Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

Morholt

Tenhle typ romantiky mi vyloženě sedl. Nebyla tu totiž jediná záporná postava a celé to bylo takové příjemně poklidné bez zbytečného řvaní, nucených gagů či nějakých rádoby potrhlých situací. Založené na klišoidním scénáři s předem danými pravidly, ale mile odvyprávěné, obsazené i zahrané. 70% ()

Handle

Film, o kterém víte, že nebude ničím jiným než oddychovkou Vás většinou nezklame. Když jsem si četl obsah filmu a herecké obsazení, tak jsem si hned říkal, že to nic převratného nebude, ale že se nejspíš dočkám pohodového filmu. Typická "sandlerovka" to tentokrát nebyla, ale ani to nevadilo, protože je to i tak docela příjemná romantická komedie. Ovšem nic ohromujícího to není, čekal jsem možná přece jen trochu víc zábavy. Ten "červený čtvereček" mě tady docela i překvapuje, protože myslím, že jsou i lepší filmy se Sandlerem a přesto nejsou hodnoceny tak dobře. PS. Nechápu, jak souvisí český název Zkus mě rozesmát s tím filmem... ()

EXpenza

Sandler je prostě Zohan,ne žádnej casanova co si vybírá mezi dvěma ženskejma. JInak námět filmu je výbornej,lhát na všechny strany a zamilovat se?! :D ()

ScarPoul

Čo sa týka Sandlerových filmov, nebudem sa opakovať. Skús ma rozosmiať je obyčajným romantickým filmom, ktorý sa snaží raz za čas rozosmiať nejakým vysoko dementným vtipom, ktorý raz vyjde a inokedy nie. Lenže v tom kvante Sandlerovských komédií, je toto práve tá, ktorá je značne zábavnejšia a znesiteľnejšia. A zásluhou toho všetkého je Jennifer Aniston. Jej vtip, elegancia a schopnosť z akou zvládala emočnú zložku príbehu si ma získala okamžite už od začiatku. Sandler hral popri nej druhé husle a vo svojej podstate rovnako aj všetci ostatný. Vďaka nej a peknej Hawaiskej lokácií sa film oplatí vidieť. Inak sa jedná o moralistický príbeh, ktorý je moc sladký na to aby mu niekto uveril aj keď tam môžu byť prvky, ktoré by sa dali aplikovať na reálny vzťah. Dugan sa drží svojho štandardu a nevybočuje z neho. Je to síce dementné, ale vie tam nájsť tú správnu mieru, aby to nikomu nevadilo. Čo sa pri takýchto filmoch len tak často nevidí. Inak priemer, ktorý nenadchne, ale nemôžete sa za to na neho hnevať. ()

Lacike

Klasicka Sandlerovka. Jednoduchy otrepany namet s moralnym ponaucenim je zaobaleny do mnozstva nechutnosti a trapnych situacii. Par vtipov ma ale predsalen rozosmialo. Najmä tie postrehy na plastiky, ktore su tak popularne v USA. Bavili ma aj tie dve deti, ktory boli fakt roztomile. Dalej sa mi pacili Jennifer Aniston a Brooklyn Decker, ktore predvadzaju svoje sexy postavy v plavkach. Dalej bol super tanecny duel medzi Jennifer Aniston a Nicole Kidman. No a bonbonikom bol Dolph Lundgren. Zase tak malo toho dobreho tu nie je, ale väcsinu stopaze tvoria trapne sceny kombinovane s nechutnostami. Holt nikdy sa zo mna Sandlerov fanusik nestane. 5/10. ()

maseer2

nijak zvlášť originální a převratná, zato moc milá a příjemná komediální oddychovka :) ideálně jít na to do kina se svou drahou polovičkou :)) já jsem se zkrátka bavil a proto 4* (i když slabší;) ()

BoPo

Neverím. Tak si to zrekapitulujeme. Romantická komédia v ktorej jednu z hlavných postáv majú aj detský herci. Navyše modelka Brooklyn Decker je vo filme v poradí dôležitosti číslo 3. No a k tomu ešte Sandler v hlavnej úlohe. A prečo neverím? Pretože som sa počas tých necelých dvoch hodín ani raz nenudil, stále sa totiž niečo deje. Bavil som sa a na konci som mal jednoznačný pocit, že túto komédiu si niekedy rád zopakujem. Takže pre mňa príjemné prekvapenie roku 2011. ()

Borrtex

Pohodová rodinná komédia, so zbytočne jednoducho zložitým obsahom. Sandler sa moc nepredviedol ale Jennifer štandardne dobrá. V niektorých častiach celkom aj vtipné. Taký trošku oblbnělý rodinný trip s romantickým happy endom, ale znovu by som sa asi nepozrel. ()

