Mládeži nepřístupno

Movie 43

Povídkový / Komedie

USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka), Jonas Wittenmark (povídka), Tobias Carlson (povídka)

Emma Stone, Naomi Watts, Gerard Butler, Kate Winslet, Anna Faris, Hugh Jackman, Kieran Culkin, Elizabeth Banks, Terrence Howard, Uma Thurman, Halle Berry, Richard Gere, Seann William Scott, Justin Long, Johnny Knoxville, Martin Klebba, Chloë Grace Moretz, Kristen Bell, Josh Duhamel, Christopher Mintz-Plasse, Jimmy Bennett, Liev Schreiber, Leslie Bibb, Kate Bosworth, Patrick Warburton, Tony Shalhoub, Chris Pratt, Aasif Mandvi, Jack McBrayer, Jason Sudeikis, Bobby Cannavale, Johnny Yong Bosch, John Hodgman, Jeremy Allen White, Beth Littleford, Rocky Russo, Justin Wheelon, Julie Ann Emery, Matt Walsh, J.B. Smoove, Zen Gesner, Will Sasso, Anna Madigan, Christopher Kirby, Dennis Quaid, Greg Kinnear, Common, Seth MacFarlane, Stephen Merchant, Emily Alyn Lind, Odessa Rae, Mark L. Young, Charlie Saxton, Katrina Bowden, Katie Finneran, Brett Davern, Alex Cranmer, Maria Arcé, Zach Lasry, Victor Pagan, Liz Carey, Julie Claire, Arthur French, Esti Ginzburg, Brian Flaccus, Rightor Doyle
  • Stanislaus

Proč jsem se na tento film díval? No, protože Kate Winslet! A proč jsem ho nevypnul hned po prvním příběhu, ve kterém se objevila? No, myslel jsem si, že se třeba ještě zasměju! Nicméně nebýt netradičně morbidní reklamy na tampony a relativně vtipného (ale zároveň hloupého) "zápasu" vadí - nevadí, tak bych se snad ani nepousmál. Všechny ostatní scénky jsou nechutné, vynucené, perverzní, zbytečné, smysl postrádající a chuť kudlu v kapse otevřít nutící. Rámcový příběh (nebo spíš "příběh") absolutně nefungoval a poslední příběh s animovaným Beezelem si mohli tvůrci vážně odpustit (jsem tolerantní, ale čeho je moc, toho je moc). Zkrátka na první pohled (teda podle traileru) odvážný projekt s plejádou známých tváří (přičemž si říkám, jak na to mohli někteří kývnout po přečtení scénáře), který se ale utápí v obhroublém a tupém zpracování, kterému vévodí ultradementní námět a scénář. (P. S. Škoda!!!)(9.5.2013)

Cítím se psychicky poměrně zdráv na to, abych v souvislosti s tímto snímkem psal v superlativech, ale zároveň vlastním dostatečný počet úchylek na to, abych se při této povídkové hovadině nedokázal pobavit. Nicméně mne velmi potěšila hvězdná herecká sestava, která svou účastí dala jednoznačně najevo, že být normální je nuda a tudíž je potřeba vyzkoušet všechny možnosti, které život nabízí. Odcházím si tedy ulovit nějakou přirozeně šílenou slečnu, které poskytnu přísnou domácí výuku, pak ji plastickou operací zmenším na trpaslici a na závěr ji ... neposeru. Kdepak. Já ji jenom pokakám, protože si jí vážím.(23.12.2013)

Tak toto je absolútny bordel. Človek by čakal, že s takým hereckým obsadením sa pokúsia natočiť aspoň serióznu dobrú komédiu a nakoniec s toho vyliezlo toto. Niektoré príbehy sú dobré, iné zas nudné a zbytočne nechutné, takže to odporúťam sledovať hlavne s pivkom v ruke inak si budete hovoriť - kto to napísal ... kto to napísal ... dozaista dáky rasista. 60% - 3*(8.10.2014)

• Hrabka

Kravina na ntou, exkluzivní trapárna. Sem tam se něco povede a člověka to dokáže mírně pobavit, ale jinak je to hrozná blbost bez hlavy a paty. Trochu nechápačka, jak takový hvězdy mohly něco podobnýho zplodit (to už jsou na tom někteří tak špatně?). Kdo tohle chválí, tak je fakt trochu mimo, popř. se chce jen zviditelnit. Tento film nemá kromě pár hereckých es a tak 2-3 úsměvných scének co nabídnout. 30%(1.5.2013)

I přesto, že nízky hodnocení od zkouknutí odpuzovalo, jsem si Movie 43 pustil a hrdě můžu prohlásit, že mě to pobavilo a nejednou jsem se u toho zasmál. Jak už bylo řečeno, žádnej nosnej příběh to nemá, jen 3 mladí kluci hledaj na netu záhadnej film Movie 43 a místo toho jim vyskakujou jen spíš takový krátký skeče/příběhy plný jednak slavnejch herců (od Hugh Jackmana až přes Lieva Schreibera po Johnnyho Knoxvilla) a taky úplný stupidity, fekálního humoru, prdění, sraní na lidi a koulí na krku. Některý mi přišly až geniální (např. rande Jackamana s Winslet, slepý rande Halle Berry, Anna Faris, která na sebe chce nechat defekovat od milence a nebo domácí škola Lieva Schreibera)a některý průměrný (Knoxville s S.W. Scottem a leprikón) a u pár jsem se nesmál skoro vůbec. A protože těch dobrejch bylo víc než slabších, nemám problém tomu dát čtyři hvězdy a doporučit tohle ideálně někam na domácí kalbu. :)(28.4.2013)

• Elizabeth Banks

• - V úvodu filmu, kdy spolu vedou dialog Charlie Wessler (Dennis Quaid) a Griffin Schraeder (Greg Kinnear), se druhý jmenovaný napije z láhve. Nejdříve otevírá skoro plnou láhev, v dalším záběru má láhev z poloviny prázdnou a následně opět skoro plnou. Na stole se v dalších záběrech objeví láhev poloprázdná, pak opět skoro plná. (masekjc)

• - Film neobvykle nebyl vysílán pro kritiky. (Cheeker)

• - Ze začátku bylo nabídnuto natočit jednu část i režisérům Mattovi Stoneovi a Treyi Parkerovi, kteří od tohoto nápadu později ustoupili. (Cheeker)