poster

Megažralok versus Kolossus

 • USA

  Mega Shark vs. Kolossus

Akční / Horor / Sci-Fi

USA, 2015, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Phobia
  *

  Náhodou, nejlepší komedie, co jsem v posledních letech viděla! Je to tak příšerně blbé a neskutečně amatérsky natočené, že se divák musí řezat po celou stopáž. Bránice dostává těžce zabrat - nonstop jedna 3,14čovina za druhou, takový scénář by člověk s IQ nad 70 nedal dohromady ani při hodně špatné kombinaci chlastu s drogami. Už podle názvu jsem očekávala veledílo a opravdu mě to v nejmenším nezklamalo. Nesnáším, když se duševně připravím na divoký surfing vlnami sraček a pak se jen vlažně kolébám v kalných vodách nudného podprůměru. Ovšem "Megažralok versus Kolossus" je ve škatulce absurdně špatných filmů hrdým vlajkonošem, divákům s úchylným smyslem pro humor vřele doporučuji!(21.3.2019)

 • pursulus
  odpad!

  S.O.O.S.O.O.S...¬         Skvělá oddechová odpadovka; o konci světa a jeho záchraně; o žraloku Megažraloku s ocasní silou 100krát větší než lodní šroub jaderné ponorky; o ruského inžinýra robotu Kolossu velkého jako Socha svobody v N.Y. poháněného rudou energií, ekologicky naprogramovaného (jednotlivce ničí pouhým zašlápnutím, bez použití bojových arsenálů); o těchto monster souboji zasahujícímu až do vesmíru (ničení válečných družic kousnutím žralokovým); a tím vším prolíná se chlapská povaha ženy-špionky (připomíná houžev a čínskou prodavačku ryb tvrdě se obouvající do manžela neulovivšího dosti ryb k obživě rodiny), něžná povaha ženy-biologa (připomíná učitelku a školní houbu na utírání tabule v nejlepších letech, ana chce býti vyždímána), dělání si srandy z tuposti byrokracie vojenské i vládní, oživované příjemným odlehčujícím závažnou themathiku humorna scénka.¬                 Inteligentnější rozhodně, nežli Transformers režírované M. Bayem, se speciálními efekty se zničujícím účinkem. Pozor, nedoporučuji lidem trpícím depresemi, syndromem vyhoření a sebevražedných sklonů (dědí prý se to všecko po předcích, snad po opicích?); před shlédnutím doporučuji návštěvu lékaře a odbornou konsultaci s ním.¬                 Zajímavost: Snímek byl navržený IOPP (Mezinárodní organizací psychologů a psychiatrů) jako léčebný doplněk terapie slabomyslných a blbců s cílem podnítiti dementní mysl vhodnými podněty a jako vhodný doplněk firemních večírků a brainstormingových sezení je doporučován IAEAI (Mezinárodní asociací zaměstnavatelů v automobilovém průmyslu).(1.4.2017)

 • hladass
  odpad!

  Pokud si dobře pamatuji, ani jeden z dosud natočených Mega žraloků mě vůbec nebavil a to důvodu absence jakýchkoliv vtipných hlášek či odlehčených scén... A nejinak je to i v tomto kusu... Mizerný děj, scénář, herci a triky v kombinaci se zcela vážně pojatým filmem je prostě vražedná kombinace... I závěrečný fight mezi Mega Sharkem a Kolossem je slabota... Ray opět nepřekvapil a natočil úplně zbytečnou sračku...(27.7.2015)

 • Berty00
  odpad!

  Prechádzam filmy a hovorím si že by to už chcel naozaj nejakú sračku a z toho názvu som veril že to bude skvelá zábava....A očakávania sa teda naplnili...Ja naozaj chápem režiséra...Veď on to robí pre svoj fanklub....Je milé že si niekto myslý že je to film...Ešte milšie je že je to hodné profilu...A završenie toho všetkého sú žánre akční/sci-fi/horor....Ono si to ani nezaslúži zmysluplný komentár tento "film" pretože to bola naprostá pi******...Akčné by to bolo v prípade keby tam nebol megažralok ani kolossus...Síce by to potom bolo o ničom ale myslím si že v tak sprostom filme môže vzniknúť naprostý chaos aj bez rybky a robota....HOROR ?!?!? Ta ako vážne...8-ročné dieťa by sa na tom určite zasmialo....A sci-fi....Sci-fi by to bolo v prípade keby robot nevyšmaril rybu do vesmíru....A len tak mimochodom Carcharodon Megalodon bol kedysi dávno reálne žijúcou rybou a podľa výskumov dosahov dĺžku 20 metrov....Takže aspoň tú rybku nemuseli pomenovať megalodon.....(8.1.2016)

 • Hapretor
  **

  Až tak stupidní, až je to zábavné. Dobře, že si tady nikdo na nic nehraje. Herci/čky si odříkají toporně to své a vědí, že je to brak. Tak trochu to paroduje samo sebe a i jiné snímky, a já mám pocit, že se s tím počítá, a že je to účel. Třeba mě pověste, ale je to rozdíl třeba od Pacific Rim, kde se to bere vážně až strašně moc, a přitom to je snad ještě větší hovadina než toto.(4.1.2016)