Doudis19

Je zábava sledovat všechny ty borce, kterým sláva už dávno neříká pane, jak pronášejí sebeparodující hlášky, užívají si neprůstřelnost a neřeší co si o tom kdo pomyslí. Co se týče herectví, samozřejmě žádná sláva. Arnold je guvernerskýho křesla neskutečně topornej :-D, Dolph opět nejzábavnější postava týmu, Li se ani moc neohřál, Stallone vypadá jasně nejhůř (vrásek že by je spočítal snad jen Chuck :-)) no a Chuck je prostě Chuck. Jízda od začátku do konce, moralizování se dá překousnout a co se týče záporáků: "Adkins s Van Damem jsou jedničky". Jen pokud toto má být pocta osmdesátkovým hitům, proč proboha znovu ta digitální krev a sračkoidní počítačové triky :-(. ()

Cedr

To co všichni očekávali od jedničky přinesla až dvojka. Stallone, Schwarzenegger a Willis spolu v akci. Dohromady. A s Chuckem Norrisem. Proti Van Dammovi. Yeah. ()

chelseaman22

O celých 100% lepší, než jednička. Tohle se musí líbit snad každé osobě s chujem (vyjma homosexuálů, metrosexuálu, chytrolínů a ortodoxních židů). Nemůžu si neodpustit připomínku nad hlavním záporákem - proč zase nějakej zkurvenej sovět? To už jich nebylo dost? Osobně bych vsadil boty, že v očekávaném SkyFallu se taky nějaký ten Rusák najde. Chápu, že je to pohádka, ale bylo až téměř neuvěřitelné, jak ten gang ignoroval byť sebemenší krytí! (tohle je ve West Pointu neučili). 80% Celosvětový výdělek k 24.10.2012: $289,271,293..........295. nejvýdělečnější film historie ()

Mr.Ripley

Pro fanoušky žánru orgasmus a povinnost, pro nefanoušky výtečná oddechovka a pro hatery malé upozornění - Chuck Norris si pro vás přijde! ()

maxxxim odpad!

V slovenskom podaní to vyznelo, ako keby najprv urobili dabing a až následne natočili obraz, čiže odpad, aj keby tomu tak nebolo. ()

Skuby47

Tak tohle byl masakr. To už snad nebyl ani drsný film, to byla jatka. Počet mrtvých na metr filmu se oproti jedničce ještě zvýšil. Jinak stará garda akčních hrdinů nezklamala. Jsou to už sice pánové v letech, ale k tomuto žánru jaksi patří. Mají můj obdiv za skvělou tělesnou kondici, kterou stále vykazují. Nejsem přítel potoků krve a mnohé drastické scény jsem kvůli citlivé ženské dušičce a pro zavřené oči neviděla, ale je to ve své třídě výborný film. ()

Estrellita

Tak tohle bylo naprosto geniální! Ještě jsem nestačila vstřebat emocionální zásah, který mi uštědřily Rockyho filmy, a už mi tu servírujou další zápas! :) Jak já toho Sylvestera žeru... No nic. Všichni chlapci předvádějí úžasně zábavnou podívanou, bezostyšně parodují sami sebe, jedna hláška střídá druhou... Záběr na tři nesmrtelné akční hrdiny vedle sebe je bezkonkurenční! Co chtít víc? Přemýšlím, jestli byla lepší Chuckova kobra, Stathamovo doporučení Rockymu, že by se měl konečně naučit bojovat, Arnoldův dotaz, jestli přijde i Rambo, nebo neustálé vracení Terminátora a Willisova poznámka, že už se navracel ažaž. Po suché jedničce jsem nevěřila, že se mi tenhle druh filmu bude líbit, ale... TOHLE je ONO! 96% ()

Lachtaan

Dost možná jeden z prozatím nejlepších akčních filmů vůbec a nejryzejši důkaz toho, jak může sequel předčít svůj origin. Van Damme jako záporák bezkonkurenční a závěrečná scéna pro mě provždy nezapomenutelná. ()

