Reklama

Reklama

Megažralok versus Kolossus

  • USA Mega Shark vs. Kolossus
Trailer

Obsahy(1)

Při pátrání po novém zdroji energie, se Rusku podaří nechtěně oživit obrovského robota, pozůstatek z dob studené války, který se jmenuje Kolossus. Ve stejnou dobu se objevuje nový mega žralok, který může ohrozit celosvětovou bezpečnost. (Universal Channel)

Videa (1)

Trailer

Recenze (38)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Toto bolo moje tretie stretnutie s megažralokom. Pred tým som videl jeho duely s obriou chobotnicou (Mega Shark vs. Giant Octopus) a s krokosaurom (Mega Shark vs. Crocosaurus). No a teraz si to tento morský mega dravec rozdal s kolossusom (Mega Shark vs. Kolossus). Všeky tieto filmy majú hlúpy scénar, hrajú v nich príšerní herci a digitálne triky sú viac ako úbohé. A predsa si to raz za čas rád pozriem. Začínam už byť veru zvedavý ako dopadne súboj megažraloka s mechanickým žralokom (Mega Shark vs. Mecha Shark). * ()

Ainy odpad!

všechny recenze uživatele

Hustýýý! Já si tuhle megavolovinu schválně pustila a teď jsem na pochybách. Vůbec netuším, jak tohle ohodnotit. Jestli dát pětku za to, jak jsem se nasmála. (po vínku a zvlášť u mě, to jde snadno) a nebo dát objektivní odpad za to, jaká to je scénáristická a režijní katastrofa. Normálně fakt nevím! Na začátku mě rozsekala posádka hlubinné, bojové ponorky, tvořená několika super modelkami, která zcela vážně a důležitě bojovala s megažralokem, pokračujíc dalšími šílenými akcemi a drsňáckými neherckými výkony všech zúčastněných. No, řeknu vám cypuškovina na entou. :-) ()

Reklama

Phobia 

všechny recenze uživatele

Náhodou, nejlepší komedie, co jsem v posledních letech viděla! Je to tak příšerně blbé a neskutečně amatérsky natočené, že se divák musí řezat po celou stopáž. Bránice dostává těžce zabrat - nonstop jedna 3,14čovina za druhou, takový scénář by člověk s IQ nad 70 nedal dohromady ani při hodně špatné kombinaci chlastu s drogami. Už podle názvu jsem očekávala veledílo a opravdu mě to v nejmenším nezklamalo. Nesnáším, když se duševně připravím na divoký surfing vlnami sraček a pak se jen vlažně kolébám v kalných vodách nudného podprůměru. Ovšem "Megažralok versus Kolossus" je ve škatulce absurdně špatných filmů hrdým vlajkonošem, divákům s úchylným smyslem pro humor vřele doporučuji! ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

„Ať pálí!" „Pane, jsou tam civilisti!" „Ti se utopí nebo je sežere, tohle je lepší." „Cíl zničen. Po žralokovi ani stopa....uááááá!" Opět královská zábava! Mizerné efekty, otřesní herci, vtipné dialogy a humorná akce. Žralok s americkou vlajkou na hlavě? Proč ne! Ať vidí, tedy, ať nevidí. A samozřejmě zlatým hřebem je hod žralokem. Ano, tvůrci nezamýšleli natočit komedii, leč podařilo se jim to. A kdo by se chtěl dívat vážným okem, tak ať to raději ani nezkouší. Spíše 2,5*, ale vzhledem k zdejšímu hodnocení zaokrouhlím nahoru. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Po tom, čo minulý rok nedokázal Mega Sharka zastaviť ani Mecha Shark, sa Megalodon vracia silnejší ako predtým. V Černobyle sa ale prebudí obrovský robot Kolossus a ludí napadne, že by mohol byť perfektnou zbraňou proti Mega Sharkovi, ktorý ničí našu planétu. - Po tom, čo bolo minulý rok zničené Sydney a Egyptské pyramídy prichádza rada na sochu v Rio de Janeiro a Černobyl. Príbeh je ako vždy katastrofálny, postavy vo väčšine prípadov nesympatické a efekty docela vtipné. Bola škoda, že latexové krásky zo začiatku prežili len pár minút. Lode a žraloci znova lietajú až do vesmíru a nikto na svete ich nedokáže zastaviť. Dokonca sa ukáže aj prefíkaný boháč, ktorý si chce z Mega Sharka urobiť domáce zvieratko. Záver opäť predpovedá, že za pár mesiacov, alebo u Asylum možno aj týždňov, tu bude ďalšie pokračovanie. + herec z The Lords of Salem + žena Adama Greena ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama