Poněkud ztřeštěná Stefanie Plum je na tom mizerně. Nemá práci, nemá peníze, nemá manžela a navíc jí právě zabavili auto. Od svého bratránka dostává nabídku práce v jeho firmě, která chytá osoby, jež se nedostavily k soudu. Za jednoho takového výtečníka může shrábnout třeba i deset tisíc dolarů. Připadá jí to jako skvělá možnost výdělku a rozhodne se to zkusit. Jejím prvním případem je Joe Morelli, šaramantní bývalý policista obviněný z vraždy. Má to však háček, Morelli je její kamarád z dětství, ba možná víc než kamarád… (oficiální text distributora)

s.u.g.e.r.

Nezajímavé, nevtipné, s neoriginálním příběhem a nevýraznou Katherine Heigl (sice nahá ve sprše, ALE opět není nic vidět). Pokud chcete zahnat nedělní odpoledne, koukněte na něco jiného, protože tady Vás nečeká ani romantika, ani zábava. ()

Cizr

Obyčejná kopie filmu Exmanželka za odměnu jen si prohodit role. Feministky jásají diváci pláčou. Navíc film jako takový absolutně nevtáhne do děje a jeho dějová linka je nejen plytká, ale i úděsně nudná. Hvězdičku dávám jen kvůli tomu, že za odpad považuji film Strom života. ()

DJ Laky

Mírně nadprůměrný snímek, který je málo vtipní, ale nějaké vtipné momenty se najdou. Jako např. s panem sousedem, který se nechce obléknout a jede nahý na policajní stanici. Davám celkově za film 60%. ()

culo7

Trailer v kine ešte celkom nadchol, ale to je asi jediná pozitívna vec celého filmu. Šeď,šeď a samá nuda. Katherine patrí do romantických filmov, kde potrebuje k dokonalosti ešte vygelovaného frajera, ale ako hlavná postava v "akčnom" filme už nikdy viac! ()

Bednobuch

Nic moc. Příběh rozhodně neoriginální. Co mě ve filmu docela bavilo, byl vztah Katherin a Jasona v hlavních rolích. A pěkná scéna ve sprše. Ale jinak nic překvapujícího, skoro žádná akce, špatné vtipy. Kdybych to neviděl nic by se nestalo. Ale byl jsem a budu zvědavý. ()

kajacharlie

Suché, trapné, bez nápadu, prostě o ničem ... popravdě jsem to chtěl po půlhodině vypnout, ale zrovna jsem neměl nic lepšího napráci ... Zbytečně vyhozených $40 000 000, které stejně ve filmu nejsou nikde vidět (15%) ()

mara312 odpad!

Netuším proč se takové filmy točí....kdo odklepl peníze na tenhle film spáchal stejný zločin jako ten kdo ho natočil. Hodinu a půl naprosté nudy. ()

JerryPilsen

Bez překvapení,ale také bez trapnosti.S logikou si autoři příliš nepotykali,ale není to zas až tak zlé.Třetí hvězda za Katherine.Mňam ()

lady_giraffe

Nevím, proč má film tak špatné honocení.. Neříkám, že to je nějaký extra duchaplný kousek, ale není to špatný. Prostě průměrná americká komedie, která neurazí a pokud se chcete pobavit, tak proč ne.. ()

Jean_Calid

Fajn. Kdybych měl zrovna něco jiného na práci, asi bych to dělal raději, než se koukal na tento film. Musím přiznat, že Katherine Heigl se mi opravdu líbí, a jen díky tomu jsem to dokoukal. Pár vtipných scén, spousta vaty, taky průpovídky ve stylu Bogarta mi k novopečené lovkyni odměn moc neseděly. A co nechápu, je nezištná pomoc od "Rangera". Proč ji kupoval zbraň, proč ji pomáhal a jak vůbec zapadal do příběhu? ()

Jannine

Děj filmu poměrně odsýpal, herci se mi ve svých rolích taky líbili. A to, že je to jenom jiná verze Exmanželky za odměnu mně osobně vůbec nevadí, protože jak ten první film, tak i tenhle si klidně v budoucnu znovu zapnu s tím, že se chci pobavit, odpočinout a od toho tu ty filmy prostě jsou. ()

mpet

Na film jsem mrknul jen kvůli tomu, že v tom hraje Katherine Heigl. Ale bohužel to bylo to jediné pozitivní v celém tomhle filmu. Nato že to je komedie, je tam strašně málo vtipu a komických situací a také to má být akční film. ale abych pravdu řekl, víc akce by jsme se dočkali v dokumentu o tom jak se pasou krávy na louce. Díky roztomilé Heigl, která to aspoň trochu zachraňovala dávám dvě hvězdy, ale jinak to byl totální brak. ()