Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

funesfilm

Kvalitná jedine asi hudba. Tri hviezdičky s "odretými ušami". Neberiem nikomu jeho názor, ale tak na pozretie medzi všetkými tomu podobnými, mimo najsledovanejší čas v televízii. Kde sú tie časy, v ktorých rástol výkvet animovaného filmu. V tomto prípade je animácia ďaleko za očakávaniami. O scenári sa tiež dá možno polemizovať. Walt Disney, by pravdepodobne nebol spokojný. ()

pekkanik

Klasický americký film. Prvá polhodina za päť hviezd a nestíhal som sa čudovať, aký to má drive a ako ma to chytá za srdce. Potom to začne klesať a klesať... však to poznáte... a nezachráni to ani sob so snehuliakom a snehovým Golemom, či čo to bolo, na konci sa tvorcovia trochu posnažili, ale ku takmer geniálnemu úvodu to má veru ďaleko, škoda, rozložiť to rovnomernejšie, blíži sa to k najlepším Disneyovkám. ()

mato331

Nemám rád filmy, v ktorých sa spieva viac, než dve minúty v kuse. A už vôbec nemám rád animáky, kde sa spieva. Bez ohľadu na dĺžku hudobnej vložky. Takže tento film to mal u mňa ťažké. Ale šlo mu to celkom dobre. Na druhej strane, nie je ničím výnimočný, nemá nič, čo by ho odlišovalo od iných animákov. Čo je samozrejme vcelku problém, pretože animovaná konkurencia je tvrdá. A veľakrát lepšia. Takže len za tri, hoci to nebolo zlé. ()

Wav

Že v Addams Family 2 byly děti trestané Disneyovkami má své opodstatnění. Afektované jednání, slabý scénář, tuctové písničky. A povedené efekty na dobrou pohádku prostě nestačí. ()

Ashleen

Eh, no... Nejslabší Disneyovka za posledních pár let. Opravdu. Co se týče postav, příběhu, vtipu a vlastně čehokoliv kromě tržeb. Ale že i tahle (pod)průměrná dětská blbůstka zachvátí i moje dospělé kamarády, to je docela... Nepředvídatelný? Navíc, když člověk pracuje v hračkářství, může mu hrábnout. I tři roky po tom, co ten film vyšel, je to pořád stejně populární. Nedokážu si představit, jaký boom nastane po Frozen 2. Nebo raději nechci... ()

lucika999

Jedna z najlepších doterajších Disneyoviek. Príbeh sa netočí o princeznej a princovi, ale o sesterskej láske. Plus roztomilý Olaf a Sven, pesnička Let It Go a dokonalá animácia. 5/5 ()

prasecak_cz odpad!

Giganticka p*čovina, která vyšla roku 2013, slabota, nedokážu pochopit popularitu a výdělečnost filmu. Stoprocentní spackanost, matoucí, trapné, tfuj! A zase, TV Nova jednou za uherskej rok koupí k nějaký sračce práva a pak to budou furt vysílat dokola, dokud z toho nedostanu průjem. ()

somme

Krasna animace,hezky pisnicky, jen mi to uplne neprijde pohadka pro male deti. A navic. Chudak Elsa, jedina princezna co skonci na ocet. ()

Martin29

Za mě naprostá spokojenost.Pamatuji si ještě jak jsem na tom byl v kině. Jediné co mě mrzí je zvrat na konci k Anně by se více hodil Hans než Kristof. P.s ta Locika tam fakt je v kině jsem si toho tehdy nevšiml, ale včera v televizi ano. Ohledně toho zpívání ve filmu je cca 5-6 písní z toho každá má cca 3 minuty to je maximálně 18 minut stopáž je 102 minut opravdu jsou to 3/4? ()

ferda12

Hodně slabé, na to, jak Disneye mám rád. Tak tohle mě doopravdy zklamalo. Jediné co se mi líbilo byla píseň "Let it go". ()

dasl

Niekedy stačí správne pomiešať ružovú a trhák pre 5-ročné dievčatká je na svete . Zaplniť hračkárstvo figúrkami a biznis prekvitá. Najviac ma naštvali ako zobrazujú vzťah dievčaťa a muža >tá malá šťanda dokáže iba fackovať udierať a jačať toto má byť príklad ako sa má správne správať v prítomnosti chlapca . Potom sa netreba čudovať agresívnemu správaniu detí keďže im to ukazujeme aj v rozprávkach ako prirodzené. ()

