Scooby-Doo a Batman

Scooby-Doo Meets Batman

Animovaný / Akční / Rodinný

USA, 1972, 81 min

Batman a Robin se chovají jako v klasickém seriálu z roku 1966, tedy ultravtipně, o dost horší je to ale ve všech scénách, kde nevystupují. Scooby Doo a jeho kámoši jsou podivná parta, nikdy jsem jim nepřišel na chuť a ani tímto filmem si mě nezískali. Takže z toho vychází průměr no. Ale ty hlášky Batmana a Robina, to byla síla:) Možná jen kvůli nim se na to zase někdy podívám. Ale spíš ne, radši si pustim jejich seriál.(28.10.2009)

• blondboss

Celkom zaujímavá kombinácia hlavných hrdinov - rozprávková legenda Scooby-Doo a komiksová legenda Batman s Robinom. Na detské publikum to určite zafunguje na výbornú, ale mňa to už samozrejme tak nebavilo, tobôž nie s tak pradávnymi animáciami. Každopádne pobavilo pokračovanie sarkastického prevedenia dvojice Batman-Robin ešte z posledného seriálu zo 60. rokov. Myslím, že dve hviezdičky sú primerané. 35 %(17.2.2013)

• Subjektiv

Milé děti, když budete pít batmléko, jíst batsušenky a fetovat battoluen, mistři zločinu Joker a Tučňák, kteří by mohli být nebezpeční, si na vás nepřijdou a vy vomůžete pšem dobrým občanům světa. To je ale dobrý nápad! Geniální nápad. Vyčetl jsem to ze svého batosciloskopu. Pokud ale ne, Batman vás pověsí na batlaně. U všech husích kůží, skřítků a mýdlových bublin, je to tak! SkúbyDůbyDůúůú! Poznámka pro nedovtipné: Komentář je sestaven z replik, které se v této dementní záležitosti vyskytují.(27.1.2010)

• Němi

Tezko hadat, komu se tohle ma libit, protoze mnou odhadovana cilova skupina jeste neumi mluvit. Vsechny ostatni, vcetne nejmensich deti, to musi urazet zpusobem, jake dementy z vas film dela (nebo spise nez film 2x40 min epizody serialu). Pokud neco stoji za pozornost, je to perfektni prevedeni naivnich charakteru Batmana a Robina z sedesatkoveho filmu (a serialu) do animovane podoby, vcetne vsech nezbytnych Bat-blbosti.(17.10.2009)

Jasně nadhodnotil jsem, ale co mám dělat když se moji oblíbenci Scooby a Batman tak krásně sešli? Navíc při vší úctě ke Scoobymu, tohle si Batman ukradl celé pro sebe. Scéna, kdy kreslíři zapomněli dobarvit jeho outfit a Batman tak důležitě vysvětluje své dedukce jen ve spoďárech než mu zase naskočí kalhoty tak to nemělo chybu. Takhle vtipnou chybu ve filmu jsem nikdy neviděl :-D dále skvěle odhalí falešné peníze protože prezident Lincoln přece nikdy nenosil rolák, chytře upozorňuje na už vyřešené věci a jeho BATvšechno spolu s Robinem no prostě klasickej Batman z roku 1966 plus mínus :-D já se u toho jakej je Batman dokonalej pošuk suprově pobavil a i ostatní byli v cajku takže prostě plná palba. Batmléko to už bylo moc :-D(15.1.2015)

• - Jediný Scooby-Doo film, ve kterém Frank Welker nemluví Scoobyho. Mluví zde jen Freda. (t.mon)

• - Jedná se o první film, ve kterém se objevuje postava Scooby-Doo. (t.mon)