uhlerado

Najviac sa mi páčila príšerka IT, tá bola spravená za 5 *. Detsky vykon nebol zly, ale cele to bolo natiahnute do rozpravkoveho pribehu, ktory stracal hororovy smrnc. Proste amici nevedia uz robit horrory, skor take strasidelne rozpravocky. Knihu som necital a film z 90.rokov sa mi pacil viac. Efekty nie su vsetko. Ako dobrodruznu rozppravku davam 4*, ale ako horror len 2*. ()

Marsijeta

Popravdě..kdyz jsem tento film začínala sledovat, ani zdaleka jsem nečekala, že si to až tak moc užiju, nicméně jsem byla hodně příjemně překvapená! TO mi neuvěřitelně sedlo a jelikož jsem milovníkem Stranger things, kterému, jak už zde zmínilo více uživatelů, se film stylem hodně podobá, nemůžu jinak, než dát 5*. Moc pěkně natočená a zdařilá práce, která sice téměř dokonale kopíruje starší film z devadesátého roku, ale přesto je v něčem co nedokážu vysvětlit jiná. Nemůžu říct, že bych se bála, ale celou dobu jsem byla v napětí. Pocity hrůzy, které děti prožívali se na mě přenesly a měla jsem dojem, že tu jejich hrůzu prožívám s nimi. Celkově.. víc než horor, to bylo obyčejné, fantastické, ale děsivé a místy krvavé letní dobrodružství bandy dětí, které jsem si však neobyčejně užila! Myslím, že od teď budu mít minimálně respekt z klaunů a běda, jestli někde uvidím opuštěný balónek..🎈🎭 ()

FireOfFilth

Sice jsem knihu nečetl, tak aspoň nebudu moct srovnávat. Ale ve zkratce film se mi velmi líbil. Nebyl to laciný horror plný lekaček, ty tu samozřejmě byly také, ale spíš tu bylo hodně napětí. Nejvíc se mi líbila Beverly a nebylo jen kvůli tomu, že je velmi pěkná. Dobrej byl i Richie, ale Mike ze Stranger Things, v podstatě hrál stejně jako v nich. Pennywise byl úžasnej, fakt děsivá postava, velmi jsem si ji užil. Dávám filmu 90% ()

Rewisheed

Perfektní atmosféra, film vás okamžitě vtáhne do děje a nenechá ještě na dlouhou dobu spát. Skvělí mladí herci a řešení jejich situací bylo velmi originálně zpracováno. A hlavně ty letní scény byly naprosto úžasné! Nemůžu se dočkat druhé části. ()

Veru210

Mě zklamal hodně. Očekávání bylo velké ale za mě docela nuda. Hororem bych to nenazvala a to nejsem fanoušek tohoto žánru. ()

esmoke

V jednom malém městečku si parta kamarádů začne uvědomovat, že se příliš často ztrácí malé děti a možná to souvisí s událostmi v minulosti. Film podle stejnojmenné knihy Stephena Kinga dobře zvládá budovat atmosféru a to hlavně díky mladým hercům a hudbě. (2D dabing) Rozpočet: $ 35 miliónů, Tržby: $ 372,900 miliónů. ()

chup44

Uff, od začiatku drsné, strašidelné, znepokojivé... Super práca, až na záver, ten mi prišiel slabší a tuctový oproti celému filmu. Ale inak super, bál som sa ()

Carnosaurus

Dobrý film, který se snaží zfilmovat nezfilmovatelné, ale líp už by to asi nešlo. V porovnání s knihou je to jen špička ledovce, ale rozhodně vyčnívá hodně vysoko nad hladinu. ()

Naghavi

Perfektní! Klub smolařů poskládán ze skvělých herců, Pennywise výborný...Děj, kamera, scénář, režie na výbornou...Viděno v kině, zážitek, který se ve mně držel dlouho... Nakonec jsem si film koupil i na Bluray. ()

bonovox

Veľmi slušná Kingova adaptácia. Výborne zvolení detskí hrdinovia, skvelá výprava a vizuál. Tvorcovia však mohli viac pritlačiť na pílu a bolo by to dokonalé. ()

BigBrother

Inu, je to těžké převést do filmu knihu, která má tolik vrstev. Vcelku pochopitelně se tvůrci rozhodli pro více děje, ale méně psychologie. Jenže to právě pro mě dělá knihu tak zajímavou. Bez ní není hlavní bubák tak strašidelný a zbyde jen průměrný horror. Ostuda je puritánské vypuštění zásadní scény z konce, ale to by to holt nebyl biják pro Ameriku. ()

Jenn

nemam rada deti. nemam rada horory s detma. nemam rada horory s detma, kde lidi prezijou. jo a klauny ze srdce nenavidim. tohle byla ale totalni pecka, ty decka sem si zamilovala, protoze byli vtipny a hlavne to byli loseri ❤️ a sem fakt hodne rada za konec. ted bych si mela precist knizku... ()

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi

Muschietti míří od Flashe k Batmanovi