Reklama

Reklama

Nespoutaný Django

  • USA Django Unchained (více)
Trailer 1
USA, 2012, 165 min

Scénář:

Quentin Tarantino

Hrají:

Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Walton Goggins, Dennis Christopher, James Remar, David Steen (více)
(další profese)

Píše se rok 1858 a v Americe právě probíhá občanská válka. Texasem vedou bratři Ace a Dicky Speckovi pěšky skupinu spoutaných černých otroků a mezi nimi je i hlavní hrdina otrok Django. Ten má šanci získat díky nájemnému lovci lidí dr. Schultzovi svobodu, pokud se mu povede dopadnout vraždící bratry Brittlovi. Djangovi se tak zároveň naskytne příležitost najít ženu, kterou musel před lety nedobrovolně opustit. Ani jeden z hlavních hrdinů však netuší, jak blízko jsou nejnebezpečnějšímu dobrodružství svého života... (TV Nova)

(více)

Diskuze

denulik

denulik (hodnocení, recenze)

Nobunaga

A čo má Landa spoločné so Schultzom okrem Waltza a nemeckej národnosti? Ako môže byť klaďas, ktorý bojuje za záchranu černošky (a chytá záporakov) výluhom chladnokrvného nácka, ktorý by bez mihnutia oka vyvraždil aj vlastnú rodinu, ak by z toho niečo mal?!

na příspěvěk reagoval Abes, Adam Bernau

Nobunaga

Nobunaga (hodnocení, recenze)

Ainy

Sorry že odpovídám na starý příspěvek, ale co se týče Waltze/Schultze, před Djangem jsi neviděla Hanebný panchanty? IMHO Dr. Schultz je jen slabším výluhem plukovníka Landy ;-)

na příspěvěk reagoval denulik, Ainy

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

Jenomže mezi námi dvěma je ten podstatný rozdíl, že nemáš nikdy nic podnětného pouze trolluješ a, jak tě neurazit, jsi debil. To je celé. PS: A to další už sem také nepatří :-).

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

MontyBrogan

Že jsi se s tím nesetkal neznamená, že to tak není. Ale shodneme se na tom, že jsme odbočili od diskuse k "Djangovi" někam jinam, co už sem nepatří. Měj se.

MontyBrogan

MontyBrogan (hodnocení, recenze)

Testament

Ano. Nehrajme sa na slovíčka. Kvôli závislosti na alkohole ľudia chodia na liečenia. Kvôli závislosti na sexe zrejme tiež, aj keď som to zatiaľ počul len o celebritách. Ale ešte som sa nestretol s tým, aby sa niekto musel liečiť zo závislosti na marihuane.

Tak by sme mohli túto off-topic debatu ukončiť tým, že teoreticky to možné snáď je, ale nestáva sa to. A na tom tiež asi niečo bude.

na příspěvěk reagoval Testament

Testament

Testament (hodnocení, recenze)

MontyBrogan

A to nevíš, že správně by se drogy neměly dělit na "měkké" a "tvrdé", jelikož je to pomíjivé, ale podle velikosti závislosti na omamné látce? Jaký je rozdíl mezi těžkým alkoholikem, co denně vypije 15 piv (tzv.:měkká droga) a někým, kdo, si sem tam "sjede lajnu"? Pouč mě. A když odbočím, David Duchovny se léčil na závislosti na sexu - to je tvrdší záležitost, než marihuana? :-D

na příspěvěk reagoval MontyBrogan

Pítrs85

Pítrs85 (hodnocení, recenze)

Ainy

Beztak si chtěl jen udělat Tarantino pořádný PR, mizera jeden, už mu z tý trávy taky slušně hrabe :-))

Ale ne, je dobře, že si to nakonec rozmyslel, i když kecal něco o tom, že s filmováním stejně za pár let sekne, tak snad do té doby ještě pár skvostných filmů natočí.

na příspěvěk reagoval Ainy, Deryll

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Jakkob , MartinezZ

 

Jakkob: ano, jak jinak :-))

 

Martinezz: a proto, když někdo před čase vynesl na veřejnost jeho scénář k novému filmu The Hateful Eight, tak mě málem kleplo ... uvažoval, že od toho půjde pryč.

na příspěvěk reagoval Pítrs85

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

Nemám rád Tarantinovky, fakt ne. Tohle je jeho první film, který od něj můžu (****). Kéž by dělal jenom takovýhle ;)

na příspěvěk reagoval Ainy

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Deryll

tak nějak :-) ten koho Tarantino se svými filmy nespoutal, nemá šanci jeho snímky pochopit a bavit se :-)

na příspěvěk reagoval Jakkob

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

BrunoAnthony

tak jestli nejsi Tarantinovec tak tě to nemůže chytiti to je jasný...právě že první hodinka a půl je tak brilantní že sem u ní chrochtal blahem a hlavně už těd kultovní scéna s kuklux klanem:)

na příspěvěk reagoval Ainy

BrunoAnthony

BrunoAnthony (hodnocení, recenze)

První hodinu a půl jsem vysloveně trpěl nudou a dokoukal jsem to jen proto, že jsem věděl, že se k tomu už nikdy nevrátím. Nechápu ten humbuk okolo, když se ten film zjevil

na příspěvěk reagoval Deryll

Morlok

Morlok (hodnocení, recenze)

Bluntman

Děkuju moc za odkaz. :) Jsem na to zvědavá, ale je škoda že Tarantino se nebude účastnit na dialozích - zajímalo mě jak by působily v psané podobě.

Morlok

Morlok (hodnocení, recenze)

Bluntman

To mi nějak uniklo, že už na komiksu pracoval - tím kladným hodnocením jsi mě docela potěšil. Tak uvidíme, jsem zvědava. :)

na příspěvěk reagoval Bluntman

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Nový film Willa Smitha se odsouvá na příští rok

Nový film Willa Smitha se odsouvá na příští rok

10.05.2022

Příběh o tom, jak Willu Smithovi (Já, legenda, Král Richard) jedna facka změnila život, se bude psát nejspíš ještě nějakou dobu. V tuto chvíli má herec desetiletý zákaz účasti na Oscarech, přišel o… (více)

Tarantino potřebuje hit

Tarantino potřebuje hit

30.07.2019

Devátý snímek režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu započal svoji americkou jízdu za dolary. Za úvodní víkend z toho bylo 40,4 miliónů dolarů, Tarantinův rekord, film ale bude potřebovat… (více)

Tarantino znovu ulovil DiCapria

Tarantino znovu ulovil DiCapria

13.01.2018

Devátý film Quentina Tarantina nás zavede do roku 1969. Květinové hnutí bude pomalu končit, Amerikou otřese řádění Mansonova gangu, při němž zahyne herečka Sharon Tate, a jeden stárnoucí televizní… (více)

V pravé poledne čeká remake

V pravé poledne čeká remake

17.09.2016

Westerny v posledních letech slaví opatrný comeback. Opravdová kuráž vydělala 252 milionů dolarů, Nespoutaný Django si došel pro 424 milionů a za úspěch se dá považovat i 155 mega, jež nastřádala… (více)

Reklama

Reklama