Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

Salvator

Drsné a zvrhlé aneb pomsta bývá sladká. Zde se za ní navíc táhne hodně krvavá stopa. Po slabším začátku se děj slušně rozjede a ve svém závěru graduje. Citlivější povahy by se ale měli tomuto povedenému remaku rozhodně vyhnout. ()

nicolePavs

Je to jeden z nejnechutnějších hororů, které jsem kdy viděla. U sice jím a nevadí mi to, ale tady jsem chvílema myslela, že se snad taky pozvracím u těch sado-maso scén. Příběh skvělej a výkony herců také super. Potřebu dívat se znova na film opravu nemam, myslím, že tentokrát by to můj žaludek nesnesl :D ()

sibskyn

Horor jako z 80 let, kde vládne násilí, gore, sex a kozy. Revenge vraždy byly nakonec pro mě překvapením a celé to zvyšují o stupínek výše, idealní "romantický" film na večer k pivku. ()

PanPyzamo

Plivu na váš hrob je docela fajn hororem. Hlavní hrdinka se zaplete s pár chlápkama a tom je ve zkratce celý film. Scény jsou opravdu lahodné a je nádhera to sledovat. Je zde jedna část, která je předvídatelná a příběh není nijak mistrovský a celkově se jedná za mě o takový nadprůměrný film. Pokud máte rádi drsnější scény, tak byste si film měli užít, jako já, ale pokud spíš chcete pořádný příběh, tak si myslím, že tento film není pro vás. 6/10 ()

Kosi.. odpad!

Nerozumím, co se na tomhle filmu mohlo komu líbit. První půlka je o nechutným mučení a znásilňování, druhá o pomstě. Pomstu tvoří ovšem opět jen nechutný mučení a zabíjení. Kam se poděl ten horor? :( ()

naytsirk

Mnohem lepší, než původní verze z osmasedmdesátého... ano, nahoty tam bylo méně, ale brutality více... což jenom dokazuje fakt, jaký jsou amíci pokrytci... (proto taky miluju SouthPark Peklo na zemi.....) V nové verzi je o šmejda navíc (a že jsem mu to nakonec přál, aby se smažil v pekle...) a prostě to na mě působilo, na rozdíl od originálu, u kterého jsem se opravdu nudil... ()

montel

Spisovatelka Jennifer Hills (Sarah Butler) odjíždí na venkov do opuštěného domu v lesích, kde chce v klidu napsat další svou knihu. Zde ji napadne skupina mužů, v čeles místním šerifem. Zdánlivě nevinná hra přeroste v šikanu, trýznění, znásilnění a nakonec o pokus o vraždu. Jennifer ale brutální útok přežije a rozhodne se pro svou osobní pomstu...Další z řady remaků, které amíci nezvládli. Herečka je sice sympatická a pro bandu buranů snadný cíl, ale to vše už jsme několikrát viděli jinde a pokud tedy tvůrci nepříjdou s ničím orginálním a nápaditým, mé hodnocení nebude vyšší. I tak se na to ale dá dívat. 60% ()

Henk

Původní snímek jsem viděl asi před třemi roky a pravdu říci,byl jsem trochu zklamán. Ačkoli samotné několikanásobné znásilnění hlavní protagonistky bylo poměrně naturisticky pojato,zbytek filmu už byla taková limonádka,naprosto bez atmosféry,která by filmu s přívlastkem horor,neměla chybět. V tomto remaku je to tak nějak naopak. Naštěstí toho ponižování Jennifer bylo dost na to,abych alespoň na chvilku zalitoval někoho z těch čtyř týpků a šerifa si vychutnala naprosto exkluzívně. V samotném filmu bylo několik hluchých míst,ale i tak jsem se bavil o trochu víc než při jeho před- chůdci. ()

DarkViper odpad!

totální slátanina, jak banda kluků ubližuje holce a pak naopak, tak kdybych byl úchylnej možná by se mi to líbilo ()

joslin246

Pořádná pomsta od drobné žáby za nechutné ponižování a tyranii. Neujíždím si na krvácích, ale tato odplata mi příjemně zaplnila nudný večer. ()

Naranyan

Ovíněn, přesto píši.. Exploitation factor = 4/5, gore factor = 1/5, final point factor = 3/5, revenge factor = 4/5. Hlavní představitelka je vskutku sympatická a ve chvíli, kdy započné své vystoupení, opravdu ji fandíte na celé čáře a v mém osobním případě jsem si vychutnával vše, co přišlo, bez špetky "provinění", ale skutečného užívání si, co vymyslí. Snad úchylné, přesto úderné. ()

Vital odpad!

čím pochválit? Úctivé vraždy,jak se chováš ty ke mě,tak já k tobě,udělal jsi mi to zezadu,tak ti tam já strčim brokovnici!,ale tím to pro mě končí....a čím nechválit? Rozhodně atmosférou,hudba je prostě jako v jiných hororech,asi hodně srandovní je,když holka několika znásilněná skočí do řeky a zmizí a ani se nepotřebuje nadechnout,pak každou oběť něčím praští,omráčí,a pak jen vidim jak je chlap pověsenej na provazech,nebo leží na vaně,v originále sice nic takového neuvidíte,ale aspoň co se tam děje je realističtější,strašně holka přehrává a že byla několikrát znásilněná,tak to nemám pocit ani chvilku,a co se týče scén znásilněný,tak není vidět nic,o proti originálu,kde mě to hodně dostávalo a herečka vypadala vážně zdrchaně..navíc v originále vše plyne postupně.Tohle úplně uráží skvělí originál, děsně stupidní remeake,který bych zahrabal co nejhlouběji do země,co remeake starejch poctivejch hororů,to průšvih,ať se jdou bodnout,plivu na váš film!! ()

LadyAjva

Konec filmu a já těžce rozdýchávám...začátek se tváří jako hezká romantika, krásná chata,všude klid a mír.Poté se ale zjeví pět neandrtálců a zničí život mladé spisovatelce. Jako žena jsem samozřejmě s hrdinkou trpěla a soucítila,proklínala ty hajzlíky,co jí to udělali a užívala si její brutální odplatu. Toť po stránce obsahové. Ale co se týče celého filmu, přišel mi začátek moc natahovaný,docela o ničem a poté,co se Jenn vzpamatuje a zahájí svou pomstu,přijde rychlý spád,který je hned ukončen titulkami.Žádné vysvětlení,jak se jí podařilo přežít,kde vzala oblečení a hlavně-co udělá teď.Všichni jsou mrtví,ale její duši se ulevit nemohlo.Zkrátit začátek,vysvětlit pár nesrovnalostí a zatáhnout do děje šerifovu manželku,aby věděla,co za perverzáka má doma,vyneslo by to více hvězd. U mě tedy za hezké 3 hvězdičky. Uff a teď už asi nikdy nepůjdu večer sama vynést koš. ()

Snakefinger

Přímý zásah na solar plexus, který jenom tak rychle nerozdýcháte a lapat po dechu budete ještě pár dní po shlédnutí tohoto vyjímečného snímku. Naprostá pecka a tentokrát nic pro slabé povahy...... ()

wrong3

Tak to bylo něco.ANO!KONEČNĚ mazec.Herecké výkony super a scéna s tím přirozením auaaaaaaaaaaaaaa.Prostě nářez brutal za 5 hvězd...DOPORUČUJI!!!! ()