The Caller

Psychologický / Mysteriózní / Thriller / Horor

Velká Británie / Portoriko, 2011, 93 min

Pro mě naprosto příjemné překvapení. Nevím, jestli to bylo především proto, že jsem o filmu nevěděl zcela nic dopředu, ale napětí by se dalo příjemně krájet. Jen je škoda poslední scény a některé věci byly ve scénaři až moc předvídatelné. Být váma, tak si nečtu žádné komenty, žádné obsahy a skočit po tom po hlavě. Myslím si, že nebudete litovat.(23.9.2011)

• zolo23

Filmový plagát pekný, prvé čo ma napadlo bolo, že by mohlo ísť o prekvapivý, napínavý thriller typu Telefónna búdka, ale to by som chcel mnoho...že? Prvá tretina napínavá, mysteriózna a nič nenasvedčovalo tomu, že by som dal nejaké nízke hodnotenie...Ale, to čo nasledovalo potom ma nepríjemne odrovnalo. Čistý chaos ,už sa mi ani nechcelo tipovať kto tu je vlastne "živý".. Akosi som to celé nepochopil a popravde ani som už veľmi nechcel. Je pravda, že som pri tomto filme stiahol liter červeného vína, ale že by to bolo kôli tomu? Kto má rád "mysteriózno" s prvkami hororu a debilnou pointou..nech sa páči. Ja ďakujem neprosím(22.9.2011)

• darkrobyk

K odpadu se uchyluji opravdu zřídka, ale tohle je megahovadina, jakou svět neviděl! Snad bych dal hvězdu za výbornou hudbu, ale celkově je film taková ztráta času, že si to nezaslouží. Neuvěřitelný blábol, kde nesympatické postavy se chovají jak nejhloupěji mohou a kde dělají jednu botu za druhou. Žena z minulosti začne manipulovat s budoucností. Kolik filmů si již bravurně zahrálo s časem, tenhle mezi ně ovšem nepatří. No a konec všemu narazil korunu. Nedoporučuji ani tehdy, kdy nic jiného nebude po ruce. Raději koukat z okna na hvězdy...(2.4.2012)

I když námět sliboval celkem originální hororovou podívanou, rozhodně jsem čekal větší zábavu. Víc než půlka filmu je nudná výplň, kterou jsem prozíval. Obzvláště bych ze scénáře vyškrtal všechny výstupy s tyranizujícím exmanželem, které tu byly jenom proto, aby se stopáž natáhla do celovečerní délky. Naopak výborných je posledních 10 minut. Konečně nakopnou to bídné tempo a gradují do skvělého, překvapivě úderného finále. Právě za to přidávám hvězdu navíc, jinak když snímek vynecháte, o nic nepřijdete.(12.10.2011)

Filmařina čistě průměrná, ale ten způsob, jakým je hlavní postava terorizována, ten mě teda dostal. Předem jsem očekával jenom nějakou běžnou duchařinu, takže o to víc jsem byl podstatou zla v tomhle nenápadným hororu překvapenej - fakt originální nápad, alespoň já si teda nepamatuju, že bych viděl film, v němž tohle bylo použitý ... Představa, že bych se dostal do takovejch sraček jako zdejší hrdinka a současně bych byl stejně bezmocnej jako ona, na mě zkrátka zapůsobila tak, že v nejsilnějších momentech filmu jsem zapomněl na nenápaditou režiii i pár dírek ve scénáři a zauvažoval jsem o čtyřech hvězdách. O ty snímek přišel poslední scénou, která se sice vzhledem k předchozím událostem dá obhájit, ale je neuvěřitelně zbytečná a jen a pouze kazí výsledný dojem.(3.9.2011)

• - S rolí filmové Mary Kee (Rachelle Lefevre) byla v počátcích spojována herečka Britany Murphy. (Conspi)