Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

Chegí

Asi jsem se úplně zbláznil, ale mně se to líbilo. Cameron byla vtipná, společně s Justinem a Jasonem. Smál jsem se skoro pořád, přestože to byla opět zamilovaná americká komedie se vším všudy, nemohu ji hodit do pytle s ostatním odpadem jako Zase ona! apod. A když už za nic, tak za scénu s umýváním auta a souložením přes "nasucho." Uvoňující, zdravé, nenáročné, osvěžující - zkrátka užil jsem si báječný film. ()

Petra46

No tak úplná ztráta času to nebyla, ale výše než na slabší průměr se to u mě nevyšplhá. Cameron Diaz mě jako herečka nechává naprosto chladnou, její výkony mě neurazí, ale ani nijak nenadchnou. Stejně tak tomu bylo v tomto filmu. V poslední době mě ale velmi příjemně překvapuje Justin Timberlake, už se těším, co jeho herecká kariéra nabídne do budoucnosti. ()

zipS

Cameron Diaz celý film parádne ťahá ;) moc som ju nemusel, ale tu ako Bad teacher bola great.... žral som ju najmä keď kráčala a bolo vidieť jej pozadie, nohy atď :P .. Jason Segel príjemný, prišiel mi taký svojský čo je len dobre.. bodovala taktiež Lucy Punch, naopak prehrával u mňa Justin T... v skratke - jedná sa o jednohubku na zakončenie príjemného večera ()

camomilla

Cameron jako zkazena uca skvela, film bohuzel nikoliv. Nepripadalo mi to ani chvilku vtipne, Timberlake me vylozene vytacel (a to k nemu nechovam zadnou averzi, v jinych filmech mi nevadi). Cekala jsem trosku vice zapletky z milostneho trojuhelniku, nejaky vyvoj citu, ale nedockala jsem se. Skoda penez za kino, pockejte si na DVD. ()

kacudzde

U téhle komedie se zrovna moc nenasmějete, chvílemi je trapná a bohužel nechybí ani fekální humor. Cameron role svérázné učitelky celkem sedí, Timberlake je strašný jako vždy a scén s Jasonem Segelem mohlo být víc. Když neuvidíte, o nic nepřijdete. ()

Legi36

Nevím jak ostatní,ale mně tahle komédie doslova dostala!!Mužu říct nejlepší film jaký Cameron Diaz mohla natočit!!Moc ji to tady sluší.Ani chvíli jsem se nenudil!!Humor byl výborný!! ()

zero_zelo

Komedie to moc není, tak vtipný to nebylo, ale do žánru "romantická komedie" to rozhodně sedí, protože to není žádný drama. Segel mě tady dostal, konečně ňáká role, kde nekňourá (ale i tak ho milujeme), je sexy, vtipnej a chci tělocvikáře. Cameron jako zlatokopka? asi by neměla hrát nic jinýho, todle si fakt užila. o kvalitách její postavy a kreací při mytí aut ani nemluvě. oddechovka jako prase 70% ()

gandie

Cameron Diaz a spousta sprostých slovíček v angličtině... Prvně mi to nešlo dohromady, od sladkých komedií to má daleko. Ale na konci bych jí roli učitelky honící se za silikony věřil :)) ()

Kinsei

cakala som prepadak,ale nebolo to az tak zle:) Na Cameron uz vidno, ze 20tku mala pekelne davno,ale kto sa jej bude divat na ksicht,ked 90% filmu je moznost sa divat na jej dokonale nohy..a nielen to:D "Marshall" z How I met your mother je tu prekvapujuco sympaticky, miestami az pritazlivy, co je teda gol :D naopak Justin hra takeho trtka, ze by som o neho ani korcule neoprela:D ale zahral to DOKONALE! miestami nuda, miestami dost smiesne..na nenarocny filmovy vecer uplne staci... ()

Matth

Atypická americká komédia, ktorej sa podarilo vymaniť z kategórie so štítkom "bežná" a zamedziť tým neustálemu predvídaniu deja - až na niektoré časti. Skvelé herecké obsadenie síce nepobavilo divákov až tak, ako pri niektorých vydarených amerických komediálnych klasikách, no za pozretie stojí. ()

snupko13

Dosť dobré, až nečakane, by som povedal. Z učiteľského prostredia tu už bolo všetko, takže som bol zvedavý na čom to tu postavia. Tak veľmi o výuke detvákov to nebolo. "Diazka" hraje riadnu mrchu a pritom si udržuje super šmrnc, nakoniec sa jej síce prepečie všetko, ale "Veverkine" geto by aj tak žiadnym trestom neprebila. :) Timberlake sa ukazuje, ako herec rôznych tvári, ťuťa zahral skvele (jeho suchý sex stojí za to) hehe..Segela by som veľmi nevyzdvihoval, vyzeralo to , akoby si oproti postave v HIMYM zmenil len meno. Fajn bol aj odkaz na Dangerous Minds s Coolio-vou vypaľovačkou. ()

d4

Veľmi príjemná komédia na nedeľný večer. Nie úplne sprostý príbeh, nie úplne ružovo-hollywoodsky happyend (ako poznamenal Isherwood : hlavná hrdinka sa na konci charakterovo v podstate vôbec nezmení) a herecké obsadenie tiež veľmi príjemné. Cameron Diaz rola golddiggerky neskutočne sekla, Timberlakeovi jeho postava tiež padla ako uliata a Jason Segel je vlastne rodený komik. Veľmi podarená komédia. :) ()

teseth

příjemná popcorňárna, která neurazí a pobaví. herecké obsazení cameron byla vynikající a kvituji s povděkem za její výběr. trochu mě mrzí, že sokyně cameron byla bezduchá infantilní jeptiška, která by se víc hodila do stupidních komedií. pokud by byla stejného ražení jako cameron pak by to byla jízda. ()

Martan1994

Od této komedie jsem očekávala mnohem víc vtipných scén. Určitě tento film nezařadím do svých oblíbených, ale třeba za rok se na něj ráda podívám znovu. ()

Archvile

Zatiaľ Cameronovej životná úloha a aj keď už na ňu lezie 40tka zdá sa že jej telu to vôbec neublížilo. Aspoň pre mňa je tento snímok príjemné prekvapenie. ()

Maaarecek

Muj první komentář zde a musim uznat,že mi je to líto!!Nebýt scény kdy Cameron hází buchty po slečně,která jí je posílá od maminky...a tý podprsenky co dá tomu žákovi...bych dal odpad!!! ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní