Český žurnál

• angličtina Czech Journal
Česko, (2013–2020), 30 h 50 min (Minutáž: 52–84 min)

Série(6) / Epizody(30)

Recenze uživatele svobik k tomuto seriálu (4)

Dělníci bulváru (2014) (S02E01)

Mrzí mě, že takový bard jako Klusák si nedokáže správně ohlídat zvukovou stopu, takže Novotnému je rozumět asi jen 80% všeho, co říká. Obzvlášť ve vtahovacím úvodu to zamrzí. Celkově mě výsledek malinko zklamal, nejde se příliš na dřeň a scének typu té s Kristelovou bych uvítal klidně víc. P. S. Spojovací scénu s robertky jsem doteď nepochopil. ()

Obnažený národ (2014) (S02E05)

Být to čistě o ukazování čecháčkovských stereotypů v Chorvatsku, mohlo z toho kápnout kvalitativně mnohem lepší dílo. Tenhle výsledek ale dramaturgicky připomíná spíš pejska a kočičku, kteří vařili dort. ()

Matrix AB (2015) (S03E02)

Pro mě vlastně nic nového pod sluncem, nicméně pro tupé masy zajímavý pohled na jejich spasitele. Možná ne dvakrát objektivní, ale rozhodně přínosný. ()

Krtek a Lao-C' (2016) (S04E05)

První dokument, u kterého se mi otevírala kudla v kapse ()