Nick a Dale jsou přátelé, kteří mají stejný problém - pohrdají svými nadřízenými, kteří se jim rozhodli zkomplikovat život. Nick pracuje ve finanční společnosti despoty Davida Harkena, který mu slibuje povýšení, ale nakonec se rozhodne udělit ho sám sobě. O moc lépe na tom není ani Dale. Jako zubní laborant je vydírán svou šéfkou Julií, která ho navíc sexuálně obtěžuje. Tvrdí, že pošle jeho snoubence fotky, které dokazují, že jí s ní byl nevěrný. Když nastoupil jako nováček, tak ho uspala a měla s ním sex na zubařském křesle. Oba zoufalci mají kamaráda Kurta, který se brzy ocitne na stejné lodi jako oni. Jednou večer u skleničky se všichni tři shodnou na tom, že by bylo nejlepší, kdyby jejich šéfové zemřeli. V zapadlé hospodě se seznámí s protřelým kriminálníkem, který je nasměruje na myšlenku, že musí zabít své šéfy navzájem, a navíc tak, aby vše vypadalo jako nehoda. Tím se spouští neskutečný kolotoč pokusů i drsných omylů... (TV Nova)

Rapikk

Absolutně nereálný film. Protože jde o tři dokonalé idioty, co neumí vymyslet originální vražedný plán? Protože se chovají nelogicky? Protože nejsou schopní používat mozek? Ne. Tento film se neblíží k realitě, protože jeden z těchto idiotů se odmítá vyspat s až přehnaně sexy Jennifer Aniston. Blbost, blbost, blbost. ()

Kanca

Tak vysoky hodnoceni?! Tak dobry herecky obsazeni?! Nechapu!!! Dve hvezdy snad jen za silene perverzni Jennifer...Jinak to byla ztrata casu! ()

Junglista

První dvě třetiny filmu sou lehká nuda. Nebejt šéfů, který sou daleko zábavnější než celá ústřední trojice (no na MF Foxxe taky nesmim zapomenout, pirát jeden...), tak by to byla velká nuda. Pak střih a na posledních 25 minut se z filmu stalo to, na co sem čekal od začátku, čili komedie. "You're a drag racer... in a Prius..." - to je tak všechno co si budu pamatovat. ()

HArna

Docela dobrý, šéfy hrají slavní herci. Pěkná Aniston , docela vtipný Farrell a můj oblíbený Kevin Spacey. Tak trochu jiný (hlavně se směje) než z House of Cards, ale furt velká svině. No tihle jsou výteční a ne kvůli jejich jménu, bohužel ta hlavní trojka mě už tak nenadchla. ()

kolemjdouc

film fakt potěší a kdo se rozhodne ho shlédnout,vážně neprohloupí!Colin i když měl jen takovou podružnější roličku zaválel tu svoji vyraušovanou postavičku na jedna s hvězdou.Ještě že jsem měla možnost si některé scény vrátit zpátky protože to je taková smršť, že když se podíváte na okamžik někam vedle, nevíte o čem je řeč... :-) Fakt dobrý americký film.Tak dobrý až se jeden diví.Nehledejte v příběhu hloubku a nechte se jen pobavit. ()

Janega

Bizarná komédia o tom kam až môže zájsť nenávisť voči šéfom. Trochu ma zarazilo, že ústredná trojica nejak moc neriešila tak závažnú dilemu akou je vražda. Akoby sa rozhodovali či dať šéfom pred dvere zapálené vrecko hovien. Silnou stránkou je určite herecké obsadenie. Chémia medzi hlavným triom funguje, každý herec dal postave to svoje. Nezaostávajú ani ich šéfovia- sadistický Spacey, sfetovaný Farrell a sexistická Aniston. Práve dejová linka s Aniston je dosť nedotiahnutá a celkovo pôsobí skoro až zbytočne. Neustále som čakal, že zasiahne do hlavnej zápletky, no jej úlohou bolo len pobavenie diváka jej nymfomániou. Je to dobrá komédia, ktorá pobaví, no žeby v tomto žánri nejak vytŕčala, to nie. ()

SpaceOdyseus

Je to nudne, hloupe a nudne. Nazev i premisa znely tak nadejne! A nakonec jen dostaneme tri blbce, co se polovinu stopaze dohaduji nad nesmysly. Priste bych prosil chytrejsi scenar a mene nudne improvizace. ()

LxLuthor

Nečakané, ohromné.. Smiech sa ozýval celou sálou a ja som sa chytal za brucho.. Jennifer stála za hriech a rola sa jej neskutočne hodila.. Jednoznačne krásny prequel Hangover-u s hádam ešte lepšou zápletkou.. Thumbs up! :) ()

Wishkah

Potenciál to mělo velký, ale tvůrci jej nedokázali naplnit. Je to skvělá komedie, bavil sem se hodně a trojice šéfů jsou naprostí magoři. Pro mě jednoznačně za čtyři hvězdy, ale přesto za tím zůstává hořká pachuť toho, že mohla být i pátá ()

