Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

RenataD

Moc krásná kreslená pohádka, s pěknými písničkami. Nechybí humor a ani napětí. Povedl se i český dabing i písnička "Najednou". ()

Evikju

Je fakt, že příběh nic moc. Bylo to slabší, ale za to Olaf a sob, který připomínal psa a další zajímavé postavy mi vše vynahraly. ()

Majulenkaa

Shlédla jsem to jen z povinnosti, abych věděla o co půjde na podzim v seriálu Once upon a time. Já prostě ty uzpívaný animáky nemám ráda. ()

MirINDay

Není to jeden z těch animáků, který by se mi vžil do paměti. Zdálo se mi, že nenechali postavy se dostatečně projevit. Tak nějak jsme pořád čekali, co sníh přinese dalšího. Docela zklamání. ()

nezdula

moc to hodnotíte pohledem dospěláka!!! musíte v sobě najít to dítě které tuto pohádku bude prostě milovat a nebude řešit dějovou linku,podobnost s jinými pohádkami (které taky stejně miluje). Je to pohádka co má zaujmou děti a rodiče přimět k odpočinku. Mé vnitřní dítě plesá radostí,je nadšené a spokojené! ()

Martin_K.

Sněhulák Olaf a písnička Let it Go, to jsou hlavní taháky tohohle filmu. Obojí je naprosto dokonalé. Ohledně písně, výrazně víc se mi líbí verze od Idiny Menzel běžící v průběhu filmu, než ta od Demi Lovato, která hraje během titulků. Co se animace týče, velmi mi to připomínalo můj oblíbený kousek Na vlásku. Nicméně kvalita příběhu je v tomto případě výrazně horší, i přesto stále poměrně přijatelná. ()

Onanista

Nemam rad tyhle muzikalni pohadky, obzvlast kdyz se ten zpev neda poslocluchat. Zadny dej a animace ktera uz me prestava bavit. Jedine co se povedlo je Olaf! ()

Taffable

Budu hodnotit za animáky a proto musím dát ***** :) U této pohádky se opravdu zabaví celá rodina. Najde si diváky u těch, kteří mají rádi pohádkové příběhy, romantiku, srandu, písničky. Já osobně jsem si ji zamilovala. Nejvíc fanoušku získá nejspíš sněhulák Olaf, který každé slovo co ze své pusy vypustí je perla. Krása ledového království, šatů a vlasů Elsy, kráných písní, které doprovázejí celou pohádku, vtipného Olafa........ANO tato disneyovka opravdu stojí za to! :) ()

TynTynka

Animace je krásná, to se nedá popřít. Příběh je ale docela nudný a vcelku o ničem. Hodně se tu zpívá, což jen zbytečně natahuje děj. Stačí vidět jednou. ()

kolotroch

Jedna hviezda za grafiku/vizuál a druhá za snehuliaka. Inak nič zapamätovateľné, len veľa waw efektov, waw piesní (ako vrchol som očakával W. Houston s jej ukričanou I will always love you..) a málo skutočného príbehu.. Hans Christian Andersen by asi nechápal aké povrchné spracovanie dnes dokáže nadchnúť diváka. ()

oerdnj

Film jsem viděl v letadle a v angličtině, a dnes již (z pohledu otce) vnímám, že je to řemeslně dobře odvedená práce včetně písničkových vsuvek (před chvílí ověřeno na vlastní ratolesti z youtube), a bude to bavit nejen děti ale i dospělé. Od Disneyho nečekám hloubku, kterou mají animáky studia Ghibli, takže se film střetl s mým očekáváním. ()

milanondic

Nezajímavý příběh...prostě americký pohádkový stereotyp. Hudba (celkově) byla fajn. Píseň "Let it go" (Najednou) má v sobě sílu, ale píseň film nedělá. Mimochodem česká verze, přezpívaná Monikou Absolonovou, je mnohem lepší než anglická... Pro nepříznivce překladu Let it go na Najednou, vždy jde o celkový dojem a celkový smysl překladu, nikoliv o překlad každého slova. ()

eMovieMan

Na zaklade zdejsi recenzi, jsem se na film zacal divat s obavami, ale nic zasadniho, co by mne pobourilo se nedelo. Klasicka disneyovka, (kde na zacatku nekdo musi umrit) spise muzikal,nez pohadka. Klasicke, schema, krasna hudba. A probouzejici princezna mne fakt dostala. Jen ten jeden kladas, ktery se bez jakehokoilv naznaku predem zmeni v sekudne v padoucha, je trochu divny kotrmelec, ale 5 hvezd si stale zaslouzi. ()

The M

Let it Go je rozhodne tá najlepšia vec z celého filmu, ale viete čo? Ja som sa bavil. Snehuliak samozrejme vedie. A dokonca to má veľmi dobré 3D efekty, pričom sám 3D nemusím. ()

Dzoko

Disneyovka, ktorá opäť tentokrát už podľa svôjho názvu zamrazila cestu k originálnemu príbehu a akejkoľvek viditeľnej inovatívnosti. Ale i tak si drží určitý štandard a to vďaka kvalitnej vizuálnej stránke a hlavne v zaujímavých postavách, ktoré ťahajú príbeh a samotné hodnotenie oveľa vyššie než by som bol čakal. Za mňa 60 percent.. ()

Jeldi

Naprosto by mi stačil sestřih scén s Olafem, na ty jediné se dá koukat. Jinak mi skoro celý film skřípali zuby při poslechu českých písniček, opravdu se dle mého nepovedli. ()

bluuudicka

Zmatený a spletitý příběh, sob, co se chová jako pes (zřejmě nějaká obsese studia Disney - v Tangled to byl kůň), dějové zvraty postavené na hlavu, několik figurek kvůli humoru (Olaf k ničemu jinému evidentně nebyl) a ledově depresivní atmosféra. Asi jsem si to měla pustit v létě, v pořádně parném dni, možná by mě to příjemně ochladilo. ()

Rathe

Už dlouho jsem se u žádné Disneyovky nebavil tak dobře jako právě u této. Děj mi přišel trochu kostrbatý, ale to jakým způsobem byl podán už nikoliv. A sob se sněhulákem neměli žádnou chybu. Hlavně teda sněhulák tomu dával pořádný grády. A písnička Let It Go je skvělá :). ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood