Mládeži nepřístupno

Trailer 1
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry (více)

VOD (1)

Tvůrci filmů Něco na té Mary je a Blbý a blbější vám přináší novou hustou komedii plnou těch největších hollywoodských hvězd. Přijďte se podívat, jak to dokážou rozjet Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks, Uma Thurman nebo Gerard Butler. (oficiální text distributora)

Trailer 1

Recenze (1 005)

bouncer

Reálně za 2*, ale byl jsem v nějakém dobrém rozpoložení na to, aby mě slaboduchý a často fekálně-sexuální humor rozesmál. Pokud bych to měl nějak popsat, tak si představte několik dílů Family Guy, z kterých sestříháte hodinu a půl dlouhý film a kreslené postavičky nahradíte hollywoodskými hvězdami. Zní to lákavě? Zní to lákavěji než vypadá samotný výsledek, ale když vám ten humor alespoň trochu sedne a jdete na to s tím, že se chcete zasmát fekálnímu humoru a ne vidět všechny vaše oblíbené herce v jednom filmu, tak nebudete zklamaní... alespoň ne tolik ;-) ()

Rex Mundi

Je mi jasné, že toto nemôže mať dobré hodnotenie a väčšinu ľudí to musí znechutiť. Ono to vlastne je nechutný film plný absurdného humoru za hranicou dobrého vkusu - ale odkedy si Hugh Jackman zložil šál z krku, nemohla som sa prestať smiať a pritom v šoku otvárať ústa... "toto ne!" ako sa u nás slangovo hovorí a človek sa pritom dusí smiechom. Niektoré epizódky boli slabšie ako iné, ale mňa to na tie 3* pobavilo. V humore znesiem celkom dosť a Movie 43 potvrdil, že ešte stále mám výdrž ;-) ()

somnar

Škoda, že kvalita jednotlivých "segmentů" je tak strašně kolísavá. Občas jsou hollywoodští prominenti k popukání (Wattsová, Schreiber a jejich high school experience, Halle Berry špičkující se se Stephanem Merchantem nebo "kočíčí" finále s Joshem Duhamelem a Elizabeth Banks), většinou se ale pitvoří bez pointy (Kate Winslet a "vylepšený" Hugh Jackman, skřítek Gerarda Butlera, Emma Stone v obchoďáku) nebo rovnou zoufale nevtipně (sraz superhrdinů, rámující story o hledání utajeného filmu). Movie 43 je avizovaný lehký bizárek, ale ne dostatečně vybroušený. A navíc provokující pořád jen v hollywoodských mantinelech. 50% ()

rikitiki odpad!

Mládeži nepřístupno a dospělí, kteří mají rozum, by ho měli poslechnout a do téhle žumpy nevstupovat taky. Překvapila mě účast filmových hvězd – to jim vážně jde tolik o popularitu, že vezmou štěk v každé srač…. pitomosti? Dala jsem jen tři povídky a pak vypla. Nemám zájem sledovat nechutnosti okořeněné trapností bez sebemenšího náznaku humoru. SHRNUTÍ: Namáčení koulí v omáčce je zločin na divákovi i na dobrém zažívání. ()

Bloody13

Vykašlete se na zdejší hodnocení nebo výsledný procenta, který strhávají film do nelichotivýho podprůměru. Beztak je to tady samej suchar. Jak je zřetelně vidět, Movie 43 neni tuctová záležitost, a už vůbec ne pro masy hledající inteligentní humor. Úctyhodná skvadra předních hollywoodských stars si tu totiž ze sebe dělá tak nehoráznou prdel, že jediný oko obyčejnýho diváka nezůstane suchý. Jasně, nevyváženost jednotlivých segmentů je citelně znát, ale ty dobré až výborné zkrátka převažují. Vypíchnout bych chtěl rozhodně úvodní a doslova kulehnoucí "The Catch" s dvojicí Jackman/Winslet, závěrečný "Beezel", v němž kreslenej kocour znásilní Duhamelův ksicht, a samozřejmě "Happy Birthday", nejlepší povídka ze všech. Ta se může pochlubit nejen bláznivou dvojicí Scott/Knoxville, kterou úžasně doplňuje irskej skřet Butler, ale taky fantastickou pointou. Jak píšu, nebojte se toho, tenhle film rozhodně stojí za to! Navíc s partou kámošů zaručená zábava. ()

• George Clooney odmítl hrát sebe samého v části, která by byla o tom, jak se mu nedaří sbalit holku. (Cheeker)
  • Původně kolovaly úvahy, že číslo v původním názvu filmu, Movie 43, bude udávat počet herců, což se ukázalo jako omyl. Ve skutečnosti je v něm mimochodem přesně 110 herců. (Cheeker)