poster

Zpátky ve hře

 • USA

  Trouble with the Curve

 • Slovensko

  Späť v hre

 • Velká Británie

  Trouble with the Curve

Drama / Romantický / Sportovní

USA, 2012, 111 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pilda17
  ****

  Pokud jste viděli J.Edgar, tak je to slabý odvárek. Kvalitní scénář a kvalitní režie, což jsem nechápal, první film Roberta Lorenza a hned taková nálož? Přemýšlel jsem nad tím a nemohu si pomoc, ale rysy Clinta Eastwooda jsou značně viditelné a je jasné, kdo mu trošku pomohl. Velmi překvapilo, že Clint měl velkou roli, protože jsem čekal spíše lákadlo na jeho jméno. Pokud máte rádi Clinta a jeho tvorbu, tak zaručeně nebudete zklamáni. Clint dostal roli, ve které jeho výkon převyšuje všechny ostatní a on Trouble with the Curve zvedá daleko výš. Teprve druhá projekce rozhodne jestli půjdu výš a nebo zůstanu na krásných a silných 4*.. 8/10 = 87%(9.12.2012)

 • mcb
  ***

  Skrz naskrz schematická jednohubka, která je napsaná a natočená přesně podle žánrové šablony. Postavy procházejí předvídatelnými proměnami, scénář se dere do jediného možného finále, režijní vklad téměř žádný. Jediné, co stojí za to, jsou herecké výkony - hlavně Clint Eastwood, jehož další cynický dědula s chraplákem si s přehledem krade celý film pro sebe.(6.1.2013)

 • Pepinec
  ***

  Je vcelku jedno, jestli český nebo originální název. Pokud má být tímhle filmem zpátky ve hře Clint Eastwood, měl by zvážit změnu trenéra, protože jinak by mu zcela určitě nastaly problémy s křivkou. V jeho věku věčná škoda. Jinak teda ještě chvilku a Amíci budou mít o baseballu tolik filmů, jako my o komunismu. Jen doufám, že tyhle úměry nespojuje láska, on stačí už ten průměr kvality... Za hlavní problém tohohle filmu považuji laxní snahu propojit film s dramatem a láskou, pročež tu je od všeho trochu a dohromady prd.(14.8.2013)

 • gogo76
  ***

  Baseball ma veľmi nezaujíma, ale v USA má veľkú popularitu a to je dôvod, prečo na túto tému takmer každý rok vznikne minimálne jeden film. Našťastie samotný šport je tu skôr vedľajší alebo je skôr iba prostriedkom a lepidlom medzi ním a postavami. V prvom rade je to o vzťahoch - hlavne Eastwooda a jeho dcéry a zo speváckeho pódia sa medzi nich zamiešal J. Timberlake, ktorému postupne prichádzam na chuť. Režisér sa síce snaží diváka získať nie práve ideálnym vzťahom otca a dcéry, ktorí sa to snažia urovnať, ale chýbajú v tom emócie. Na film sa však príjemne pozerá, sem tam Clint vytrúsi vtipnú hlášku, ale film pôsobí trošku chladnejšie ako by mal. Záver s namysleným odpaľovačom som netrpezlivo očakával a nikto hádam nepochyboval, že by sa poloslepý Eastwood mýlil. Je dosť možné, že je to jedna z posledných Eastwodových rolí( dúfam, že sa mýlim), tak je to o dôvod viac dať filmu šancu. 60%.(5.5.2013)

 • Fr
  ***

  ,,NERVÓZNÍ?“ … ,,NE, MADAM. JE TO JEN HRA.“ … ,,PŘESNĚ TAK, JE TO JEN HRA.“..... /// Hledači. Srdce hry. Oni rozhodují, kdo bude hrát a když maj štěstí, rozhodnou i to, jak se bude hrát. Jejich instinkt…. no, Gus je už zralej spíš na důchod. Hovno vidí, senilní, a počítač …no co vám budu vyprávět… Další Eastwoodův paličák, tentokrát ve filmu věnovanýmu baseballu a vztahu otce s dcerou. Klišoidní, vypočítavý i nudný je sbližování Amy a Justina, mezi kterejma to nejiskří a je jim věnovanej prostor, jako by měl bejt druhej díl. Zajímavý okamžiky tak přináší jen rodinnej vztah, i když žádný extra novum nečekejte. Emocí málo a příběh plnej klišé, kterej nemít v sobě kousek toho sportovního potenciálu, tak (u mě) klesne až ke dvěma hvězdám. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Clint Eastwood (nejsem sentimentální, ale Bůh ví, kolik toho ještě zvládne natočit). 2.) Baseball (hmm, tomu vůbec nerozumím. Ale Ta Amy Adams je celkem k světu!). 3.) Nevím, jak vypadaj filmový klišé. 4.) Thx za titule ,,MaideN-SK“ a ,,Slitch“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(8.1.2013)

 • - Pieseň, ktorej slova vo filme recituje Gus (Clint Eastwood) a neskôr i Mickey (Amy Adams), je song "You are my Sunshine" od Johnnyho Casha. (toi-toi)

 • - Gus (Clint Eastwood) má po autonehode zranenie pod okom, avšak po krátkom čase nemá na tvári ani škrabanec. (toi-toi)

 • - Název starého baseballového týmu postavy Clinta Eastwooda je Atlanta Braves. (MeanWhile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace