Pikolik

Jeden z nejlepších výtvorů televizní zábavy za poslední roky. Výkony, které se postarají o zábavu a k tomu pan Kraus a Slavík, kteří tomu dodávají šarm. Jen tu Lucku pořád neumím přecedit přes zuby....;) ()

Sattiens odpad!

Trapáci, trapáci a zase trapáci. Když už tam jde někdo jinej tak je to buď naprostej blbec nebo ubožák co se chce za každou cenu zviditelnit. ()

ArNEtis

Poprvé to ušlo, ale proč sakra to musí opakovat tak strašně brzo za sebou? Ztrácí to smysl, sledovanost a kvalitu.. ()

kubilov

První řada Česko Slovensko má talent byla z mého pohledu poměrně povedená, zajímaví soutěžící, zajímaví porotci a moderátoři (ke konci už mě sice Bílá docela srala ale dalo se) a taky docela zasloužení vítězové, nenáročné sledování na večer proč by ne. ()

HellFireFery

Soutěžící mě baví. Moderátoři jsou skvělí. V porotě byl Jan Kraus, Martin Dejdar a v roce 2013 i Leoš Mareš a všichni jsou skvělí. Problém je v neskutečné falešnosti, arogantnosti a ječivosti Lucie Bílé, která celou soutěž úplně kazí! ()

Taron

Sleduju to pravidelně, nevynechal jsem snad ani jeden díl, přesto dávám jen 2 hvězdy, proč? Protože se na to dívám jen kvůli lidem, kteří tam ukázali, co umí, rozhodně ne kvůli aranžmá, porotcům a už vůbec ne kvůli moderátorům. Všechny tyto věci, který jsem vyjmenoval, jsou v pořadu špatný a vrcholem všeho je neuvěřitelně otřesný moderování Jakuba Prachaře... Musím říct, že Jakub Prachař je suverénně nejhorší, nejtrapnější, nejubožejší moderátor, jakýho jsem měl kdy tu smůlu vidět... ()

Honzad007

Můžeme se konečně radovat? V česku jsme se přiblížili originálu! Třikrát HURÁ! :) Hvězdička nahoru za vtipného Krause, sympatickou Bílou, překvapivě skvělého Slávika, tradičně výborného Pyca a nečekaně příjemného a vtipného Prachaře :) Gratulace na Primu a JOJ ;) ()

(=LIFTY=)

Zatím velice dobré! Prima se poučila a narozdíl od Trosečníka má tentokrát nakoukáno. Moderátoři i porotci skvělí! Hodnoceno po prvním castingu. ()

Callie

Nevěděla jsem kam koukat /NovaxPrima/, ale tady mě dostala už první soutěžící, že mi vyhrkly slzy. Nesnáším Lucku Bílou, ale teda je fakt super, přirozená , hodná a hodí se mezi ty dva super týpky.. je vidět , že ve světě prověřený formát je dobrý i pro nás. Oba neokoukaní mladíčci - křupaví salátci - jsou bezva ..... držím palce , aby Prima Nově po dlouhé době nakopala prdel. Aspon tak kvalitně jako u Vyvolených 1. Je to za 4*, ale dávám 5, abych tu Novu víc naprdla :D ()

Willynka

Zdá se mi, že spousta lidí s hodnocením menším jak tři hvězdy tu řeší úplně něco jiného, než co je ke skutečnému hodnocení třeba. Nezajímá mě konkurenční boj, ani mě nezajímá názor, že je show trapná. Není trapná, čs verze se naprosto přesně drží formátu, jaký zavedla Británie s Amerikou, tudíž byste se měli jít ofrňovat i na jejich streamy. Narozdíl od spousty lidí mě porota velice zaujala, Kraus je občas sice mamlas, ale ví, co je zábava. Lucie Bílá má sama talentu na rozdávání (i když chápu, že ne každý má na ten její sladkej projev, který pěstuje od odchodu z Arakainu, žaludek) a Jaro Slávik je snad osoba nejpovolanější. Jenom je potřeba si o něm nejdřív něco zjistit, než začnete tvrdit, že tam nemá co dělat. Má, a sakra dost. Líbil se mi sestřih i moderátorská dvojice. Líbil se mi i výběr účinkujících. Já vlastně ani k samotnému programu nemám co vytknout. Snad jen tu krátkou délku (dvě hodinky by byly lepší) a spousty reklam. P.S. Pane "paascha", hodláte ten samý koment kopírovat po všech verzích Got talent? Promiňte, ale někoho, kdo má Eraserhead (jak mám Lynche ráda, tak je to hrozná píčovina) a označí GITS za scifi, toho nemůžu brát vážně. ()

Gilmur odpad!

Prachař a "Pičo" Rausch, trapáci jaký svět neviděl a ta plejáda největších exotů vyplněná nudnou vatou kolem je stejně trapná jako ta sračka na nově. ()

Jamall

O několik tříd lepší než novácká šou. Vyváženější porota (i když jednotlivě to není tak silné - chybí mi Adela a Palo), lepší scéna, zajímavější soutěžící, více se dbá na detaily a lepší moderátoři. ()