ivishka

Mám ráda hokejové prostředí a tak nikoho snad ani nepřekvapí mé hodnocení. Myšlenka, že to takto chodí v NHL asi přivedla pár lidí na fakt, že by se možná přihlásili k hraní hokeje :-D. Ovšem tento film mě hodně pobavil. Dokonce jsem viděla herce Marca-André Grondina už v druhém jeho konečně koukatelném filmu a za Seanna musím říct, že opět potvrdil své tvrzení, že se svou osudovou rolí Stiflera nemá pranic společného. A také Liev Schreiber potěšil :-). ()

JJ.Gibson

Bohužel mě Goon nezastihl asi v té správné náladě! Přišlo mi to prostě a jednoduše blbý :( I když S.W.Scotta mám rád a nadruhou stranu podal docela slušný výkon, na to že hraje vygumovanýho blbštaina. Tak mě jsem se proto zkrátka a dobře nedokázal nadchnout. Nene, tady ten film u mě jednoduše nefunguje tak jak má... ()

zipper111

Jak nesnáším bitkaře a tenhle film jsem od záčátku zatracoval, musím konstatovat, že jsem se nakonec fakt bavil a Goon sice není ůplně o hokeji, ale je to sranda a moc dobře natočená. Nejvíc unešenej jsem byl z těch pár hokejovejch akcí, co byly k vidění v podání "LaFlammea". Solidní. ()

Tony.cs

Miluji filmy o hokeji. A tady se nám ukazuje hokej ze strany nepostradatelných hráčů ... "bitkařů" . Sean je fantastickej v roli trošku přihlouplý mlátičky, hokejové záběry jsou moc super a ta trocha krve taky neuškodí. Boží film. Maximálně jsem si ho užil a počítám, že si ho ještě párkrát pustím. ()

AlThorKremser

Velmi slušný film. Mám rád filmy S.W.Scotta a ten v tomhle filmu dobře zahrál trochu blbého ´´hokejstu´´ ale super i bitkaře.Dobrý byl i Liev Schreiber.....takže pokud máte rádi hokej tak se s chutí podívejte :) 85% ()

Žralok

Rozhodně jsem nečekal že to bude až takhle dobrý. Jako komedie by to moc neobstálo. Je to spíš sportovní drama. Ačkoliv je to film o hokeji. Neni to film o rychlejch hokejistech co dávaj góly. Zde sledujeme příběh drobet jinýho hráče. Bitkaře. kterej má úkol chránit právě ty produktivní spoluhráče. Zatimco na ledě je to nezastavitelná mlátička která seřeže každýho koho trenér řekne. V civilu se jedná o hodnýho a citlivýho mladíka jež se snaží získat srdce dívky svých snů. Volně inspirováno skutečným hokejovým bitkařem. ()

italka63

Sice trochu hrubšího zrna sportovní komedie z hokejového prostředi, ale já se bezvadně bavila, skvěle zahraná postava týmového bitkaře Scottem a neskutečné hlášky, jasně za čtyři hvězdy. ()

movieband

„Víš, že chtějí jen krev, viď? – Dělám, co se po mně chce. Pokud chtějí, abych krvácel, tak budu za svůj tým krvácet.“ Čekal jsem nějakou ztřeštěnou komedii, jak už je to u Seana Williama Scotta zvykem, ale dostal jsem film s nálepkou inspired by true story a nevěřil jsem vlastním očím. Je fakt, že ta nadsázka tam je, ale celé je to tak podařeně poskládané dohromady, že člověk se občas zasměje, ale zároveň soucítí s hlavním hrdinou, který není nějak chytrý, ale svým způsobem je divákovi sympatický. Podle mě se jedná o vcelku sympatický film, který pobaví, neurazí, ale lidi, kteří moc nemusí hokej a brutalitu, která k němu patří, zřejmě moc nezaujme. Ale co já vím. Cesty filmů jsou nevyzpytatelné. Já jsem se u filmu bavil a dobře odreagoval. ()

Herr_Flick

Based on true story? To je u téhle šílené pocty či parodie na jeden z mých nejoblíbenějších sportů úplně irelevantní. Je jen otázka, jak k tomu přistoupíš. Když chceš, bude to lahůdka nejen pro fandu hokeje. Scott totiž zase jen potvrzuje, jak těžký je frajer a na ledě ho naprosto žeru. Když obuje brusle, stojí to fakt za to. Co víc, neznámý režisér Michael Dowse se projektu chopil opravdu skvěle a vyvažuje všechny aspekty tak, aby to dokonale fungovalo. Po sportovní stránce je to daleko lepší, než většina filmů čistě o hokeji a výjimečně to nekazí ani malý románek. Přijít dneska s opravdu dobrou komedií je takřka nepředstavitelné, já jsem ale navýsost spokojený, je to opravdu plné skvělých momentů, bombovní muziky, hromady násilí, bez sevítek, gay-porn hard! Já tu blbost prostě zhltal. Samotné titulky jsou na 100% Bomba! ()