Prochy38

Nemůžu si pomoct, ale jinak než: ANO! ANO! ANO! nemohu. Za poslední léta nejlepší komedie! Dokonalé obsazení, skvěle vymyšlené, geniálně zahrané. Já nemohl celý film. Od začátku až do konce jsem se... ne chlámal, ale musel smát. Ty dialogy byly geniální! Trojice hlavních "hrdinů" jeden úžasný obličej vedle druhého a ti tří šéfové? Paráda! Je vidět, že si své role na 100% užili. K. Spacey tradičně skvělý, C. Farrell výborný a sexy J. Aniston neměla chybu! Víc nevím, co napsat, u mě jasné nadšení a plný počet! ()

Zero_Signal

Vydarená komédia s ktorou sa môže stotožniť skoro každý. Kto predsa nechcel niekedy zabiť svojho šéfa? :)) Hviezdička obzvlášť pre Colina Farrella, vždy jak sa objavil s tým účesom tak sa ma zmocnil silný smiech :) ()

ondrula

Tak to zírám. Nejen na hvězdné obsazení, ale hlavně na americkou komedii, která mě dokázala pobavit; jev poměrně nevídaný. Soustava šéfů Kevin Spacey, Jennifer Aniston, Colin Farrell jsou vážně na zabití (u té Aniston jsem to tedy moc nechápal), ale hlavně jsou to výborní herci a svými výkony tak film pozdvihují o několik tříd výš, než kde by byl bez nich. ()

Ještěřák

Existují filmy, nad jejichž malinkatými životními etudami ústředních postav bych nejradši usedavě plakal dojetím. Tohle není ten případ. Zoufale prosraný a promrdaný potenciálně fajn námět s konečnou diagnózou "standardně vlezlé emerické juchuchů". Herci se na to vyhnědili úplně, trio "zabijáků" se úspěšně předhání v tom, kdo je větší mamrd. Charlie Day does not make my day, a jestli letos tu zlatou malinu chtěl, tak to vzal fakt zodpovědně a na jistotu. A ten bukvičí hlas, bože, jako by mu někdo ukrad koule. Vtipem film určitě neskolí, to už mě spíš raní mrtvica... PAK ABY ČLOVĚK NEFANDIL VE FILMECH TĚM ZLEJM! ()

ThomasCrown

Colin Farrell je zamaskovaný dokonale, Jennifer Aniston tak nehorázne sexi, ale prirodzene vtipné mi to neprišlo vôbec. Len známe tváre komédiu neurobia..škoda skrytého potenciálu. ()

Schuldiner

Vtipný, úsměvný filmeček, který díky představitelům oněch bossů funguje asi tak jak má. Rozhodně jsem se dobře zasmál. Jennifer v roli, ve které bych jí nečekal, ale rozhodně mě pobavila. Vlastně asi nejvíc. Ale Spacey i Farrell také. Spacey je skvělý snad všude a Farrell naopak skoro nikde, ale zde mě svou neobvyklou rolí v podstatě pořád rozesmíval. Stejně tak jako ´´Motherfucker Jones´´. Jen bych možná čekal trošku víc od hlavních rolí ušlápnutých podřízených... A lepší konec Spaceyho a Jennifer. Konec bych asi malounko vylepšil nebo prostě pozměnil. Ale dobrá komedie. ()

Landauer

Tak... vydržel jsem to... Ale je to zahozenej potenciál. Pitvoření herců, který má bejt vtipný, je jenom trapný. Vypadá to, že víc prostoru dostala nevydařená improvizace místo promyšlenejch gagů. Smůla. Plus další příklad neskutečnýho pokrytectví hollywoodskejch snímků: mluví se tu sprostě, je to prosáknutý sexuálníma narážkama, ale nymfomanka neukáže ani prso, vždycky je to okatě skrytý. Když jeden z hrdinů vypráví kamarádům, jak mu jeho nadržená šéfka strčila kozy přímo před nos, představoval bych si to trošku jinak, než že jenom neměla pod pláštěm podprdu. Ach jo... než přišly puritánský devadesátý léta, byla to v podobnejch komediích větší a uvěřitelnější zábava :-( ()

Randyz

Tak blbé a šílené až je to místy hodně vtipné a člověk se neubrání vybuchům smíchu :-) Hodně jsem váhal mezi 3 a 4 hvězdičkama, ale nakonec dávám hodně pěkné 3, protože na mě to bylo možná až moc crazy :-) ()

tterez

Šla jsem na to s náladou nepřemýšlet a vyplatilo se. Má to světlé momenty, kdy se člověk fakt hodně zasměje. Bohužel tam ale bylo taky dost chvil, kdy bych je všechny za tu neuvěřitelnou blbost kopla a z kina odešla. Vlastně když se na to podívám zpětně, vidím těch negací ještě víc. No ale konec konců jako komedii, po špatném dni v práci bych to snad vážně doporučila. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (více)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (více)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella