Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

sarkareifova

Po pravdě řečeno se mi film líbil. Obecně mám ráda filmy o tanci a Let´s dance není výjimkou. Choreografie je fantastická, hudba vše skvěle doplňuje a celkově je to hodně dobře natočené. Jenom Emily mi přišla trochu jako sebestředná mrcha, která se MOB přidala jen aby je pak zradila. Děj celkově nemá nic moc souvislost, ale to už je jen maličkost. Konec konců stejně je to o tanci a ten je fakt dobrej. ()

wolfkodlak

No konečně je tu pořádné pokračování. Oproti předchozím dílům je Revolutions jedinečná v tom že konečně se rozpracovalo téma, není to jen láska a balet proti hip hopu, konečně zde vidíme, že to má aspon nejaká smysl a neopakuje se příběh už po čtvrté. Nadále je úžasné zpracování tanečních čísel i samozdřejmě prostory. Ovšem trochu mi připadá že inspirace šla z LXD , ale tak to mi až tak nevadí, myslím si že nejpovedenější díl ze všech :) ()

ExpertAsie

Perfektní promyšlené tance, které byly také spojené s uměním a určitě také nechyběla určité romance i další příhody jako v předešlých dílech. PS: jak the MOB tancovali na eskalátorechm, mi to připomělo podobné prvky z LXD ()

ER

Ale jo. Konečně není motivem vyhrát taneční soutěž "nejlepších na světě" . Na můj vkus je to sice až moc "načančané" ,což je daň za efektní působení ve 3D, ale na druhou stranu to je i solidní podívaná (performance scéna v galerii). Hudba s elektro prvky mne taky nenadchla (takové Street Dance 2 má daleko lepší hudbu) a mnohdy jde synchron hudby s tancem trochu stranou (za což možná může 3D), ale choreografie je výborná. I děj o vyšším principu je koukatelný, závěrečná scéna připomíná Matrix Refvolution a jako vždy,všichni si skočí kolem krku a pokud už neumřeli, žijí šťastně až dodnes.Ale co se divím, že? Už bych si mohl za ty roky zvyknout. ()

Pavel82

Hodnotit v těchto typech filmů příběh je absolutně zcestné a člověk, který si pouští Leťs dance kvůli příběhu, je zralý k Chocholouškovi. Choreografie je na velmi dobré úrovni a ani s hudebním doprovodem nemám žádný problém...Já bych vybral jinou ústřední dvojici, která mi nebyla příliš sympatická (i když se snažili). ()

Likan7

Díval jsem se jaké hodnocení jsem dal předchozím filmům. Pro mě překvapivě jsem dal nejvíc dvojce, čtyři. Pak jsem se zamyslel, protože mam zafixováno, že byla nejpovedenější trojka. JENŽE. Dvojka měla to, na čem v sérii Step up záleží. Když se díváte na jakýkoliv film o tanci, tak zákonitě nemůžete čekat drama s kvalitními herci a scénářem. To prostě nedostanete. Jde vám o tanec, choreografii, efektnost. A to měla dvojka výborný. A Revolution taky. První představení mě sice neohromilo, ale pak se rozjede festival nápadů a třeba scéna v galerii je vyloženě VÝBORNÁ. A ne o moc horší i scéna ve té společnosti. Na trojce mě vyloženě sralo, že úvodní dvojka byla nesympatická a otravná. Kluk k tomu ještě neuměl tancovat. Tady je to o poznání lepší. Ryan Guzman je sympaťák a Kathryn McCormick neskutečně hot. Není to přelomový, není to revoluce, ale budete se bavit. Což u těhlech filmů je nejdůležitější. ()

gloomyhorse

Všude ukazovaly reklamy jak to bude dobrý film ale ve skutečnosti je laciný,děj už byl od začátku jasný v každém dílu je děj stejný.Hudba a choreografie to bylo trochu lepší.Čekala jsem že film bude aspoň dobrý ale ve skutečnosti byl podprůměrný. ()

Nijura

Asi ybch normálně dala 3*, avšak v tomto filmu mě naprosto dostala některá taneční vystoupení, která byla zkrátka dokonalá. Takže pokud jste tento film ještě neviděli, pak se těšte na svélé tančení scény z galerie, mrakodrapu a na závěrečný duet. Opravdu krásná čísla, skvělé spojení hudby, tance a efektů. ()

Jasika

Strašně těžký hodnotit... Příběh i scénář je k nevydržení... A to doslova. Pár scén jsem musela přetočit - odpad nebo *. Ale ten TANEC!!! To je za *****! ()

TommyDiamond odpad!