Thomassi

Goon není ani tak komedie, spíš je to sportovní příběh, který se doopravdy stal a který popisuje velmi zvláštní hokejovou kariéru jednoho hokejisty. No, hokejisty, spíše mlátičku na bruslích. A nutno dodat, že se jedná o velmi zajímavý a dějově dopilovaní snímek. Každý si Seanna W. Scotta pamatuje jako Stiflera, ale tady hraje vážnou roli, i když se dostává do situací, které mohou vypadat legračně. Goon ale staví hlavně na důkladných a naprosto dechberoucích hokejových rvačkách. Třeba jeho souboj s Lievem Schreiberem byl ultimátní. Goon je rozhodně jeden z těch lepších sportovních filmů za poslední dobu, a toho, kdo má rád tento sport, to bude dokonalý odpočinkový zážitek s příjemnými herci a samozřejmě se spoustou bitek. ()

katuska138

Filmů o hokeji moc neznám, neviděla jsem víceméně asi žádný. Je to prostředí, který je mi citově velice blízký, však naši hoši se každý rok starají o ty nejlepší hokejové zážitky. Ale to jsem odbočila. Totálně nabušený Stiffler a proti němu skoro stejně nabušený Victor Creed. Jen nad tím moc nepřemýšlet a užívat si to. Tentokrát i ten typickej americkej happyend překousnu. ()

FilmFan24

Sport a hokej nevyjímaje teda vůbec rád nemám. Ale na filmy ze sportovního prostředí, které jsou navíc inspirované skutečnými událostmi se rád podívám. Seann William Scott v roli bitkaře na ledě i mimo něj vyloženě válí. Nehorázně snad v každém druhém slově "fukujícího" kamaráda si střihl Jay Baruchel, který je zároveň jedním z autorů scénáře a producentem tohoto snímku, který mě tak trochu překvapil. ()

AlistairMir

Tohle bylo maso !!! Seann řeže všechno a všechny a přitom je to takovej zlatej chlapec odvedle kterej by za Vás snad i dejchal. Celej tým okolo něj je vůbec suprově poskládanej hlavně golman a kapitán jsou řízci k pohledání :D Další kdo se mi v roli líbil byl další sympaťák Liev který také ukázal že je tvrdý jak zimní mrazy a závěrečná bitva těhle dvou opravdu neměla chybu plus dvě bitky s NHL TOP bitkařem Georgem Laraquem jsou třešničkou na dortu. Navíc mě film motivoval zajdu na bruslák na hokej vyprovokuju rvačku s bitkařem hravě ho sestřelím a bude ze mě hvězda s haldou peněz a budu krejt zadek Jágrovi...no možná ne ale chvilku máte pocit že se Vám to fakt povede :) ()

TominoLa

Mám rád hokej i komedie s S. W. Scottem, ale tohle mi moc nesedlo. Ze začátku jsem se vcelku bavil, ale od scény kdy se Doug Glatt objeví v braně to více jak komedii připomínalo fantasmagorii. ()

Dont

Tahle komedie mi nějak nesedla, scénář je i na ulítlou komedii o hokejovém bitkaři dost schematický, hokejové zápasy i bitky příliš odtržené od reality. Co bych ocenil, je místy velmi vtipně zvolený hudební doprovod a nápadité proslovy trenéra k hráčům. Naopak z filmu bych až na pár výjimek (večeřet s kámošem a jeho mámou a říkat mu motherfucker byl originální nápad) vystříhal pubertálního Jaye Baruchela. ()

Fanucci

Film o hokeji. A já jsem fanda, takže každý filmy z toho prostředí vítám. Občas vtipné. Bolestně předvídatelné a postavené opět na klišé typu "tým je víc než jedinec", "talent nestačí, musíš hrát srdcem"...ale i tak mi to příjemně zabilo odpoledne, když jsem byl nemocný, takže spokojenost. ()

Huntelaar

Vážně se mi nechce věřit, že něco takového je založeno na příběhu podle skutečné události. O to víc si nedokážu představit, že ten týpek ve filmu ztvárněný Lievem Schreiber byl ostřejší než on sám. Za něj a SWS velký palec nahoru. ()