Vše, co řekneš, tě bude pronásledovat. Bude tě děsit všechno, co uvidíš. Vše, co uslyšíš, tě přivede na samý okraj. Jsou letní prázdniny a novopečený student Lewis Thomas se rozhodl s dívkou svých snů Vennou vydat napříč kontinentem. Ale jeho romantické naděje pokazí objížďka, když zastaví svému staršímu bratrovi Fullerovi a ten ho přemluví, aby si udělali krutý žert z osamělého řidiče nákladního auta. Nebezpečný Rusty Nail, kterého nikdy osobně neviděli a znají ho jen z vysílačky, se ale chce smát naposled... a hodlá se mstít. (oficiální text distributora)

kaylin

Americký snímek „Jízda do pekel“ z mého pohledu nepřináší nic závratně zajímavého. Je to téma, které už bylo do roku 2001 docela dobře vytěženo, ať už snímkem „Duel“, nebo obdobně laděným a také velmi povedeným filmem „Stopař“. „Jízda do pekel“ má sice svůj drive a Leelee Sobieski rozhodně vždy zaujme, ale ani tak to není něco, co by měl drželo v napětí. ()

jajinka

Docela slušný thriller, na rozdíl od toho, co vychází v dnešní době... Svým způsobem zajímavá a trošku děsivá myšlenka, ale celkově spokojenost ()

RAiken

Příjemná a lehce originální oddechovka, která je víceméně obsazena ne až tak známými tvářemi, kteří se snaží víc než sympatickým způsobem udělat z pěkného thrilleru víc než pěkný thriller a docela se jim to i daří. Krásné budování napětí a strachu prošpikované tajemným hlasem z rádia vás udrží sledovat jízdu až do samého pekelného konce... ()

Gorehound

Napínavý, štýlový thriller v štýle takého Stopára, postavený najmä na vysokooktánovom napätí, dobrom, civilnom hereckom prejave v skvelom "kamiónovom" cestnom americkom prostredí, funkčnej, pevnej réžii a tajomnej postave Rustyho Naila a jeho hlase, celý film tvárou neukázanej, a správne nedopovedanej. Teším sa na druhý diel. ()

topi

Napínavý thriller od začátku až do houstnoucího konce. Skvělá trojka hlavních hrdinů, neznámý záporák (a hlavně jeho hlas) taky výbornej, zápletka, střih a neustálé tempo je předností této silniční honitby. A Leelee Sobieski je fakt kočka! ()

Skip

Docela dobrý thriller. Žádné veledílo, ale prostě jen tak pro oddech a pobavení bohatě postačí. ()

Lennnnna

Na to, že jsem na tenhle film v televizi natrefila náhodou, jsem poměrně mile překvapená a to by se býval dal docela snadno přehlédnout, kdyby mě v programu nenalákalo jméno Leelee Sobieski. Slušné tempo i pomerně originální zápletka, herci, které si hned oblíbíte a strachujete se o ně (i když víte, že jim ve finále asi nic moc nehrozí) a jednoduchý styl vyprávění, který vás ovšem bude držet v neustálém napětí - nečekaně dobrý televizní skvost. ()

kinderman

Scénář J.J. Abramse plný dějových zvratů + zkušená Dahlova režie + mladíčci S.Zahn a P.Walker + půvabná L.Sobieski= překvapivě zábavný film, který rozhodně není kinematografickým zázrakem, ale také žádnou přehlídkou ztraceného divákova času. ()

StrYke

Kdyby policajti otevřeli dveře, kdyby na konci za volantem byla přivázaná Charlotta a kdyby bráchu kamion srazil, byl by to konec ve velkém stylu. ()

Havaj8

Důvod, proč sem to chtěl vidět. Mladej Paul Walker...a bylo znát, že toho nemá ještě tolik odehráno, i když tady z toho snad ani víc dostat nešlo. V jednu chvíli sem si dokonce řikal, že to není možný, aby jentak ten týpek přestal otravovat, ale šel po nich dál. Ta trojka byla prostě partička idiotů, tolik věcí by se tam dalo scénáristicky udělat jinak, ale to já už teď asi nezměním. Každopádně, už sem si myslel, že šéfik neproleje krev a navíc sam lehne, což by byla pakárna největší, takle to uchránil od úplný pohromy... ()

Martin741

Celkom kvalitny fryler/horor o ceste napriec USA a problemoch, ktore sa pri nej mozu stat. Aj ked to vykrada Spielbergov Duel, ocenujem hustu atmosferu, par desivych scen a zaver taktiez nebol na zahodenie. Vyborna je hlavne postava psychopatickeho sofera kamiona, ktory stale po US cestach hlada Candy Cane. Reziser John Dahl sa slusne pohral s niektorymi scenkami a herci + Leelee Sobieski idu na maximum. 89 % ()

honajz2

Takový ten průměrný horor, který je sice o něco napínavější, než jemu podobní (tím myslím ty ostatní průměrné horory), ale i tak se nejedná o nic převratného. Pár scén se mi tu líbilo a finále bylo správně napínavé, bohužel ho zkazil ten klasický "nečekaný" konec, který mi leze na nervy. Každopádně se mi tady to spojení thrilleru, hororu a road movie celkem zamlouvalo, i když je to ve výsledku jenom průměrný horor. 3* ()

Rodriguez

Teda ani jeden ze žánrů co je tady vypsaný Horor/Thriller/Akční se nekonal anebo jejich náznaky nebyly tak silné, aby se divák na ně upřel přímo. Jinak příjemná a celkem i vtipná podívaná. 50% *** S odstupem času musím konstatovat, že dílo dozrálo do velmi slušných finálových konců Thrilleru! Solidní podívaná, která 9.8.2014 dojela konečně do pekel! 80% ()

cariada

Solidní nápad na film, ale mnohem slabší scénář. Jelikož celý děj by se v pohodě vešel do poloviční stopáže, pak už je spíš takové natahování. Lewis jede pro bráchu do vězení a cestou zpátky mu nechá brácha namontovat do auta vysílačku a začnou blbnout. Fullera napadne , aby brácha změnil hlas jako ,když byl dítě a něco namluvil do vysílačky jestli se někdo chytne a on se ozval řidič nákladáku Rusty Nail , kluci blbnou tak dlouho dokud se jim neztratí z dosahu. Přijedou do motelu kde je děsně prudící chlápek co se mu pořád něco nelíbí a střetne se s Fullerem, ten si ho snaží nevšímat a vezme si pokoj a jde do auta za bráchou , jenže v tu samou dobu se ozve znova Rusty Nail a hledá tu ženskou, kterou kluci dělali a ty nenapadne nic jinýho než ho poslat do stejného motelu a do pokoje k tomu prudícímu chlápkovi. Sami mají pokoj vedle a poslouchají co se bude dít, jenže se tam děje něco hodně divného a to je dost vyděsí a ak volají recepčního. A pak poldy jelikož mají výčitky svědomí chlápek od vedle je v komatu. Pak se vrací Lewis domů k přítelkyni a jedou i bráchou do Vegas mezitím potkají dívky kamarádku a za nedlouho se ozve kdo jiný než Rusty Nail. A že má tu kamarádku a začíná hra kdo z koho. Někdy mě přijde že má Rusty aspoň x dvojníků, aby stihnul být všude a všechno vysledoval. Konec je celkem solidní a docela drsný. ()

dubinak

Joy Ride je vcelku pěkný, nenáročný, vyhrocený thriller, který asi nikoho úplně neurazí. Sice chvíli trvá, než se děj rozjede, ale pak už není těžké udržet pozornost. John Dahl dokázal napnout struny a pomocí sympatických postav vytvořit výbornou silniční oddechovku. ()

Wormboy

Prva hodinka je velmi podarena, avsak postupne to ide dolu vodou a film sa meni na klasicku pseodohorovu a super nelogicku bachorku...co uz...avsak v tej prvej polovici je miestami atmosfera naozaj velmi hutna, co je velke plus. ()

zette

Nicim vyjimecny horor, ktery nema cim prekvapit. Bat se asi bude malokdo. Zaver ( az na poslednich deset sekund ) pohadkovy. Poprve a naposledy. ()

Juto

Prekvapivo strhujúci a efektívny thriller. Nie je všetko originálne, ale je to mimoriadne zábavné. 6/10 ()

emo

Bomba! Velmi mile prekvapenie. Jeden z najlepsich thrillerov poslednej doby a asi najlepsia vyvrazdovacka. ()