Motinski

Bavil som sa o trochu viac ako minule, (ale iba o trochu). Cameo postavy mi prišli viac na silu, niektoré pasáže boli viac cool, no stále ide o priemer. Chápem čo diváci na Expendables žerú, ja som sa do toho ale stále nedostal. ()

Remivsremi

Přehlednější akční pasáže, šílenější, ještě větší porce hlášek, další akční legendy a přijatelný příběh. Dvojka je upgrade minulé sleziny a vždy si ji pustím z celé trilogie nejraději. ()

Johnny.ARN

Niekoľko dní po londýnskej premiere som si ja spravil svoju súkromnú, kapišovskú. Expendables 2 je pre mňa TOP film tohto roka. Netrpezlivo som ho očakával už odkedy som sa dozvedel, že sa točí. Ale prejdime k filmu. Jednotka nasadila latku poriadne vysoko a dvojka sa ju snažila prekonať hneď úvodnou scénou. Akcia v Nepále, autá, zbrane, Arnold. Príjemne to naladilo a spravilo tú správnu atmosféru. Akcia pri lietadle, stretnutie s JCVD a Adkinsom a elegantná smrť Liama ( ktorý si toho veľa nezahral ) naznačila, akým smerom sa bude film uberať. JCVD ako hlavný záporák nemal chybu. Prišli však aj hluché miesta, kde sa nič nedialo. A konečne som sa dočkal toho, čo každý očakával. Fakt veľkolepý príchod Chucka Walkra Norrisa na scénu. Potom to už nabralo rýchly spád. Zase nejaké to hluché miestečko a boli sme už v samotnom vyvrcholení. Záverečná akčná schéna mohla byť kludne dlhšia. Vlastne celý film mohol byť podstatne dlhší. Boj Adkins - Statham ( kde mu Scott pekne natrhol prdel ) bol po choreografickej stránke fajn pripravený a prevedený. Následne boj Stallone - JCVD bude určite balzam na dušu všetkým fanúšikom. Samozrejme netreba zabudnúť ani na masaker v letiskovej hale. Arnold, Willis a Norris v jednej scéne, ozbrojení ťažkými zbraňami, klátiaci všetko čo sa pohne, nie je o čom. Lahôdka pre milovníkov oldschool akčňákov. Nakoniec treba povedať, že réžia Stalloneho sa mi asi páčila trochu viac ako Westa, a zatial u mňa prevláda taký dojem, že jednotka mala lepší scenár. Jednoznačne, ďalšia projecia je istá. Zatiaľ "len" 4 z 5. ()

LordSnape

Ale jo, nakonec musím přidat jednu hvězdu za hlášky Arnolda (který se už vrátil až příliš mockrát!) a megahustý vpád Chucka Norrise s tankem! ()

skrblik007

Senzace, bomba, ultimátní jízda našich nejmilejších akčních chlapíků. Co jméno, to legenda. Tady předvedli, že ještě mají co nabídnout. Expendables 2 těží 100% - na jednoduché dějové kostře je vystavěná brutální jízda. A ty hlášky, jedna lepší než druhá! Sly pro nás přichystal dárek v podobě shromáždění největších ikon akčního žánru a já mu za to děkuju, co lepšího dát fanouškům na sklonku kariéry? Něco takového dlouho jen tak neuvidíme. Díky, Slyi, Arnie, Bruci, Chucku... na takovýhle zážitek se nezapomíná! ()

flawi.f

Megamonstrózní akční nářez!!!!!! Expendables 2 předčili veškerá má očekávání a i když akčním filmů tolik neholduji, tak téměř v každé scéně mi plesalo srdce neskrývanou radostí. Boží akční a bojové scény, parta ohromných sympaťáků, humor, nadhled a v neposlední řadě kouzelná role Chucka Norrise a bez výhrad geniální záporák v podání Van Damma. Z něj mám husinu ještě teď. Že občas prskám, když filmy mají několik pokračování, ale v případě Expendables se nemůžu dočkat trojky. Old guys kicking ass!!!!!!! ()

Jizni Tlapa

Frajersky frajerská banda vysloužilců je zpátky a nejsou sami. Vzali s sebou ikony všech akčních béček v historii a šlapou do toho jako za starejch poctivejch časů. Po druhém shlédnutí přidávám pátou hvězdu a konstatuji akčné našlápnutý nářez, perfektní pyrotechnickou práci, přesně časovanou stopáž a s kruhy pod kukadlama nejlepšího záporáka všech dob JCVdýho!!Perfekně vybalancovaný střed mezi vážně nevážným béčkem a parodii....díky Chucku.. ()

Mrkvič

První díl byla sračka. I tady se dočkáme příšerně nudné vaty v podání bezduchých rozhovorů a splácaných scén, které na sebe logicky vůbec nesednou. Jenže z velké části je to akční slátanina braná s nadhledem, skvělým humorem a hlavně ikonama posledních třiceti let. Terry Crews tu hází takové pohledy, že např. scéna o jídle je jednou z nejzábavnějších. Scény s Chuckem jsou... raději se nebudu vyjadřovat, aby mě ó velký Chuck neztrestal. Ale jsou parádní Chucku! No a konec, kdy se s kulomety prohání Arnold, Sly a Willis, to prostě nemá chybu. To je staré dobré komando okořeněné humorem těžícím z legendárnosti zmíněných polobohů. ()

Honzíno

Všeho moc škodí. Je mi to líto, přitom jsem Expendablům 2 fandil. Ale snaha naprat co nejvíc cameos, slavnejch legend, postřílenejch panáků a cool 'hlášek' do co nejmenšího časovýho úseku na mě nefunguje. Snížil bych body count na polovinu a přidal bych čtvrt hodiny stopáže. Pak by se mi líbilo, kdyby nějakej head to head combat byl dotaženej a došlo na nějakou vynalézavou honičku například (tři velký akce, třikrát to samý). A těch odkazů je až zbytečně moc. Skoro by se chtělo napsat, že veškerá legrace pramení jen z odkazů na již dávno vyřčené a natočené. Logické boty a vážně napsané dialogy + monology raději nekomentuji. Tímhle způsobem už do toho důchodu hoši skutečně patříte, přitom stále věřím, že po trochu jiné cestě byste ke dvěřím penzionu pro seniory dojít ještě nemuseli. Dvě hvězdičky za sympatie k většině herců (Bruce rulezzz!!!!) a famózního Chucka. PS: Velkofilmu, jako je tenhle, by v dnešní digitální době slušely o dost lepší triky a pohlídání si do očí bijících detailů (skůtry na vodě do letadla a z letadla, namalovanej Van Damme..)._Názor nikomu neberu, já bych prostě od téhle party čekal trochu víc, možná i něco jiného (Jet Li asi tak dvě minuty, Lundgren za totálního dementa až moc - proč je vlastně tedy ve Slyově týmu?). ()

Mr.Bulanek

Hláškami nabitý, uvedený skvělou akcí, volnějším prostředkem, aby jsme si vychutnali závěrečnou akci, která mi přišla nemastná neslaná. Chtělo to více využít ostatní postavy. ()

kinghome

Asi jsem divnej ale mě se víc líbila jednička. Přišla mi vtipnější a zdála se mi tam lepší i kamera. Asi to zapříčinilo i to, že všichni kolem mě říkali, jak to je úplně nejlepší akční film všech dob. A jak to je strašně vtipný a jak je ten Norris tak boží. Podle mě tomu filmu Norris spíše uškodil a jeho vtip s kobrou je asi 3 roky starej a už fakt neni vtipnej. Tím nechci řícrt, že ten film je špatný. Je to skvělej akčňák, s luxusníma hláškama a skvělými výkony herců. Senzační byl souboj mezi Stathamem a Adkinsem a závěrečnej boj mezi Stallonem a Van Dammem! Škoda tý husný číňanky. Mohli vybrat ohodně líp. Ale jako akční film s hromadou výbuchů a pár hláškama to je skvělé. 80% ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky