Krátké příběhy hraček

Small Fry

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2011, 6 min

Kraťas, který - na rozdíl od Havajských prázdnin - nevypadá jako pouhá vystřižená scéna z libovolného Toy Story a je vážně vtipný. Odložené hračky na terapii jsou nápad za milion.(28.11.2015)

Druhý diel zo skvelej mini-série Toy Story Toons. Tento krátky film má jednoduchý príbeh, dobré tempo, ale najlepšie sú postavy. Áno, odložené "fun meal" hračky boli výborné. Celý nápad tej "terapie" sa mi veľmi páčil. Najlepšia postava je pre mňa Funky Monk. Aj keď mal vo filme iba jednu hlášku, tá bola výborná a celkový nápad nemá chybu. Som neskutočne rád, že Pixar takto pokračuje s Toy Story. Len tak ďalej... Pre tých, ktorý sa o filme chcú dozvedieť viac, odporúčam si pozrieť aj druhú verziu filmu s komentárom režiséra Angusa MacLanea.(29.9.2017)

A další filmeček, který si hraje s postavami z Příběhu hraček 3". Když už nic jiného, tenhle snímek má alespoň nápad, což se v případě "Air Mater" říct nedá. "Krátký příběh hraček" si pohrává s hračkami, které najdete u happy mealů a podobných menu. Je to celkem zábavné, což je fajn, ale na druhou stranu, ani tohle není snímek, který nějak zásadně vybočuje v oblasti animované grotesky. Hezké na jedno kouknutí, na DVD s filmem se to musí vyjímat jako fajn bonus.(15.11.2013)

• JohnnyD

Nudný ničím nezaujímavý kraťas bez akéhokoľvek vyvrcholenia. Vata.(29.12.2015)

Krátkometrážní snímek. Krátký příběh ze světa Toy Story, který vás neoslní, ale ani neurazí. Ke shlédnutí zde.(8.11.2012)