Nini650

From the first time and forever... Tohle bude vždycky jeden z mých oblíbených animáků. Dlouho jsem otálela to vidět, příběh o ledové královně, která uteče a její sestra jí běží zachránit, nic pro mě, ale od první chvíle, kdy jsem to viděla jsem se zamilovala a jsou to už skoro 3 roky a nepřestává to. Celý film jsem se buďto smála, nebo plakala a ať se na Frozen podívám kolikrát chci, je to vždycky stejné. Mám ráda Elsu, trošku se v ní vidím (starší sestra, byly na mě kladeny vysoké nároky atd.) a postupem času jsem si zamilovala i Olafa, který mi zprvu hodně vadil. Přiznám se, že i když jsem tušila, jak to dopadne, film nabídne spoustu zvratů a kdo to neviděl bude hodně překvapen. Bohužel, za mě upadá český dabing (na který se snad nemůžu ani podívat, je to děs) takže doporučuji buďto originál a nebo Slovenskou verzi, která je hodně zdařilá. Jasně, je to film cílený hlavně na mladší diváky a hlavně děvčata, ale protože jsem duší stále malá holka, budu Frozen vždy milovat. (Stejně jako Lvího krále a Mulan) ()

mariannda

miluju Olafa, miluju soba, miluju písničky, co si musím broukat pořád dokola a všem už lezou na nervy, 5* ... Tento fenomén mě zatím nějak míjel, cetky v obchodech jsem přehlížela nevědíc, oč jde.. No, do Vánoc. Je mi 33 a až někde uvidím plyšového Olafa, nejspíš si ho koupím :-) Líbí se mi, že především nejde v první řadě o lásku princezna x chudý mládenec, naopak je film položen na vztahu a lásce sester. A jelikož mám "jen" tři bratry, sestru žádnou, tento animák mě chytil za srdce. Kdo se chce zasmát i si poplakat, směle do toho. Já od nich ve svém poporodním období, které trvá pátý rok, ani nic jiného nečekám. Až se kouknu za dalších pět, deset let znova, možná svůj komentář doplním a opravím hodnocení. Nyní je to pro mě top animák za poslední léta, všechny rádoby znalce disneyovek hrdě přehlížím :-))) A tedy lepší určitě v originále než český dabing. I když musím zas říct, že mám asi nejradši malou zpívající Annu u dveří Elsy a v české verzi ;-) ()

adelfilm

Samozřejmě nejznámější písnička, ano. Ale já spíše oceňuji kouzla která jsou v příběhu ztvárněna. Mám takové pohádky ráda a myslím si, že se musí líbit i dětem. Škoda jen že jsem na tuto pohádku nebyla v kině.:D ()

Ve.Su

Slabota,nuda,pro male deti nektere situace tezko pochopitelne. Asi jsem taky trochu (dost) otravena, ze ty dva ksichty koukaji ze vsech vyrobku pro holcicky od nocniku po nabytek. Kazda druha holka na maskarnim je za Elsu, proc zrova Elsa, ja myslela ze hrdinka je spis Anna,no dobre no. Uz aby byla v mode nejaka jina, peknejsi, holcici pohadka! ()

OndrejKW

Pixarovky mám rád, jenže tahle mi přišla dost slabá. Ani nechápu co na tom všichni vidí... příběh nudný, nezáživný a nezajímavý. Postavy bez emocí, vtipy skoro žádné a sem tam i předvídatelné chvilky. Nechápu proč se zrovna tohle stalo ikonickou pohádkou za poslední roky. Nebýt Elsy a její písně: Let It Go, tak obchody nemají co prodávat. 2 hvězdy za dojemné chvilky sester a Elsy zpěv. ()

2flower

Najslabšia disneyovka od... nič ma nenapadá. A ako sa zdá nič nanapdlo ani scanáristov tohto filmu a tak len nahrali pár pesničiek a pospájali ich niečím, čo len veľkou toleranciou možno nazvať príbehom. Postavy ploché, nezapamätatelné alebo otravné k nevydržaniu. Záporák až príliš okato pridaný na poslednú chvíľu, keď autori zjavne nevedeli ako film ukončiť. Najlepšia pieseň (Let It Go) to z biedy nevytrhne - najmä keď sa vôbec nehodí na miesto v "deji" kde ju spievajú a tým sama o sebe dokáže zničiť zážitok (teda ak by tu nejaký bol). ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood