuje na už vyřešené věci a jeho BATvšechno spolu s Robinem no prostě klasickej Batman z roku 1966 plus mínus :-D já se u toho jakej je Batman dokonalej pošuk suprově pobavil a i ostatní byli v cajku takže prostě plná palba. Batmléko to už bylo moc :-D ()

Zajímavosti (3)

  • Jedná se o první film, ve kterém se objevuje postava Scooby-Doo. (t.mon)
  • Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu The New Scooby-Doo Movies (od r. 1972). Konkrétně The Dynamic Scooby-Doo Affair (1972) a The Caped Crusader Caper (1972). (fiLLthe3DD)
  • Jediný Scooby-Doo film, ve kterém Frank Welker nemluví Scoobyho. Mluví zde jen Freda. (t.mon)

Reklama

Reklama