Reklama

Reklama

Ochrnutý a bohatý aristokrat Philippe si za svého nového opatrovníka vybere Drisse, živelného mladíka z předměstí, kterého právě propustili z vězení. Jinými slovy - najde si na tuto práci tu nejméně vhodnou osobu. Podaří se jim však propojit nemožné: Vivaldiho a populární hudbu, serióznost a žoviální vtípky, luxusní obleky a tepláky. Bláznivým, zábavným, silným, neočekávaným a hlavně „nedotknutelným“, přesně takovým se stane jejich přátelství… Komedie s dramatickou zápletkou o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk odkázaný na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A o tom, že i nejméně pravděpodobné spojení melancholického multimilionáře a extrovertního recidivisty může humorně zapůsobit na diváka a může se z něj stát kasovní trhák. (oficiální text distributora)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Doomedx

Doomedx (hodnocení, recenze)

Coleator

To je nejvetsi problem csfd, resp. imdb se mi vice libi v tom typu hodnoceni, prece jen jak muzu ohodnotit film ktery je neco mezi 4* a 5* to proste nejde, na imd das 90% tady bud jedno nebo druhe ale nikdy s tim vysledkem hodnoceni nejsi spokojen.. meli to tu udelat stejne jak na imdb, sice by to bylo jen kopirka ale za to v cz/sk barvach, ale na to uz je ted pozde.

na příspěvěk reagoval pravdovravny

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Coleator

on je tu jen aby otravoval :)

tenhle film totiž neviděl, ale v diskusi u batmana, kde otravoval předtím se momentálně nic neděje :)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Coleator

Coleator (hodnocení, recenze)

pravdovravny

Možná sis ještě nevšiml, ale na IMDb maj možnost udělit 10 hvězd - věřím, že kdyby byla stejná možnost i tady, tak tady mají Intouchables také míň (protože tolik desítek, jako je teď pětek, by určitě nebylo)...

na příspěvěk reagoval pravdovravny, Doomedx

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

jenže už vím moc dobře co seš ty za exota, opravdu jen TROL.... takže doufám, že tady se lidi nechytnou.... už stačí, že jsem ti odepsal já, ale to jsem jen konstatoval co jseš zač, rozhodně tě nechci a nebudu "krmi" na téma "kvalita tohodle filmu" protože vím jak by to dopadlo už ted....

takže.... zdar.... ;-)

na příspěvěk reagoval pravdovravny

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

pravdovravny

ty seš vážně dobrej ubožák... poslední tejden "trolíš" na TDKR... poslední 2 dny už to radši ani nečtu.... už tě to tam asi přestalo bavit, nebo se moc nudíš, tak napíšeš stupidní příspěvek semka do diskuze a čekáš až se někdo chytne a že zase rozpoutáš diskuzi na téma...."jaká je tenhle film sračka a jak je strašně moc nadhodnocenej"...

by mě zajímalo co děláš v normálním životě... si mylsím že jseš děcko, který má tedkom prázdniny, nemáš co dělat, kopeš se doma doprdele, tak otravuješ normální lidi v diskuzích....

na příspěvěk reagoval pravdovravny

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel Panavision smazal svůj příspěvek.

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Panavision

ty jo, ted na to koukám, a ty jsi tomudle filmu fakt dal odpad!.... no to je fakt síla.... chápu, že někomu tenhle film sednout nemusí, ale na odpad to prostě nejni i kdbyy nevím co....

Takže přesně jak píše Doomedx... tobě se film nelíbil a když si zjistil že je na TOP 9. místě, tak tě to dožralo a rychle si napáli Odpad, aby jsi mu co nejvíc "ublíži"... takovýdle uživatele s takovejdlema způsobama hodnocení bych fakt nejradši vyhodil z celý CSFD....

Doomedx

Doomedx (hodnocení, recenze)

Panavision

Tak aby jsi to pekne vybalancoval, protoze te proste asi tohle hodnoceni filmu nejak pohoršilo tak si tomu dal odpad že ? Takové lidi jako jsi ty bych z tadyma instantne nechal vyhodit a zabanovat na ip. Vis jen tak preventivne.

na příspěvěk reagoval Panavision

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

MartinezZ

I tak tohle není na odpad ani pod 3 hvězdičky podle mě, takže většina dá 5 nebo 4 a máme tu 9 nejlepší film.. I když určitě na 9 místo nepatří podle mě..

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Panavision

co třeba tak, že mu dalo 31 340 lidí hodnocení v průměru tak vysoké, že to stačí právě na tak vysoké místo... :-)

já zase nechápu nějaký jiný filmy, který jsou v TOP 10,20.... ale prostě to tak beru, že většina lidí to tak prostě vidí....

všechno nelze pochopit, stačí to prostě přijmout jako daný fakt.... :-)

gab0

gab0 (hodnocení, recenze)

Coleator

hm, vcelku dobra otazka .. dohodnime sa, ze tento film z roku 2011 pocitam do rebricku roku 2013, aby to bolo komplikovanejsie :o)

gab0

gab0 (hodnocení, recenze)

plac a smiech, celym filmom..nesmierne putavo natoceny pribeh dvoch odlisnych dusi..krasna hudba, skvela kamera, uzasne vtipne dialogy..moj film roka, zatial.

na příspěvěk reagoval Coleator

Související novinky

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,… (více)

Tom Hanks a švédský hit

Tom Hanks a švédský hit

22.09.2017

Hollywood momentálně neblázní jen po superhrdinech, ale i po předělávkách výrazných evropských filmů. Remake Nedotknutelných s Bryanem Cranstonem už je natočený, Jack Nicholson si zahraje v novém… (více)

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

Z Willa Ferrella bude stoletý stařík

29.08.2017

Možná si ještě pamatujete na švédský hit Stoletý stařík, který vylezl z okna, jenž to dotáhl až k oscarové nominaci na masky. Jen 4 roky starý film sesbíral chválu od diváků i kritiků, takže nikoho… (více)

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na… (více)

Reklama

Reklama