Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

H4ku11

Hlúpo vtipné na klasický americký spôsob. Každý mierne inteligentný človek bez sklonov k úchylne čudným veciam musí okamžite tento film odsúdiť do horúcich pekiel. Tí, čo to dokážu prekusnúť sa môžu aspoň minimálne pobaviť na tom ako si všakovakí herci dokážu zo seba spraviť srandu. ()

seko0408

Viem ze Hugh Jackman ma zmysel pre humor, ale nikdy nepochopim preco dovolil zo seba urobit k..... (kohuta). :/ .. Celkovo sa cudujem, kolko skvelych hercov sa dalo na taku kravinu nahovorit. ()

Milky.

Jako série scének ve stylu Four Rooms nebo podobně by to ještě bylo zábavné. Ovšem jakási snaha to celé slepit zápletkou o nějakém Movie 43 vyústila v tragédii, která hrála trapností a postrádala jakýkoliv smysl. Vlastně degradovala celý snímek na úroveň včerejší sračky, ze které sice máte nepříjemné pocity, ale naštěstí velmi brzy zapomenete. Nechápu jak ukecali tolik známých herců. ()

Ricky_CZ

Všichni zúčastnění se u toho museli moc krásně pobavit (Vzhledem k rozpočtu tady o nic jiného nešlo)... A já se bavil taky. Roztomile nekorektní. ()

MiaMahoney

I přes fekální humor, který by jiným filmům vynesl okamžitý odpad, Movie 43 má své kouzlo, a to spočívá v originalitě. I ty ne až tak zajímavé části (basket, konec světa, leprechaun) byly podány docela solidně a zbytek komedie se nesl v duchu neotřelých a zábavných minifilmů (děti v přístrojích naprostá pecka!!!; domácí výuka jakbysmet; koule na krku s výbornou Winsletkou taky bez chybičky; první krámy sice s odpudivou Chloe, ale s humorem a finální loztomiloušká košiška taky prima...). Mezi všemi těmi ubohostmi typu Dance Flick, Date Movie, Disaster Movie, Scary Movie (kromě prvních dvou!) a nevímjakýmidalšímimůví rozhodně koukatelný počin. Wayansové, dívejte se a učte se, že i na první pohled samoúčelný a ujetý humor se dá spáchat tak, aby si divák nemusel lít po celou dobu projekce bělidlo do očí. ()

kristynca

Upřímně, kdyby šlo o jednotlivé kraťasy, tak by moje hodnocení asi bylo v průměru vyšší, ale takhle sakum pikum i s micinou to jinak nejde. ()

Jiu odpad!

Totálna kravina v štýle Distaster movie s primitívnym fekálnym "humorom", určená zjavne pre pobavenie americkej robotníckej triedy. A prvý film, pri ktorom som v polovici znechutene opustil kino. ()

Simgal

Škoda nevyužitého potenciálu. Mít tolik hvězd v jednom filmu si říkalo o něco víc než jen variace na často nechutný "humor". Neříkám, že jsem se vůbec nebavil, některé momenty byly super, ale pak tam byly takové, které šly prostě až moc daleko. Mělo to dopadnout líp. ()

toi-toi

Zvláštny film. Po celý čas som nevedel či sa smiať, alebo či zhnusený opustiť kino. Movie 43 je absolútny výsmech americkej kultúre, jej stereotypom a generačnému pozadiu. Banda skvelých hercov sa naštvala a dokázala, že tupý humor sa dá robiť s rozumom. ()

Wancohoff

par vtipnych momentov nezachrani tuto tupu fekalnu a trapnu zabavu pre pukatych pubertiakov.P.S: byt jednou hviezdou z tej kopy hviezd co tam hra, tak sa asi skor upisem diablovi, ako ucinkovaniu v tomto braku. ()

sedlo03

Nechápu, jak do tohoto "filmu" mohli dostat takové neuvěřitelné herecké složení. Něčemu jsem se zasmál, něčemu ne, no a ta kočka na závěr, to byl opravdu humus. ()

ChillThomas

Ehmm, tak se ptám ?.. "dosažení stupidity?" nebo "vyvrcholení trapnosti?".. co se tímhle snažili producenti říct, to fakt nevím ale zasmál jsem se asi po hodině filmu u scény s Knoxvillem a Williamem Scottem, kde byl lurprikón Gerard Butler, což vyvolalo na mé tváři cosi, co bych nazval úšklebkem či pousmáním, no na komedii hodně málo.. podle mě. . Těžké zklamání a asi mi nikdo nevysvětlí, proč proboha přijali scénáře, tak významní herci... asi platili v zlatých dukátech. ()

LuccinyFilmy

Některé scénky jsou vtipné (Hugh Jackman, děti v automatech, domácí výchova), ale celkově to film dohromady nedá, měli to nechat jen na Funny or Die. ()

majec4

Neda sa to ohodnotit ako klasicky film, kedze dej tvoria jednotlive scenky, ktore na seba nenavazuju. Vacsinou som sa len prizeral a snazil sa pochopit o co v tejto traposine vlastne ide. Niekedy sa fakt nestacim divit na co sa nechaju pre prachy nahovorit aj herci svetoveho formatu. A tu neobstoji ani argument, ze filmy tocia pre prachy. Ani vtipne to extra nie je, kedze podareny vtip tam je fakt len sem tam. Aj to musi byt fekal. ()

pytrisss odpad!

Tohle je poprve v zivote, kdy byl film moc nechutny na to, abych se na nej dodival a to mezi me oblibene weby patri ndr a liveleak. I za ten humor je cloveku za tvurce stydno... ()

andio

Já jsem se u toho teda skvěle nasmál. Akorát se neměli snažit o "příběh", ale prostě udělat řadu vtipných skečů, které byly nadmíru podařené. Navíc i skvěle obsazené - snad každého herce jsem znal a většinu jich mám rád. Za mě jsou to horší čtyři hvězdičky (v podstatě to bylo něco jako filmový Robot Chicken, který úplně zbožňuju) 7/10 ()