BigDeal

Už po prvých minútach som si hovoril, že film vyzerá na klasickú sandlerovku a ako sa ukázalo, bolo to tak. Niekoho to už možno nudí, ale mňa tá havajská uvoľnená atmosféra, žarty s deckami (tieto ma bavili snáď zo všetkých najviac) a nejaká tá lož, stále baví. Ako sa tak zamýšľam, hranie sa na niekoho iného je vlastne jeden z najstarších komediálnych nápadov vôbec - pohral sa s tým Shakespeare, Burian snáď inú zápletku v úspešnom filme ani nemal a dnes to ľudia žerú Sandlerovi. A prečo by aj nie? Je to jednoduché, ale dáva to priestor humoru a na konci čaká happy end. Nemám problém ísť v tomto s davom a to najmä, keď to hlavnej dvojke spolu ide tak dobre, že sa už od začiatku zdajú byť manželmi. Škoda len toho Nicka Swardsona. Jeho charakter predavača oviec (alebo čo to mal byť) sa mi zdal príliš hlúpy aj na takúto rodinnú oddychovku. ()

bouncer

Ha, film s Adamem Sandlerem a Jennifer Aniston, u kterého se doopravdy zasměju a ještě v něm vystupuje Nicole Kidman. Co se s tím světem stalo? Jinak téma filmu je samozřejmě otřepané, humor na tento film očekávatelný, ale když to všechno funguje a člověk se zasměje, tak je to prostě dobrý film, i když po stodesáté. 70%. ()

Johny_fork

Hawai, Sandler, Aniston, fór z vanou a fór z kokosem. Miluju trapný humor a Zkus mě rozesmát se na něm veze až do konce. Jeden z těch snímků, co zlepší náladu, zvláště za hnusného zimního večera. ()

Terva

CITÁT - Já se budu vdávat....... Úvodní sekvence mě trochu odradila, ale jen na chvilku. Když zazněla věta - "Je to můj milláášek" tak mě to zaujalo. Denny (Adam Sandler) se tak moc hluboko dostal do svých lží, že se pak horko těžko dostával. Čekal jsem sprostý a tupý humor, jenže přišlo velké překvapení. Humor je velmi povedený, má to děj a dobře se to sleduje. Dokonalá scéna je ta okolo 26 minuty. To jsem tleskal. CITÁT - Tak už mám další nemoc? Bezva............ Později se to víc a víc zamotává, přicházení náhody jako ovce a kokosy. Humor vydrží až do samého konce. Došlo to tak daleko, že už by bylo lépe říci pravdu hned na počátku, ale pak by se divák nezasmál. Situace je tak zamotaná, že už divák začíná tušit, jak to nakonec dopadne. A to je velké plus příběhu, jen prostě sledovat, jakou klikatou cestou se ke konci dobéřeme. CITÁT - Nedělej to pro mě, dělej to pro děti......... Jennifer Aniston a Adam Sandler se mi v tomto filmu moc líbí a sekne jim to. Je to sranda a já se bavil. CITÁT - Na to nemám! Já ho zabiju!!!! ()

moviesfan

Očekával jsem, že mi tato komedie sedne a naštěstí se tomu tak stalo. Všechno je tak mile zábavné s dobrými herci, kteří v tomto žánru uspějí bez větších problémů. Film nenabídne nic nového, ale způsob humoru a pohodovosti ve mně zanechal dobrý zážitek. ()

Seabeast

Ne, ne a ne... Naprostá nuda na celý čáře s lacinou zápletkou. Příběh naprosto o ničem, který je navíc přetlakovaný rádoby vtipnýma skečema a hláškama. Proti romantickým komediím nic nemám, naopak, ale tohle bylo fakt slabé. To už i porno je mnohem větší zábava... :-D ()

tomeš

Je to oddechová klasika, která neurazí. Co mi ale v hlavě uvízlo, je jedna scéna dvou hlavních hrdinů před výtahem, kde jakoby poprvé přeskakuje jiskra. Dennisi Duganovi se z Adama Sandlera a Jennifer Anistonové podařilo vymáčknout rozkošný herecký koncert, který oba zkušení dramedičtí matadoři dotáhli k dokonalosti. To na celý film není mnoho, ale spolehlivě to přebije všechna dokonalá poprsí, co se jich ve filmu objeví. A to na vánoční klid stačí. ()

corpsy

Sandler v romantickej komediálnej chuťovke, kde si neberie všetky scény iba pre seba. A Kidmanová by mohla porozmýšľať o humornej kariére. ()