Mládeži nepřístupno

Movie 43

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry, Victor Pagan, Liz Carey, Julie Claire, Arthur French, Esti Ginzburg, Brian Flaccus, Rightor Doyle, Fisher Stevens
  • korbitch22

V komentářích pár lokálních kreténů jsem se dočetl, proč že se v takové sračce obějuve tolik "skvělých" herců.Odpověď je snadná, kdyby vás neustále buzerovali agenti, producenti, velké produkce a novináři, taky byste si prostě chtěli totálně vodmrdnout a natočit s přáteli ze svatýho lesa totální píčovinu pro vypnutí, za to bych se na ty herce vůbec nezlobil, možná naopak.Na co se ovšem jako divák zlobit musím je to, že drtivá většina skečů je zoufale nevtipná, brutálně nechutná a trapná a humor se vypařil někam do kokainovýho oblaku nad jejich sploečnou párty před začátkem natáčení.Na jednu stránku lze obdivovat, jak lze spojit všechny ty známené tváře do jednoho filmu, který je rozdělený do několika skečů a reklam, na druhou stránku je neskutečně troufalé nepoužít k tomu byť jen trochu pořádného humoru a ty skeče trochu dotáhnout do konce.I přesto se našli místa, u kterých sem se doslova pochcal smíchem, jenže je jich míň než-li těch, které prozívete, problijete nebo přejedete rychlo posuvem. Hlavní dějová linka: * , 1.povídka (koule na xichtě) : odpad! , 2. povídka (domácí vyučování) : ** , 3.povídka (sraní): * , 4. povídka ( obchoďák) **** , 5. povídka (reklama na kundí ipod) ***, 6. povídka (Robin) odpad!!!! , 7. povídka (zasedací rada) : **** , 8. povídka (menzes) * , 9.povídka: (leprechaun) ***** (darda! :D ) , 10.povídka (rande na slepo) * , 11. povídka (basket) odpad! 12. povídka. (divná kočka) ** + reklama na děti ve strojích: 4*. celková: 40% a určitě zklamání, ale např. povídka z marketu a s trpaslíkem neskutečný dardy.Škoda že se to nepovedlo celé.(18.5.2013)

• Frajer42

Tady je to jednoduché. Film přicestuje s celkem zajímavým a vtipným úvodem a pak už to jde od desíti k pěti. Střídají se více trapné a méně trapné minisnímečky a vy jste stále v očekávání, kdy se vše změní a konečně naši sympatičtí hrdinové narazí na vysněný ,,Movie 43". Co si budem nalhávat, snímečky jsou horší a horší. Přitom film sliboval mnohé už při letmém pohledu na obsazení. 4x jsem se zasmál. Slabé 2* za odvahu.(30.4.2013)

• Hrabka

Kravina na ntou, exkluzivní trapárna. Sem tam se něco povede a člověka to dokáže mírně pobavit, ale jinak je to hrozná blbost bez hlavy a paty. Trochu nechápačka, jak takový hvězdy mohly něco podobnýho zplodit (to už jsou na tom někteří tak špatně?). Kdo tohle chválí, tak je fakt trochu mimo, popř. se chce jen zviditelnit. Tento film nemá kromě pár hereckých es a tak 2-3 úsměvných scének co nabídnout. 30%(1.5.2013)

I přesto, že nízky hodnocení od zkouknutí odpuzovalo, jsem si Movie 43 pustil a hrdě můžu prohlásit, že mě to pobavilo a nejednou jsem se u toho zasmál. Jak už bylo řečeno, žádnej nosnej příběh to nemá, jen 3 mladí kluci hledaj na netu záhadnej film Movie 43 a místo toho jim vyskakujou jen spíš takový krátký skeče/příběhy plný jednak slavnejch herců (od Hugh Jackmana až přes Lieva Schreibera po Johnnyho Knoxvilla) a taky úplný stupidity, fekálního humoru, prdění, sraní na lidi a koulí na krku. Některý mi přišly až geniální (např. rande Jackamana s Winslet, slepý rande Halle Berry, Anna Faris, která na sebe chce nechat defekovat od milence a nebo domácí škola Lieva Schreibera)a některý průměrný (Knoxville s S.W. Scottem a leprikón) a u pár jsem se nesmál skoro vůbec. A protože těch dobrejch bylo víc než slabších, nemám problém tomu dát čtyři hvězdy a doporučit tohle ideálně někam na domácí kalbu. :)(28.4.2013)

Film, který snad ani nejde hodnotit. Nejspíš nejvíc wtf film, který jsem v životě viděl. Snímek samozřejmě nemá nic společnýho s uměním a že je kontroverzní se nemůžu divit. Ale co k tomu říct... Já se rád směju kravinám, takže jsem se válel smíchy často. Už jen za tu "jinakost" nemůžu nedat palec nahoru a všichni herci mají můj obdiv, že vůbec šli do něčeho takového. Jinak je pravda, že ne každý "příběh" má stejnou úroveň, ale vážně by mě zajímalo, jestli někdo čekal "inteligentní komedii", kterou kritika moooc pochválí... :) Někdo se prostě těší na oscarové trháky a já bych byl šťastný, kdyby vznikalo víc podobných filmů, který si dělají srandu ze všeho a zda-li je to s*ačka nebo jestli dává scénář logiku jim je úplně jedno. Už se fakt těším, až se mě někdo zeptá, o čem je "Mládeži nepřístupno". No, víš, Kate Winslet zírá na koule na krku, Anna Faris chce pokakat, Halle Berry si máchá kozy v omáčce, Naomi Watts jako matka dává první polibek svému synovi a Elizabeth Banks válčí s animovaným kocourem. A lidi typu Kajda23 na mě budou poníženě koukat a kroutit hlavou, jak mi něco takového může přijít vtipný... :) PS. Mých 4* je asi stejně tak objektivních, jako Vaše pohoršené odpady. ;)(2.2.2013)

• Terrence Howard