Megamysl

Megamysl je neskutečně vtipný film, který dává všem příběhům o superhrdinech nový rozměr. Sny ďábelského zločince Megamysla o ovládnutí města Metro City se stávají skutečností, když se mu podaří přemoci ochránce města, Metromana. Pak se ale na scéně objeví další zloduch, který rozpoutá chaos, a největší „mozek“ na světě se svým legračním kumpánem Minionem se náhle ocitají v rolích zachránců... (Magic Box)

Danny F.

Ano, hudba byla jako doprovod uspokojivá, vtipné to celkem taky bylo. Jde o úplně jiný animák než na jaký jsme zvyklí. Parodování známých komiksových postav zde bylo cítit, děj v podstatě solidní a nijak nenudíci. Hodně mě to bavilo a nemám nic, co vytknout. 85% ()

Trustme

Takřka každý záběr tohoto animovaného spektáklu je pastvou pro oči a film přesně plní to co na animovaných filmících obdivuji, a sice fantazii, "volnost v rozpočtu" pro stvoření čehokoliv co tvůrce napadne. Bohužel tvorba DreamWorks Animation je až na jednu vyjímku pro mě pouze o krásných světech, perfektní animaci a ujetých příbězích bez atmosféry. Megamind po půl hodině nudí a divák už jen čeká na další legrácky a vychytávky s obavou, že tohle je docela zbytečný příběh o vnitřním boji ústřední postavy sama se sebou na motivu supermanských bitev na straně dobrého zla. ()

VanTom

I po akční stránce velmi slušný animák staví nedoceněného, citlivého "bondovského" padoucha do trapné situace, když po porážce své "supermanské" nemesis najednou nemá do čeho píchnout (a tyranizovat porobené obyvatele Megaciti už ho nebaví). Sice mu v druhé (romantické) třetině lehce spadne řetěz, ovšem množstvím podařených vtípků, žánrových narážek či obrácených klišé (a zlovolných rockových vypalovaček) drží úroveň spokojeně vysoko. ()

Krosmen

Proti Já, padouch, se kterým jsem si myslel, že bude Megamysl soupeřit jedním slovem skvělé. Vtipné i originální a dabing Willa Ferrela víc než potěší. Samozřejmě pár klišé se to nevyhnulo, ale nevadí to. Navíc druhá polovina s Halem má rozhodně, co nabídnout. Snad se nebudou chtít tvůrci vytasit pokračováním. ()

ghatos

Vlastně je to taková variace na Temného rytíře :)! Hledání vlastního já (dobro vs. zlo), ano až v takové rovině se to nachází :). Je to ten správný mix. Humor, akce, dobré písničky, spousta odkazů (nejen Obama) i dojímavé scénky (ty jsou podpořeny úžasnou mimikou postaviček). S postupujícím časem zábava stoupá. Velmi příjemné překvapení...77%. ()

Kurikmoon

Veľmi príjemné prekvapenie. Inteligentne a trefne parodované klišé dobra a zla vo filmoch. Rovnako tak i Fanmánie. Bavil som sa viac ako len dobre. ODPORÚČAM ()

Ravi

ACDC: Back in Black, nezvyklé pojetí hrdinských příběhů tak trochu ze zákulisí a doopravdy vtipné kousky hlavního hrdiny nenechají chladným snad nikoho. Klasický animák v naleštěném kabátku 70% 4-/5 ()

Puyi

Tento film jsem si opravdu vychutnal - zábavný, milí animák, který se řadí mezi mé nejoblíbenější. Hlavní postava je velký sympaťák a ne moc geniální padouch, i další postavy jsou velmi dobré a zábavné. Grafická stránka filmu je dobrá a hudba je naprosto úžasná... AC/DC, Black Sabbath a Guns n´ Roses... no paráda! :) ()

mandlova

Ano!! Konečně pořádný animák s antihrdinou, skvělou zápletkou a jak všichni zmiňují - soundtrackem, který má koule! A - mimojiné - Megamysla miluje moje 6letá neteř a chce s ním chodit - natřel to na celé čáře Shrekovi, jejímu favoritovi a první lásce :) a to už něco znamená. ()

D28

Je to modré, je to záporne nabité / a celkovo často nabité/, je to dokonca animované, a napriek tomu charizmatické!!! To ma prekvapilo a potešilo najviac. Akcia, humor, hudba takmer / a český dabing úplne / bezchybné. ()

mkubalikova

Zábavná variace na všechny supermanovsko-padouchovské filmy s jasnou kostrou a přesnou hranicí mezi dobrem a zlem. Já radši komixové příběhy, kde hlavní hrdina není zcela dokonalý, účes se mu občas rozcuchá a netrousí na všechny strany sněhobílé úsměvy za všech okolností. Megamysl je sympaťák a Roxannu jsem mu ve finále přála. 80% ()

Autogram

Keď kreslený film, tak radšej so zvieratkami, a nie s divným modrým hlaváčom. Ale aspoň to prekvapujúce popletené poňatie superhrdinov stálo za to a netradičná metalová hudba to oživila. ()

horacko

Z animákmi, kde je záporák v podstate celkom sympatický klaďas, sa nám roztrhlo vrece. Po kúskoch ako Ja padouch, a famózný Ralph, ktorý všetko zničí, tu máme ešte aj tohto modrého borca. Sympaťák, ktorý sa vyžíva vo večných prehrách so svojim protikladom pseudo Supermanom až kým sa mu nečakane podarí nad ním zvíťaziť. Fajn zápletka, celkom úsmevne....nenadchne, ale ani neurazí. ()

blackJag

Vybraný rockový soundtrack společně s nápaditě variovanou mythologií SUPERMANa dávají dohromady výrazně nadprůměrné animované divadýlko pro dětičky i dospělé. 80% ()

spikey1

Megamind je pro mě zatím nejlepší animák tohoto roku, a to rozhodně díky skvělému Willu Ferrellovi, který dokázal přenést svůj osobitý charakter do animované postavy a navíc díky tomu, že se jedná o v podstatě dětský film, tím že není přehnaně oplzlý je skvěle vyvážený. Své party si naprosto užívá, a protože je to film o něm, nesleze v podstatě z plátna. Kouzlo Metro Mana podtržené Pitťákovým voiceoverem a vyzáží supermana řízlého s Elvisem Presleyem je prostě dokonalé. Nevím jestli je to tím že jsem neviděl všechny trailery a nebo skutečně tvůrci neprozradili všechno v ukázkách, ale příběh a twist mě překvapil a jem z toho jednoduše nadšený. Jeden z nejlepších animáků v poslední době, vřele doporučuji a hlavně v originálním znění a pro fanoušky Supermana, Ferrellův výstup ala Marlon Brando vás určitě potěší:) ()

giovanni3

No hodně jsme se na tento ,,animák,, těšil, ale možná jsme se těšil až moc... Čekal jsem víc srandiček, ale i to množství co bylo bylo solidní ač moc mne nebavil přerod hlavního padoucha do hlavního hrdiny, ani ten nový padouch.. Ale určitě solidní 4z5, které bezesporu podpořila skvělá hudba (jen toho Jacksona na závěr si mohli odpustit).. ()

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku

Jak vycvičit draka se dočká hraného remaku