Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

aR3Zz

Vcelku průměrná komedie s lehce podprůměrným dějem a lehce nadprůměnými hereckými výkony. Justin Timberlake příjemně překvapil (zastínil Cameron Diaz, přestože neměl tolik prostoru), obzvláště pak tím, jak si umí udělat srandu sám ze sebe (některé scény jsou fakt až trapné, přesto je hraje přesvědčivě). Nicméně ve filmu Friends with Benefits jsem s jeho výkonem byl spokojen ještě více. Zkrátka sympatico :) 50% ()

Torgal

Veľmi osviežujúca komédia - nespomínam si kedy naposledy bola hlavnou hrdinkou taká materialistická mrcha ktorej by som navyše aj nadšene fandil. A čo je najlepšie - na konci nie je žiadne precitnutie, pokora a náprava, teda aspoň nie v klasickej podobe. Problémom ale je, že tento koncept pomerne rýchlo skĺzne do mierneho stereotypu a nedokáže už prekvapiť. Herci sú ale vybraní skvele, hlavne Cameron Diaz si svoju rolu riadne užíva. 7-/10 ()

Kingjiri

"Možná, že příště bychom si mohli na sucho zašukat bez oblečení." Za tyhle erkový komedie, který si neberou servítky, jsem fakt rád. Vedle těch klasickejch komedií je to totiž příjemná změna. Pár povedenejch (hlavně těch vulgárních) vtípků bylo a Diaz by měla za svůj inovátorskej přístup k žákům získat titul "učitelka roku" :) Romantika nakonec téměř uplně chyběla, takže jsem byl spokojenej. Diaz byla sexy, ale ještě víc mě brala Lucy Punch, za tyhle dvě kočandy dávám čtvrtou hvězdu. ()

dandislav1991

Tak mi to nějak přišlo stejné a přesto jiné než ostatní tyhle komedie ... nevím, možná to bylo skvělou Diazkou, nebo fakt nevím, no prostě 75% ()

muskcz

Jednoduché - to musím zdůraznit, ale v rámci té jednoduchosti velmi vtipné a svižné. Potěšilo i herecké obsazení. 60% je imho pořád málo, proto dávám 5*. ()

pepa3rd

Takhle to dopadne, když vemete tu největší mrchu z romantických komedií a dáte ji hlavní roli. Takový doktor Hause v sukních :). Je to děs, chvílema se na to nedá koukat, ale i přes to se nějak nedokážu přinutit tomu dát jen průměrné hodnocení. Není to ani moc vtipné, není to nijak duchaplné, není to příliš objevné, ale svým způsobem docela umně převrací zažité stereotypy. Vcelku dobře si dovedu představit, jak někdo natočí úplně stejný příběh, jen z pohledu té "hodné". Jenže v tom případě bychom byli k smrti unuděni průměrem. Takže i přes drsný humor, který se naštěstí obešel bez fekálních vtipů, lehce nadprůměrných 60 % ()

Yojimbo

Příště prosím více zkaženosti! Ovšem spojení Cameron Diaz s Jasonem Segelem je natolik nekřesťanské a bezbožné, že dávám palec nahoru. ()

Luisis

Občas sranda, ale v globálu celkem nuda. Líbí se mi Eliz jako punk-nekonvenční učitelka. Dalo by se z toho ovšem vytřískat mnohem víc - 68% ()

IPajule

Cameron Diaz jako zkažená úča, no to sedí. Moc mě to nenadchlo, ale Jason Segel jako tělocvikář mě velmi potěšil (proto dávám * navíc). 92 minut a z toho se mi líbilo těch slabých 20 a to konec. ()

ortoncz

Pohodová komedie, která nijak nezmění žánr, ale ani neurazí. Člověk se baví celou dobu a nejen díky Cameron Diaz. 70% ()

Jajar

Cameron Diaz tu hraje opravdu nehoráznou píču, kterou si pravděpodobně nezamilujete, ale aspoň Vás pobaví. Segel je super jako vždy. ()

Jakubik

WTF? Blbost jsem čekal ale tohle nemělo vůbec žádnou logiku a ani nadhled. Vtipná byla za celou dobu jedna věta a u ostatních scén to bylo jen takové lehké pousmání… ()

frbulka

Úča byla vážně zkažená až za hrob, kolikrát mi bylo trapně za ni a s chutí bych jí dala za vyučenou. I když jde o poměrně slaboduchou komedii balancující pro mě na hranici dvou a tří hvězdiček, určité plusy film má. Třeba poučení, že není vždy zlato co se třpytí, a že větší prsa z nás nutně hezčí ženskou neudělají:-). Asi tyhle "odlehčovačky" teď potřebuji, proto hodnotím nakonec třemi *. ()

tranquill

V pohodě, a to nejen kvůli Judasům v hudebním doprovodu :-) Taková oddychová komedie. A Cameron hraje protivu výborně. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní