Maynard.

Hmm, tak za tenhle tejden již druhej film z drogovýho prostředí, byl to holt pořádně drogovej tejden :o). Tentokrát z pohledu infiltrátora neboli přísně utajenýho policajta, kterej se nenápadně dostal k těm skoro nějvyšším panáčkům v týhlené né zrovna bezpečný branži. Jako, asi sem už viděl film s podobným příběhem, ale nic, co by mi utkvělo v paměti. Zajímavý na tomhle určitě je to, že je to natočený podle pravdy, i když co dneska není podle pravdy :o). No, Dr.Strange nebo Dead Pool asi nee :o). Rozhodně mi tady chybělo napětí, páč tady byly momenty, kdy by se mi uplně chtělo bejt napjatej, ale nebyl sem ani vlastně na chvíli. Taky by se mi asi víc líbila nějaká stajlová hudba, kterou sem tam taky poměrně dost postrádal. Stejnak to ale muselo bejt o nervy žít dvojí život a neustále se strachovat, jestli tě někdo nepráskne nebo někdo nepozná. Na konci filmu všechno vlastně dobře dopadlo, takže nuda :o). No a teď to chce od drogových kartelů odpočinek :o) ()

Lischai

Překvapení ze Student Agency! Hodný family man Bryan Cranston musí jít undercover z domku na předměstí do prostředí úplně mimo jeho ligu, mezi drogové boháče v ohromných vilách a zabijáky, co střílí bez ptaní. Je to takové hollywoodsky uhlazené, takže všichni agenti jsou hrozně schopní a nedělají chyby, neexistuje policejní byrokracie a i nejtvrdší mafiósové jsou vlastně v pohodě pánové... takže pokud jste viděli Narcos, bude vám to připadat možná až moc sluníčkově milé. Ale je to svižné, zábavné a napínavé, takže jako příjemný, po srsti hladící thriller dobrá volba. ()

ilemas

Perníkový táta a Narcos se mi líbí mnohem víc. Na tomto filmu mě zaujala spíše velmi riskantní a nevděčná práce agentů, když se sblíží s lidmi byť kriminálníky a následně je musí zradit. Chápu, že to tak musí být, ale měl jsem z toho jakýsi divný pocit. Skvělý film, který mi zůstane dlouho ležet v hlavě, jen by to chtělo trochu větší šmrnc. ()

mira007

Hned první akce je naprosto impotentní a trapná a celá první polovina filmu je líná a trochu zmatená až jsem přemýšlel, že to nedokoukám - nechápu jak to tady můžou přirovnávat k fantastickému Narcosu nebo i Kokainu s Deppem. Druhá polovina nabere dech a dostane se divákovi celkem až dokumentární film o praní špinavých peněz ( čili spíše kancelářský thriller ) , špionování ( retrotechnika) a infiltraci do struktur Medellinského kartelu. A taky trochu psychologický film o tom jak se mlátí skutečný život a ten vymyšlený u agenta Mazury/Muselly. Nakonec to byl film, který stál za vidění a jednu hvězdu navíc dávám za kouzelnou Diane Krugerovou a elegantního gaunera Bratta. Hlavní hrdina hraje dobře, ale při srovnání se skutečným Mazurou, měl být vybrán trochu mladší playboy. ()

Lachtaan

Cranstonovi se zastesklo po letech v drogové branži formou fenomenálního Breaking Bad a musel zkrátka do toho temného podsvětí zahučet ještě jednou, tentokrát do skutečného příběhu motajícího se kolem člověka, který se v tomto "oboru" stal kultem. Samotný Infiltrátor samosebou nesahá po kotníky ani výše zmíněnému seriálu, ani třeba Narcos, které je tomuto filmu nejblíž. Jako poněkud odsýpající krimidrama ale poslouží na pohodu. [viděno na Netflixu 7.5.2022] ()

• Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Části filmu se natáčely na letišti Dunsfold Aerodrome. Na tomto letišti se také natáčel Top Gear (od r. 1978). (kellne)