Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

Tryskomyš

Jako by na mě dýchla atmosféra osmdesátých let a starých Krotitelů duchů. Krásný návrat. Je to natočené tak, jakoby to bylo z té samé doby. Potěšil mě i návrat Sigourney Weaver a Billa Murraye . ()

ledzepfan

Tu ultra propagandu xenofobně-militantního feminismu jsem v tom sice nenašel, ale jako filmová komedie, se základem v klasice své generace, je to prostě slabota. ()

SaNcHeZ_cz

Další nepovedený a zbytečný remake. Noví Krotitelé duchů na sebe upoutali pozornost především díky kontroverzi ohledně přijetí této verze. Faktem ovšem je, že bez ohledu právě na tento problém snímku, je samotný film jen nedotaženým, nepříliš vtipným a na fekálním humoru a stereotypech stojícím nefungujícím pokusem, jak zničit odkaz původního filmu. Nenáročné diváky to možná zaujme, pokud ovšem máte alespoň trochu vkus a soudnost,sáhnete raději po originálu, nebo počkáte na případnou další předělávku (ať už v ní budou hrát muži, ženy, psi, kočky nebo mimozemšťani z Marsu). V genderu ten problém totiž vážně není. Když je něco nevtipná hovadina, je to nevtipná hovadina ať už v tom hraje kdo chce. [30%] ()

MartinezZ

Laciná kopírka, nic víc mě nenapadá. Camea původních Krotitelů nejsou ani vtipná, jako spíš smutná a jediným plusem oproti původním Krotitelům jsou už jen ty efekty.Jediná ze čtveřice krotitelek, která tam seděla, byla Melissa, protože ta nic jiného než praštěné korpulentky v komediích nehraje, takže to tak nebilo do očí. Kristen je mi jen líto. O Kate McKinnon jsem zatím asi odjinud neslyšel a její pošahaná postava nebyla vtipná, jako v podstatě jen hovadská a nechutná. Co se Leslieho Jonese týče, měl jsem za to, že éra komedií s namaskovaným chlapem za ženskou skončila nepovedenou sérií "Zamilovaných profesorů", tím černochem co hrál namaskovaného agenta za nějakou babku a ultratrapnou rodinou Eddieho Murphyho. No, ne, neskončila. (A vím, že je to ženská, o to je to snad i smutnější). Asi jediný vtipný je fakt extradebilní postava Chrise, což ale vzhledem k filmu ani nevím, jestli je klad. A oheldně potitulkové scény: Ne, snad pokračování nebude. ()

Praxis

Když nejvtipnější z celého osazenstva je Chris Hemsworth, asi je něco špatně. Akční scény parádní, závěrečný barevný digicirkus celkem pobavil, ale jinak se jednalo o tupé dialogové pletení nezáživné vaty, která příliš nebavila. Roztomilá cameo všech původních představitelů potěšila, ale na celkový pozitivní dojem je tady toho strašně málo. Film tak strašně zbytečný (není vyloženě megašpatný, ale není ani kdovíjak skvělý), že si kladu otázku, koho v Sony napadlo, že by měli tuto legendu osmdesátek vzkřísit... 50% ()

UncleG

Tak jo, děcka. Strýček Havran radí: Pusťte si Ghostbusters z roku 2016 a následně ihned potom téměř stejnojmennou Reitmanovu komedii ze čtyřiaosmdesátýho. A zjistíte ÚPLNĚ PŘESNĚ, co je špatně se současnou americkou kinematografií. ()

PKD odpad!

Obrovský chrchel, zabalený do hovna, když to tak vypálím naplno. A to jsem ještě hodně mírný. No nic, jdu si sjet videohru z r.2009. Ta je totiž asi tak 1000000x lepší, než tato urážka. Je mi fakt za ty amíky trapně, páč to,že obecně nemají úctu k žádným světovým klasikám mimo USA, jest velmi dobře známý fak (t). Ale to, že si pro změnu totálně posrali i svou vlastní, tak to už je vážné. Dobře jim tak. Harold Ramis musí rotovat v hrobě. A můj vlastní exkrement na závěr směřuje k té snad nejhnusnější černošce v galaxii, páč takovou držku blbou a odpornou jen na pohled, to se jen tak nevidí. A že já toho viděl až až. ()

Lucina84 odpad!

Tohle nemohu uznat, i kdyby to bylo sebevíc zábavné, neboť Krotitelé duchů je záležitost 80. let. Sorry!!! Oni moc dobře ví, že to bude propadák a stejně si rejpnou do nesmrtelné klasiky. ()

kaylin

Jasně, nemá to tu správnou atmosféru původního filmu, je to jeho vykrádání a vlastně i celkem špatný remake, který ale funguje ve chvíli, kdy se odkazuje na původní film, kdy se zde objevují oblíbení herci, a nakonec i ve chvíli, kdy dojde na nějaké vtipy, které jsou místy skutečně jen povedené. Já se jednoduše bavil, i když za pořádnou část může nostalgie. ()

