Mládeži nepřístupno

Movie 43

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry, Victor Pagan
  • Grran

Tak špatnej film sem už dlouho neviděl, bohužel jsem se donutil ho dokoukat do konce, jestli se to náhodou nezlepší... Nezlepší... Opravdu mě překvapilo že tolik dobrých herců a hereček do tohoto odpadu šlo, zřejmě si chtěli zahrát v německém fekal pornu, ale neměli na to odvahu tak si svůj sen splnili zde.. Vřele nedoporučuju nikomu(26.2.2014)

• Marek1991

Jedna vec je byť proste nespútaný, takpovediac v pohode, druhá vec je nuda a trápnosť, asi skôr za tvorcov, ktorú som v istých chvíľach akoby pociťoval. Kamoši sa občas zabavili, ale tých homosexuálnych vtipov tu bolo toľko, že som nechápal, tiež nejakí akože superhrdinovia ma veľmi netankujú. Z veľkej časti ozaj humus, aj keď to slovo vo význame jedla ako názvu jedného pokrmu by som nerád špinil tým, čo je vo filme. 1 hviezdu dávam asi viac za odvahu, druhú možno preto, že občas ma niečo pobavilo, ale ozaj len občas, väčšina filmu bola v očakávaní u mňa niečoho, čo sa nedostavilo.(3.6.2016)

• MiiRA

První scénka s Hughem a Kate ... tak dlouho jsem se nezasmál! Za tu tak 5* pro mě, ale postupem času v ostatních scénách to ztrácelo kvalitu a šlo to dost dolů, až je to někdy nevkusné, ale sem tam se musí člověk zasmát. Stejně nechápu, jak do toho tolik top známých herců šlo! Celkově to není komedie pro každého. Slabé 3* díky první scéně v restauraci a posledního projevu v basketu.(5.5.2013)

Nebyl to jeden ucelený film, který jsem očekával, ale bylo tu hned několik různých příběhů a díky tomu se tu mohlo objevit tolik velkých hvězd a i hodně mých nej. Některé části byly fakt parádní. Dost mě pobavily. Samozřejmě že tu byly i slabší chvíle, ale zasmál jsem se několikrát, takže to nebylo tak špatný.(9.10.2013)

Je mi jasné, že toto nemôže mať dobré hodnotenie a väčšinu ľudí to musí znechutiť. Ono to vlastne je nechutný film plný absurdného humoru za hranicou dobrého vkusu - ale odkedy si Hugh Jackman zložil šál z krku, nemohla som sa prestať smiať a pritom v šoku otvárať ústa... "toto ne!" ako sa u nás slangovo hovorí a človek sa pritom dusí smiechom. Niektoré epizódky boli slabšie ako iné, ale mňa to na tie 3* pobavilo. V humore znesiem celkom dosť a Movie 43 potvrdil, že ešte stále mám výdrž ;-)(23.12.2014)

• Kieran Culkin, Emma Stone

• - Původně bylo myšleno, že číslo v originálním názvu filmu Movie 43 bude udávat počet herců. Jenže se tak nestalo. (Cheeker)

• - Spoiler: Snímek má dvě verze. Například v Anglii, nebo v Nizozemsku se film promítá v alternativní verzi, kde místo pokusu zoufalého, zpustošeného a (ne)úspěšného scénáristy prosadit svou morbidní komedii se skupina tří teenagerů pokouší najít nejvíce zakázaný film na světě Movie 43, což v konečném důsledku vede ke zničení civilizace. (ztohomijebe)

• - Jason Sudeikis, představitel Batmana, má ve filmu už podruhé přítele, který "ukazuje penis na dětském hřišti". První byl Charlie Day ve filmu Šéfové na zabití (2011). (karlik4801)