Jordan pracuje jako operátorka tísňové linky. Jednoho dne jí zavolá dívka jménem Leah, že se někdo snaží dostat do jejího domu. Jordan jí poradí, aby se schovala v patře. To se dívce povede, ale hovor se přeruší. Jordan zavolá zpět, což muž uslyší, a Leah najde. Jordan se ho snaží zastavit přes telefon, ale muž jí pouze řekne „už se stalo“. Druhý den se Jordan z televize dozví, že Leah byla zavražděna. Dává si to za vinu a s prací operátorky chce přestat. O šest měsíců později pracuje jako vyučující pro budoucí operátory. Mezitím je teenagerka Casey Welson unesena z nákupního střediska. Naštěstí má u sebe mobilní telefon, a tak zavolá na tísňovou linku. Hovor přijme nová operátorka, která neví, jak si poradit, a tak případ převezme právě Jordan. Protože Casey volá z telefonu na jedno použití, není ji Jordan schopná vypátrat pomocí GPS. Poradí jí tedy, aby vykopla zadní světlo auta a dírou vystrčila ruku. To se Casey opravdu povede. Uvidí to žena jedoucí za autem, a tak zavolá na tísňovou linku a sdělí, jakým směrem auto jede. Jordan Casey navede, aby vzala plechovku s barvou, která je shodou náhod v kufru, a pomalu ji lila z díry. To přiláká pozornost dalšího řidiče – Alana Denadoa. Když potom únosce zastaví na červené, Alan ho na barvu upozorní. Únosce mu poděkuje, ale Alanovi připadá podezřelý, a proto ho sleduje. Když únosce zastaví, Alan se jde znovu přeptat, zda je vše v pořádku. Únosci dojde, že ho Alan podezřívá, a ve chvíli, kdy chce zavolat na tísňovou linku, ho uhodí lopatou. Poté si vezme jeho auto a naloží ho do kufru ke Casey. Po chvíli se však Alan probere a začne panikařit. To donutí únosce zastavit a Alana zavraždí. Po nějaké chvíli potřebuje natankovat. Zastaví proto na odlehlé benzinové pumpě. Casey si všimne, že z kufru se dá sklopit prostřední sedačka, a snaží se vylézt. Toho si všimne obsluha pumpy. Únosce ale použije benzin, který zrovna tankuje, a pocáká jím obsluhu a hodí po něm zapalovač. Mezitím policie přijde na únoscovu totožnost. Je jím Michael Foster. Ten dorazí do svého cíle, a když vyndává Casey z kufru, zjistí, že má celou dobu u sebe telefon. Jordan ho informuje, že byl identifikován, a radí mu, aby se vzdal. Předtím, než Michael rozbije telefon, řekne Jordan „už se stalo“, a ta si uvědomí, že mluví se stejným mužem jako před šesti měsíci. Zatím vpadne policie do jeho domu, kde je jeho manželka a děti. Ve své kanceláři má Michael malý oltář a v něm fotky své zemřelé sestry. Ta je velmi podobná uneseným dívkám. Na jedné fotografii je v pozadí dům, který byl podle manželky domovem Michaela, ale který shořel. Za domem však stojí stodola, kterou Michael údajně renovuje. Policie chatu prohledá, ale nic nenajde, a tak místo opustí. Jordan je zoufalá, a tak si hovor s Michaelem přehrává pořád dokola... (TV Prima)

ejay

Celkem naivní, ale svižnej a akorát tak dlouhej filmek u kterýho sem se nenudil. Škoda poslední čtvrthoďky, srazila hvězdičku dolů. ()

stolista

Skoro celej film zajímavá podívaná.Podívaná na práci lidí na tísňové lince 911.Lidi jim volají při různých peripetiích a oni se vlastně ani nidky nedozví, jak to dopadlo(přežili,dopadli je,atd..)?Škoda jen toho stupidnějšího finále.Jinak bych šel asi o jednu hvězdu výš. ()

W.E.N.D.Y

Jeden z mála filmov, ktoré ma po celú dobu sledovania udržali v napätí a očakávaní. Podobne ako film Kapitán Philips a 96 hodín. Nápad filmu sa mi hrozne páčil a nebolo tam nič, čo by mi vadilo alebo ma nebavilo, poprípade obťažovalo. Vedela som sa do toho fakt vžiť a to dokáže nie každý film. Koniec filmu takisto nebol prehnaný a prebehol veľmi uspokojivo pre každého. Odporúčam pozrieť všetkým fanúšikom napínavých filmov. ()

Vasyl

Hrál ten Chestnut někdy něco jinýho než policajta? Já ho buď jinak neviděl, nebo mi splývá s ksichtem každýho černýho policajta, na kterýho narazím. Film rozhodně zajímavej. Teda aspoň to téma. Ale nějak jsem celou dobu nebyl napnutej. Asi proto, že unesená holka byla hnusná a nebylo by mi líto kdyby ju ten slizkej frajer vymrdal, skalpoval, zabil a zakopal. No a ten debilní konec? Přemýšlel jsem dlouho co na to napsat, ale radši se na to vyseru, musel bych ubrat ještě hvězdu. ()

generalmagor

Sexy prdelka Berry to drží. Film má rychlý spád, napětí místy dobrá akce. Lehce nadprůměrný thriller s celkem kvalitním finále. ()

blondboss

Jaaj, niekedy by som vraždil pri pohľade na to, ako niektorí režiséri dokážu zmrviť skvele fungujúci stroj. Jedným slovným spojením - perfektne atmosferický thriller s absolútne nedotiahnutým záverom. Spraviť z operátorky akčnú hrdinku? You gotta be kidding me? Halle Berry to skvele zahrala a Michael Eklund v úlohe záporáka nemal chybu, avšak ten záver ma naozaj mrzí, lebo inak dám z fleku 5 hviezdičiek. Takto je to len zbytočne domrvený perspektívny thriller. 70 % ()

lobo87

Výborná Halle Berry v kvalitnom thrilleri z neopozeraného prostredia. Tri štvrtiny filmu som hltal, a keby som sa dočkal dôstojného finále, možno by som išiel aj na maximum. Lenže v momente, ako sa končí telefonický hovor začína kopiť scenár nelogickosti a sťahuje film do priemeru televíznej tvorby. Keby si udržal chytrosť a kvalitu, mohol to byť thriller roku... 75% ()

nemer

Možná příběh plný klišé, ale díky zpracování a hereckým výkonům zaujme. Konec mě příjemně překvapil :) Čekala jsem sadistické řádění, ale byl zvolen lepší trest (což v amerických filmech až tak časté nebývá) 3 a půl * ()

waltosin

Já mám tyhle thrillery rád, opravdu pěkný spád, kde ke konci trošku se budoval příběh, ale moc jsme se toho nedozvěděli, takže první část s telefonováním byla fantastická a druhá taková slabší, ale ze zajímavým koncem, jak ho tam nechali aby chcípnul pěkne sám a hlavně aby ho to bolelo. :) 65% ()

Tomate

Prekvapujúco napínavý thriller zo zaujímavého prostredia. Dej sa príliš neostýcha a po uvedení do obrazu hneď servíruje únos. Musím povedať že prvá polovička bola fakt bomba a všetko to pekne sype. Dlho som nezažil počas tak krátkej doby toľko nadšenia a frustrácie. Abigail je kočka, Halle má naprd afro, únosca vyzerá vierohodne psychopaticky. A druhá polovička podla mňa trochu nezvládnutá. V konečnom dôsledku napínavý nadpriemerný thriller. ()

fimler

Nečekal jsem to, ale vážně povedené!!Halle Berry mám rád a Abigail Breslin ještě víc.Hodně napínavé a rychle to utíká.Skvělé téma, které se 100% využilo.Nevím čím a proč, ale zdá se mi, že je tenhle film hrozně spojený s Telefonní budkou. ()

harycek

Napínavé od začátku až do konce! "Záporňák" je tak sugestivně zobrazen , že kdybych ho potkal tak ho zabim!!!! ()

Plaque

Svižne odrozprávaný príbeh plný toho nem príjemného napätia, keď sedíš so sluchátkom v uchu a snažíš sa niekomu na diaľku pomôcť zo skutočne nem príjemných sračiek... A komu už záleží na všetkých tých kravinách, ktorých sa hlavná postava, čoby tréner call centra 911, dopustila? No a čo? Veď takých bolo a ešte bude, dôležité je, že si to udržalo napätie a spestrilo to jeden výrazne horúci deň, keď sa ti nechce ani zdvihnúť ovládač od ventilátora a posunúť fúkanie na vyšší stupeň.... ()

megajalec

Ohromne napínavé po 90% stopáže. Film ma priklincoval, pohltil a vtiahol. Počas celej doby trvania filmu som bol napätý, čo sa bude diať. ()

Mamutol

Typický klišoidní závěr to posílá celé do odpadu, nicméně 1 hvězda za Michaela Eklunda, který se hodně snažil a druhá za vcelku dobrou první polovinu filmu. Ale ty klišé v závěrech filmů typické pro 80-tý léta už by si mohli dnešní režiséři odpustit, protože je to fuckt k smíchu. ()

Quentin10

Parádní thriller, můžu úpřímně říct, že dlouho jsem u nějakého filmu nebyl tak moc nervozní :-D. Halle Berry se role ujala velice dobře a její chování ve filmu bylo uvěřitelné. ()