Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

megiiii

No, tak takovou strašnou úchylárnu jsem snad nikdy neviděl. Já se fakt neskutečně bavil. Scéna s koulemi na krku byla úplně super. Některé příběhy slabší, ale jinak pokud jste na fekální humor a podobný kokotiny stavěný, budete rvát smíchy. 70% ()

skonsam

Úchylárna pro zvrhlé umělce nebo lidi co si myslí, že umělci jsou. Je to hnusný, k pozvracení úchylný ale naprosto trefný. Je to síla ! ()

Pospik82

Tak tady zjevně nemá někdo smysl pro humor. Tento film byl nasazen na mém filmovém festivalu a zvítězil. Některé scénky byly už za hranou zábavy, ale některé teda....... ()

Onlajn

Spousta známých herců. Místy jsem se v filmu i zasmál, ale jinak to bylo docela blbina. Nesmyslné příběhy a vlastně i nesmyslný celý film. ()

Grantik

Tenhle film jsem vnímal jako recesi. A přesto, že to je stupidní komedie, tak jsem se takhle dlouho nenasmál. Nesložitý, jednoduchý, přiblblý film ideální na zkrácení času. ()

Sasquatch

Totální ujetina, která by ovšem byla vynikající, kdyby byla vtipná. Všechny "scénky" měly potenciál, ale opravdu vtipná, a to hodně, byla jen ta s Halle Berry na opravdu neortodoxním rande. ()

malej.malej

vím, že je to zvrácený...ale já se prostě bavil od začátku až do konce!!! trošku slabší dojezd...já bych tomu jinak dal asi i těch 5*...čímž potvrzuji to, že hodnocení tady se nedá vždy věřit a omlouvám se...většině lidí to asi moc nesedlo...ale mě teda jo!!! ()

prisha odpad!

Nejpokleslejší humor na plátně, jakej jsem kdy viděla! Ztráta času i peněz...a především obrovské nepochopení toho, jak se mohlo tolik kvalitních herců propůjčit k něčemu, jako je tohle. ()

Mate0

Tolik dobrých herců....Tolik trapných scén......Ach jo čekal jsem teda mnohem víc,přišlo mi to hodně ubohé,kromě pááár scének u kterých se dalo zasmát je to opravdu asi jen pro americké hloupé děti nebo opravdu nevím komu tohle je určeno...ale já se spíš divím sám sobě že jsem to dodíval až do konce ... ()

www odpad!

Nechápu jak tohle může někdo vůbec vymyslet, totální blbost, ani to není vtipný.. Mé hodnocení 0 z 5ti ()

j27 odpad!

Mám rád ptákoviny a úchylné komedie. Může to být super zábava i když je to úplná blbost. Tohle jsem ale dokoukal do konce jen proto, že jsem doufal, že na konci se objeví APRÍL, DOSTALI JSME TĚ! Bohužel nic takového nepřišlo. Černý a absurdní humor co jsem očekával se jaksi nedostavil. I přes super obsazení neuvěřitelně nevtipné, stupidní a trapné (snad jen skeč s Halle Berry mě trochu pobavil, ale celek to nezachrání). ()

jujask odpad!

Trápne. Je to úplne že stupidné. Neviem čo tým chcel básnik povedať. Jedno je jasné, réžia si určite splnila všetky svoje úchylné chúťky. ()

seira9 odpad!

Viděl jsem hodně špatných filmů,ale něco tak příšerného jsem ještě neviděl.Poprvé se mě stalo,že jsem musel film vypínat po půl hodině.Nebýt tolika známých tvaří tak bych klidně věřil,že film bude v žebříčku nejhorších filmů hodně,hodně moc vysoko.Nechápu že takové hvězdy do takové hnusárny a trapárny vůbec šli.Pro mě jednoznačný odpad! ()

Als.D

Tohle je tak úchylná komedie, až mě bavilo, jak moc si z toho dokázali utahovat. Je to strašný nesmysl, ale v některých částech jsem se nemohl té absurditě přestat smát. Vážně, tohle je pro jen tak pro srandu. Nic světoborného a nemusím to ani vidět po druhé, ale stálo to za to. ()

Terr.ka

Marně přemejšlim, kdy naposled a jestli vůbec jsem takovou hovadinu viděla ! :D Vim, že už si to nikdy dobrovolně nepustim, ale rozhodně budu ráda vzpomínat na několik scén včetně a hlavně s Chloë Grace Moretz :D Nicméně si myslim, že pro milovníky Scary Movie to bude film number one. Enjoy... ()

Hansk75 odpad!

Přišel jsem z hospody a měl jsem chuť jenom na něco nenáročného, vtipného, klidně i hloupého. Je to takovej ten čas, kdy jste filmu schopni odpustit leccos. Hele, byl jsem připravenej na cokoliv, ale tohle bylo vážně moc i na mě a hrozně by mě zajímalo, jak přesvědčili třeba Jackmana, H. Berry, R. Gere, U. Thurman a další, aby v takovémto nesmyslu hráli... Jedna hvězda - vlastně ani nevim za co... ()