Tony.cs

Co do efektivnosti je to celkem působivé. Efekty a animace na vysoké úrovni, vychytávky ujdou a humor je Feigovsky tupý jen místy. Nejvíc mě potěšily herečky, protože jsem čekal větší chujovinu. Ale holky to bavilo a bylo to znát i na filmu. Camea starých známých potěší a to i nenažranýho ducha a velkýho námořníka. Ale celkově se to původnímu filmu nevyrovná ani náhodou. Na to nestačí hlavně atmosféra. Čumim, jak Feig zvládl akci. Super. ()

blackrain

Čtyřka ženských hrdinek byla celkem sympatická. Dokonale splňují všechna možná klišé a ty nemožné určitě taky. Čekala jsem více fórků a více humoru. To se nějak nedostavilo. Velká škoda. Triková stránka filmu je povedená. Doporučuju zapomenout na původní Krotitelé duchů a dělat, že jiné natočené nejsou. Potěšila mně přítomnost Sigourney Weaver. Hemsworth mně vytáčel. Takový Ken bez mozečku v hlavince. ()

Dr. Hawkeye

Naprosto zbytečná kopírka osmdesátkového hitu. Nic nového, žádná invence, jen kopírování s lepšími triky a slabšími postavami. Zvláštní, jak tu všichni žehrají na Kate McKinnon, která mi naopak přišla z celé čtveřice nejvtipnější, respektive jako jediná nepůsobila dojmem, že to bere smrtelně vážně. Ale jinak? Duch v metru? Máme. Bývalá hasičárna? Máme. Pohřebák? Máme. Zelený duch s vizáží Miloše Zemana? Máme. Art decový mrakodrap? Máme. A nejsmutnější na tom jsou camea původních představitelů, která nejsou ani vtipná, ani nutná. Spíš mi jich bylo líto... Ach jo. ()

Hanyou

Film se líbil, opravdu hodně. Zasmála jsem se mnohem více než u starých Krotitelů, Charaktery byly super, krocení vypadalo stylově, humor byl vtipný, záporák správně slizký a celkově příběh opravdu fajn. Předsudky si všichni můžete strčit do zadku, protože tohle vážně není špatný film a zaslouží si podstatně vvyšší hodnocení. ()

JohnMiller

No a máme tu zaručene víťaza za najhorší blockbuster roka. To bolo tak zlé, že aj moje očakávania to porazilo k zemi. Ono tu prakticky nič nefunguje, vtipnosť je tak silená a nepodarená, že som sa smial na tom aké je to trápne a zlé, než by ma to skutočne rozosmialo. To čo fungovalo pred desaťročiami dneska nezachránia efekty ktoré vyzerajú ako s PC hry. Postavy do posledného nesympatické, ako remake to neobstálo za žiadnu cenu. Jednu hviezdičku dávam sa dve camea pôvodných hercov.. Inak je to celé na výsmech Hollywoodu.. Keď si spomeniem ako v rozhovoroch tvorcovia obraňovali tento film pred negatívnymi ohlasmi, že to bude iné a neviem čo.... Tak je mi už do plaču, že takíto škvár dokážu predať.. Skutek-utek. ()

gegina31

Rozhodovala jsem se mezi 3 a 4, ale na just jsem dala 4. Zas taková konina to nebyla, aby to šlo pod 50 procent. Samozřejmě na původní Krotitele to nemá, ale to se dalo celkem čekat. ()

Patw

Věděl jsem, že se na ten film půjdu podívat protože přes všechno mám rád Kristen Wiig, Kate McKinnon jsem si zamiloval v pořadu Saturday Night Live a rád mám i Melissu McCarthy, Leslie Jones na mě v SNL také působila dobře avšak zdá se, že hraje stále to samé dokola. Každopádně toto jsou ale Krotitelky Duchů ne SNL. Bál jsem se, že film je rozcupovaný nenávratně a do kina jsem šel tedy jen z čisté zvědavosti a touhy vidět oblíbené hvězdy na plátně, ale nakonec jsem dostal snímek, který byl rozcupovaný aniž by mu někdo dal pořádnou šanci. Komedie splnila svůj účel a já se vážně od začátku do konce perfektně bavil. Pravdou je, že existují plusy které se dají ale otočit i v mínusy. Jako například počítačová grafika duchů. Dalo by se říct, že na dnešní grafické dovednosti předvedené v Maleficent, Popelce nebo podobných jsou nedostačující a komické na reálné zpracování duchů v původních filmech, ale to vůbec nevadí, když divák sleduje onoho ducha nevypadá to nejhůř. Vtipy se ve filmu opravdu povedly, mohlo to být lepší, ale mohlo to být i mnohem horší a tento snímek dokazuje, že umí z diváků dostat smích i nenásilnou nenucenou formou, která poslední dobou je spíš nucená a tažena do takových extrémů, že vtip se mění v parodii sebe samotného. U krotitelek jsem se skvěle bavil a mrzí mě, že ten snímek byl odsouzený k zániku ještě dřív než dostal svou šanci. Škoda. Krotitelkám se mohlo vést. Já se na ně ještě rád znovu podívám i když budu jeden z mála. ()

vegetol.mp

Upřímně, nijak mě to neznechutilo. Nepovažuju to totiž za Krotitele duchů, ale za klasickou trikovou odpočinkovou volovinu. Tohle s Krotitelema duchů nic společnýho nemá. Teda kromě názvu. ()

Miseet

I v ženském provedení to byla docela jízda. Postava Kate McKinnon mi ale vůbec nesedla, ikdyž se nedá upřít fakt, že občas prohodila něco aspoň trochu vtipného. Film jako celek mě bavil, je to taková pohodovka, u které člověk nemusí myslet, a jen si užívá děj. Nostalgické cameo momenty byly příjemné. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)