Ne, prostě ne! Omlouvám se všem fanouškům těchto velkofilmů, ale to se vážně nedá. Už úvodní scéna, kdy se gangstersky tančilo na ulici se mnou doslova otřásla v základech. Po dalších deseti minutách jsem těžko rozdýchával tanec v písku. Následovalo dlouhé přetočení na 40 minutu, kde se tančilo někde v galerii a pak už jsme vážně musel ta muka ukončit. Nemohu dát nic jiného než odpad! ()

DadysGirl

Hezcí lidé, kteří umí tančit a mají originální nápady a efekty se sešli, upatlali z toho rádoby film, kde je "zápletka" jen aby se neřeklo a vy i říkáte, že jsou až moc hezcí a moc efektní a nadáváte si, že když jste byli mladí nevěnovali jste se tanci... :) ()

Nikol10

Tak tohle byla paráda. Myslela jsem, že let s dance už po výborné dvojce nemá co nabídnout. Trojka se moc nepo vedla. A fanoušek jedničky taky nejsem. Příběh opet sladkobolny a opravdu se tvůrcům divím, že do toho opet šli. Každopádně omáčky je málo, takže se přežitek da. Ovšem co.musím opravdu vyzdvihnout je originalita a perfektní choreografii,ktera se jen tak v podobne laděnych snímcích jen tak nevidí. A vyber hlavního hrdiny se taky povedl. ()

pajush.baraque

Jistě, další z mnoha Step Up-ů a Let's Danc-ů, story nicotná, dialogy nic moc, ale ty nápadité choreografie a jejich skvělé provedení! To prostě můžu :) ()

thepeabody

Půl hvězdičky za pár super choreografií a pár super nápadů (výstava), půl hvězdičky za obstojný soundtrack, zvlášť půl hvězdičky za KiD CuDiho a Skylar Grey a půl hvězdičky za Moose! :D ()

Lucilay

Myslím, že spousta lidí nechápe smysl většiny tanečních filmů. Chtěji dát najevo myšlenku, ale bohužel v tom spousta lidí hledá jen nějaký děj, který nenajdou, protože v případě tohoto žánru jsou důležité choreografie, hudba a hlavně pointa tancování. ()

Baldic

Jediné co bylo na tomto filmu zajímavé, byly taneční choreografie. A to je jediné co tento film vystihuje. Scénář podobný né-li stejný z předchozích dílů, noví tanečníci, nové prostředí, nová hudba. Některé, resp. první a poslední, taneční scény působí uměle. V první je za bílého dne mokro (z jakého důvodu?), v poslední jsou poskládány kontejnery jednoúčelově a nikdy by takhle ve skutečnosti nebyly poskládány. Naštěstí se tvůrci vyhnuli scéně v děšti, kde mi poslední dobou přijde, že bez ní nejde natočit film. ()

mark9th

Skvela, naozaj skvela choreografia, majuca oproti predoslym dielom aj svoj dejovy ucel, co velmi ocenujem. Vacsinou sa pri tomto zanre vybodnem na scenar a pribeh, no tentoraz mi to klise nevadilo. Dobre som sa pri filme zabavil a zarelaxoval, co je zaklad, no nie? :) 80% ()

Renie42

Být tak hubená, ohebná, žít někde v Miami a tancovat o život. Nádherný tance, akce které si připraví na místech, kde by to nikdo nečekal a skvělá hudba. Člověk se pak vrtí už jen u toho koukání. Samotný příběh taky nebyl špatný, i když jsem v tom lehce viděla klišé, ale to jen malý detail. Jako v každém předchozím filmu se tam něco nepovede a pak ke konci monstrózní představení, které lidem bere dech. Aspoň v tomhle filmu jsou hlavní představitelé hezcí mladí lidé, na které se dá koukat. ()