Let’s Dance: Revolution

Mladá tanečnice Emily (Kathryn McCormick) přijíždí do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Na jedné plážové party se seznámí se Seanem (Ryan Guzman) a protančí s ním celou noc. Sean vede kontroverzní pouliční taneční hnutí MOB, které se drze dere vpřed a tančí na nejrušnějších místech ve městě a také v netradičních prostorách jako jsou muzeum nebo banka. Občas si vyberou rušnou křižovatku. Prostě to rozbalí všude, kde vzbudí pořádný rozruch. Tancem provokují běžné kolemjdoucí a strhávají na sebe i pozornost médií. Jejich hlavním cílem, je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily postupně učaruje a rozhodne se do jeho tanečního projektu zapojit. Postupně se stane jeho hlavní tanečnicí. Brzy mají první neohlášené vystoupení, které opět zvedne ze židlí řadu kritiků i fanoušků. Jedny naštvané a druhé nadšené. Emilyn otec, bohatý byznysmen, ale nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. Představuje si pro ni jinou budoucnost. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce Emilyn otec rekonstruovat a využít jej k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez střechy nad hlavou. Teď už taneční skupina MOB netančí jenom proto, aby se předváděla a provokovala, nyní tančí pro zatraceně dobrou věc. (oficiální text distributora)

Gulde

Sakra jak jsem se k tomuhle vůbec dostal? To jsou holt ty neproduktivní chvíle, kdy je člověk tak línej, že sedí u telky a je příliš línej na to sáhnout po ovladači a přepnout to nebo ideálně vypnout. Takhle - je to film, ale jako film to naprosto selhává, protože je to prostě už milionkrát vyvařená sračková omáčka z klišé. Na druhou stranu ale ten performance byl hodně zdařilej, a to nejsem zrovna žádnej fanda tohohle fenoménu. Takže takový to jednou a dost. ()

nessbeal

Myslím, že každý, kto ide toto pozerať neočakáva dejovú explóziu, ale neskutočnú hudbu a tanec z inej galaxie. 100% ()

rounen

Hudba tam hrála docela dobrá taneční, jinak to byl děs a hrůza... herecké výkony ani nelze popisovat, nevím z jaké díry ty herce / herečky vytáhli, ale přišlo mi to všechno jako namalovaný modeling... některé taneční scény + ty s digitálními efekty byly trapné / dětinské... nejhorší díl ze všech... nebýt tý solidní hudby, tak ten film posílám rovnou do kytek... Mě osobně tu chyběl nějaký skvělý zkušený herec, jako to bylo v prvním díle (Channing Tatum, který si na nic nehrál, a jel si to po svém)... ()

Chundys

Nejlepší taneční vystoupení bylo asi ve firmě, jako úředníci a v galerii u obou s parádní hudbou. Tam jsem se chytl, ale třeba úvodní tanec a auta s hydraulikou, to bylo hrozný! To jsem zase myslel, že to hned vypnu... ()

RakeW

Step Up Revolution svou stavbou připomíná kvalitní velkorozpočtovou pornografii či béčkové akční námrdy - velkolepá akce → stupidní blablabla → další velkolepá akce... Člověk by tomu mohl naložit odpad! i pět hvězd a pokaždé by si to nějak okecal. To moje hodnocení je zkresleno tím, že se mi to ve správnou chvíli zrovna trefilo do noty a já se velmi slušně výplachově bavil, i když je mi tenhle žánr jinak naprosto cizí a hned tak další podobný biják neuvidím. Hezky barevné a výtečně střižené tři hvězdičky. ()

Kopi1

Bohužel zase stejný jako všechny předchozí díly. Prosim už další nenatáčejte! Ano, představení byla pěkná, zvlášť na konci se povedlo, ale já se hlavně soustředim na příběh a u tohoto dílu se mi chtělo brečet (ne v tom dobrym smyslu). Herci mi připadají v každém dílu taky skoro stejní - pěkná holka a namakanej kluk, kteří musejí překonávat překážky, vždycky je ale něco rozspojí, ale nebojte, oni se zase k sobě vrátí. Slabé dvě hvězdy. ()

Toka

Revoluce v názvu je skutečně příhodná, protože tohle je revoluční taneční film. Jiná hudba, než bývá zvykem - hodně prvků dubstepu, což je k jeho kontroverznosti velmi odvážné a očividně se vyplatilo. Smysly tanečních kreací a jejich provedení bylo jedno z nejlepších, jaký jsem kdy ve filmu viděl a tu v muzeu považuju za top. Tohle se se StreetDance nedá srovnávat, tohle je prostě jiná liga. ()

Heroine odpad!

Kdyby někdo zastavil provoz, a začal trsat na hip hop uprostřed vozovky, vylezla bych z auta, a zlámala bych jim hnátu, aby měli po hopsání. Navíc amatérském, musím říct, že lepší tanečníky snad člověk zahlídne i v Československo má talent... Hudba je odporná, hrdinové hnusní a nevýrazní, tance jsou jalové, celé je to amatérské a arogantní. Podle toho, kolik je tam polonahých slečen, a jak stupidní, dětinsky nereálná (do detailu) je zápletka (jednotlivá čísla by NIKDY nevyšla), soudím že je to asi pro úplně vymaštěné slizké chlápky, a to je teda cílová skupina... A ještě k závěru, kdybych já viděla, jak moje dcera předvádí oplzlý taneček před půlkou města, rozhodně by mně to o ničem kladném nepřesvědčilo. Navíc prý kultura Miami, dávní obyvatelé, hahaha! ()

canni

Brutální Klišé a absolutně předvídatelnej film. Je, ale divný jak dokáže zaujmout a stačí pouze dobré taneční kreace. Bavil jsem se a kromě stereotypu opravdu nemám co vytknout, pěkná herečka v hlavní roli. Neuvěřitelné choreografie a ani si nedovedu představit jak dlouho se to musí trénovat. Každopádně ze všech dílů Step Up je tento rozhodně nejvíc o tancování. ()

bararich8

Lepší taneční choreografie než kdy dříve, lepší efekty než kdy dříve, více tanečních scén než kdy dříve, ale jako vždy příběh je naprostý patos a logiku či nějaké dialogy raději ani nekomentovat. Tudíž solidní 3*. ()

karinakari

Finally! Jsem strašně překvapená a zaskočená (v dobrém slova smyslu). Očekávala jsem propadák a ono je 4. pokračování Step up nejlepší z celé série a možná nejlepší ze všech tanečních filmů, které jsem viděla. No, tak dejme tomu, že rozhodně nejlepší z těch novějších. První Step up byl spíš o Channingu Tatumovi, který si díky účinkování v něm odstartoval kariéru a taky o hezké, uvěřitelné romanci (ještě aby ne, když si Channing posléze svou hereckou kolegyni vzal:-)). Dvojka se vyjímala fakt skvělým final dancem (tanec v dešti, ach ach)a vtipnými charaktery. Rozhodně se jednalo o důstojné pokračování. Ba naopak trojka se řadí k velkým zklamáním. Viděla jsem ho fakt jen jednou jedinkrát v kině a pamatuji si z něj akorát místnost plnou rádií. A konečně ke čtyřce. Film nabitý jedním lepším tanečním vystoupením za druhým. Pastva pro oči člověka, který miluje tanec. Čísla jsou moderní, napěchovaná všemožnými efekty. Nechyběl mi tam ani scénický tanec, takže jsem maximálně spokojená (není totiž nic krásnějšího). Dějová linka nestojí za řeč, nic nového pod sluncem. Ale rozhodně se na tenhle díl ještě párkrát kouknu. Dala bych i 5 hvězdiček, ale mé svědomí mi to nedovolí. To může mít jen Hříšný tanec a podobné klasiky:-) ()

Karmyn

Tenhle díl měl po jedničce nejlepší choreografii. Bylo by parádní, kdyby galerie takové tanenčí vystoupení pořádali častěji. Příběh byl nic moc, ale tyhle filmy vlastně o tom nejsou. ()

asfalt

Všetci vieme, čo od tejto filmovej série môžeme čakať. A teda sú len dve možnosti, buď to odignorujte a garantujem vám, že o nič svetoborné neprichádzate, alebo prepnite na "užívací mód" a zabavte sa pri tom. ()

Nail odpad!

Pi....... na, nesnášim tuhle kulturu ("styl") , pouze gesta a plno hovadin okolo, snad teenegry to zaujme. Pro mě hnus ()

cerbygerby

Po skvělém http://www.csfd.cz/film/264577-lets-dance-3d/ jsem se těšil, ale zároveň obával co příjde tady za novinky, a musím uznat že to něco nového bylo a mě to opět bavilo a můžu jen doporučit... spousta tanečních stylů provedena fakt skvěle, s nápadem jak vyhrát soutěž na youtube... natočeno bezvadně a závěr filmu stál fakt za to... přesto když to srovnám s již zmiňovaným předchozím dílem, musím tu jednu hvězdu ubrat, ale jsou to silné 4* a 85% ()

zedemx

Snad jediný ze série step up / lets danec, kde se tančí a má to důvod. FIlm sice není na 4*, dal bych , dva, spíš tři. Ale nelíbí se mi, jak je podhodnocený. Rozhodně nejlepší ze série. Ikdyž, má stále dost kde zlepšovat. ()