Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

neo101

První půlhodinu jsem zasekle zíral, co je to za šílenou kokotinu. Druhou polovinu jsem se snažil pochopit jestli to tvůrci mysleli vážně a jestli ty herce k tomu dotlačili s pistolí v ruce a další půlhodinu jsem nechápal co to všechno mělo znamenat. Dávám hvězdu za iBabe a reklamy. Už wolverinské kulky mě měly varovat. teď se budu modlit, aby se toho nechytil Troška a nenatočil Babovřeskameňák se Stallonem, Hoffmanem a třeba Sandrou Bullock. ()

misiacik

Najprv zhliadol som hodnotenie na CSFD a potom až šiel zhliadnuť tento film, i čakal som prúser, mierne vzaté povedané bo i kolega po 10minutách vypol tento snímok i vraví mi: NIe, nie. Nedal som však na odporúčania jeho ani vaše. A spravil som dobre. Královsky, plytko som sa bavil. Áno smiechom zajakával som sa a v hrdle mi vyschlo z toho. No pivo uhasilo tie suchá v gágore a bavil som sa ako už dávno nie. Bavil som sa a slzy mi tiekli, treba len trochu nadhľadu milí spoluhodnotitelia. ()

ocypuc

Ze začátku to byl film na 3 hvězdy plus jedna navíc za ty rodiče co učí syna doma. Postupně šla ale kvalita dolů, takže jsem musel snížit na hodnocení 2+1. A taky mi vadil dabing. Některé dokola se opakující hlasy a dabéři, co se na některé herce nehodí. ()

Aresko123 odpad!

tento film je na CSFD cez 40 % !!!!!!!!!!!!!!!! Neviem kolko hlupych a omedzenych ludi hlasovalo za tento film ale dava to jasny odkaz nasej spolocnosti. Kam smerujeme? Asi do prde.... Toto je urcite najdebilnejsi film celej historie filmu. Dokonca predcil aj "Par nenormalnych aktivit" a to uz je co povedat. Po cely film sme na seba s manzelkou pozerali a neveriacky sme krutili hlavami. O com tento film vlastne je? A pre koho je urceny? Tak pre mna urcite nie. Je zamerany na obmedzene publikum s IQ do 15-20. Je mi luto ze su ludia ktory toto dokazu natocit a este viac mi je luto ze su ludia ktorym sa to paci ....................... ()

AlicaFox

toto bolo tak strasne zle ze to hadam ani neni pravda. dokopy jedna a pol vtipnej scenky si zasluzilo tu jednu hviezdu, inak je to cista grcka. najradsej by som dala odpad. ()

bara1313

Neskutečná blbost, která mě ale chvílemi i rozesmála, za což dávám tu jednu hvězdičku ... ale co pořád nedokážu pochopit je skutečnost, jak ty herecký esa (H.Jackman, K. Winslet, H. Berry a další) mohli přistoupit na hraní v takový konině .... ()

Hektor.Troy

uplna nonsens,blbost a uchylarna....nerealisticke scenky,ale zahrate kazda jedna na jednicku!a pre tych co tomuto filmu dali odpad s argumentom ze im to nedalo nic do zivota-nebudem pisat ze ste retardovani idioti co si myslia ze maju vysoku skolu tak v kazdej veci hladaju hlbku,ale napisem ze ste roboti.ktokolvek videl trailer a cakal ze ho tento film okrem uvolnenej zabavy aj nejak obohati,je idiot.ozaj roboti je podobne slovo ako ..koti. ()

harado

Mě to docela pobavilo. :-D Čekala jsem něco jinýho, ale vypnula jsem mozek a u některých scének jsem se moc zasmála. Jednu bych teda úplně vymazala. Ta mi tam nezapadla.. Nechutný komedie moc nemusím, ale u tohohle jsem se nasmála. :-D "iBabe. Nešukejte ji." :-D :-D ()

SkyWolf

Zpočátku jsem se musel smát těm nápadům. Upřímně, koho prostě napadnou takové scény? Ale ve finále po skončení (obou) titulků jsem si řekl, že v globále se až zas taková sláva neděla. Od srdce jsem se párkrát zasmál a některé scény byly docela úsměvné, ale po zvážení všech pro a proti to nakonec tak dobře nedopadlo. Škoda té krátké role pro Emmu Stone. ()

Gannica

Jedna hvězda jen za herce a jejich výkony. Jinak je to nesmysl, jsem tam nějaký ten humor, ale zbytek...to ani není film. ()

Edwin44

uchýlný, zvrhlý a chvílema dost trapný. Takhle bych zhodnotil film. Nechápu jak někteří herci (Jackman, Gere) se do tohohle nechali ukecat. Jediný dvě scénky, který mě pobavily byly Batman s Robinem a druhá byla ta kde hrál Butler skřítka. Nejtrapnější naopak byla ta s Annou Faris a s animovanou kočkou uplně nakonci. No běs a tak jsem se na tohle těšili díky traileru. Upřímně v tom traileru je obsaženo to nejvtipnější co za celej film uvidíte. Za ty dvě scénky a nakonec i za černošskej basket aspon 2 hvězdy dám ()

fibur84

Rozhodně se nejedná o tuctovou komedii, kterých se teď točí kvanta, a možná i proto je mnohem lepší než ostatní. Tvůrci dokázali spojit spoustu se sebou nesouvisejících příběhů, proložit je reklamou např. na iBabe a vznikla tak místy odporná a v celkovém dojmu úchylná komedie, která však určitě stojí za shlédnutí. ()

VohenF78 odpad!

Po první scénce s Hugh Jackmanem jsem si říkal, že nápad s koulema vysících z krku naznačuje, že bych se fakt mohl skvěle bavit. V co se to potom zvrhlo jsem vůbec ale vůbec nedával. Snad poprvé mi bylo z komedie fakt na blití. Úchylnej humus plnej slavných herců. ()

Breeg

Prvně se docela divím, že se k tomu někteří vůbec upsali. Bych řekl, že jim nabídli špeka, jinak si to nedokážu představit. Je to šílené, je to vtipné, občas totálně trapné a nechutné. Ale tak trefili se mi do mých oblíbenců, jako Hugh Jackman, Chloe Moretz, Kristen Bell atd. Takže aspoň dobrý začátek. Pokračujme tedy dal: 1. Jackman a jeho kulky (dejme tomu za 4*), 2. Naomi Watts v roli domácí učitelky docela brutalita (kolem té 3*), 3. Anna Farris, která chce být pokálena, nemám ji rád a bylo to nechutné a trapné (2*), 4. Emma Stone a Kieran Culkin, se mi celkem líbilo (3*), 5. Rande na slepo s Kristen Bell a spol (s přimhouřením všech očí 1*), 6. Výrobek Gera a spol (byl odpad), 7. Moje oblíbenkyně Chloe Moretz a její menstruace (v filmech s ní má problémy hodně často :), z hlediska nechutnosti, vtipnosti a mého neoblíbence Christophera Mintz-Plasse :D (5*),8. Seann William Scott a Johnny Knoxville vs. trpaslíci (3* absolutně nevyužitý potenciál, škoda), 9. Terrence Howard jako trenér (1*), 10. Elizabeth Banks s mordýřem (3*). Ve výsledku by to vycházelo na ty tři hvězdičky. Na tu čtvrtou to povyšuje jen herecké obsazení. ()