Master19

Paráda! Technická stránka je neuvěřitelná. Poté, co byl divák neustále masírován informacemi, že tohle bude nejvymakanější animák, nebál jsem se mít velké očekávání. A nejen, že jsem nebyl zklamán. Byl jsem překvapen! To, co si machři z Pixaru dovolují dělat s odlesky, stíny a pozadími, je opravdu fascinující. Už se vůbec nedivím, že některá okýnka filmu byla renderována až 17 hodin. Pokud jde o příběh, tak ten je mnohokrát ohraný, ale ty autíčka z něho prostě dělají originál. Závěr je na můj vkus až moc přeamerikanizovaný a předojímavý, ale co, když už, tak už... :-) ()

dANo

Veľmi sa mi do toho nechcelo, ale nakoniec som si to pozrel a ... neľutujem. Fajn príbeh aj pre dospelých, zopár vtipných hlášok postavených na automobilovom žargóne a pekné Pixarovské animácie sú veci, ktoré divák ozaj ocení. ()

demented

Moralizujúca nočná mora. Deti si ju nepochybne užijú, ale to je asi tak všetko. Neuveriteľne plytký, stokrát prežutý a vypľutý príbeh, obsahujúci snáď všetky možné klišé a len nepatrnú štipku zábavy. Až zarážajúco vysoký je výskyt moralít, ktorých koncentrácia v prepočte na mm filmového materiálu je snáď vyšia ako vo všetkých predchádzajúcich animákoch od Pixaru dohromady. Je tragické, keď si uvedomíme, že jediným "originálnym" prvkom je nahradenie ľudských charakterov autíčkami. Škoda. Pixarovské filmy som bral ako istotu, ale tetno krát si Pixar teda pekne nabil hubu. ()

lumiros

Tak už konečně Auta přišla do půjčoven a já je konečně viděl v plné kráse a né v těch kinoripech s hrozným zvukem. Už se nikdy nebudu v předstihu na něco tak degradujícího koukat. Vyplatí se počkat a vychutnat si film v plné kvalitě a tento opravdu je výborný. ()

Aven

Po zdejších téměř orgastických hodnoceních jsem čekal podstatně víc. Jasně animace je vážně moc pěkná a i dabing se povedl, ale nebavil jsem se tak, jak jsem čekal. Zda je to dáno mým přehnaným očekáváním nebo tehdejšímu špatnému rozpoložení či ještě něčím jiným, nevím. Na Auta se určitě ještě někdy podívám a pak, kdo ví, třeba se přidám k oslavným komentářům. zatím je to jen za průměrné tři hvězdy. ()

Natabar

No je sice pěkné, že animace je takřka dokonalá, ale není to na dobrý film málo? První polovinu jsem se docela nudil, druhá to poopravila, ale i tak... Zejména mi uniká, jakému divákovi byl tento příběh určen. Dospělého až tak neoslní (zlatý Shrek!), a děti dost dobře spoustu nuancí nepochopí. Možná je podceňuji, ale pochybuji, že jim něco říká motoristická hantýrka a nějaké trofeje. Myslím, že tvůrci těmito detaily znepřehlednili film a výsledek se nějak rozplyzne do ztracena... (Ale zase - viděl jsem už i horší, a až tak úplně o ničem to není - čili aspoň ty 2*.) ()

Compadre

Dobře udělanej animovanej film se zajímavým dějem....nic víc, nic míň...já prostě těm novým superdokonalým animákům nemůžu přijít na chuť. ()

Brain-D

Animák, který hodně sází na grafickou stránku, která je naprosto dokonalá. Příběh je jednoduchej a hl. je to celé dělané pro děti. Takže taková příjemná, milá a vtipná oddychovka. ()

hroubek

Auta jsou ze všech filmu od Pixaru nejvíce přímočaré a přesně jedou podle vztyčené trati jedinou výchylkou je snad jen konečný závod ve kterém se všechno skloubí do krásného tvaru.Animace úžasná, postavy skvělé a příběh trochu neoriginální.Závody jsou precizně udělany a jejich sledování je velmi působivé.Auta patří k těm slabším kouskům od Pixaru, ale svoji pestrostí a roztomilostí si získají všechny. ()

Nyck

Miluji animáky, kde je použita personifikace nějakých předmětů či živočichů (auta, ryby apod.). Plno vtípků, narážek a komických situací, slušivý soundtrack. Co víc dodat? ()

lykan9

Pro mě typicky průměrný animák, kterých je na každém prstu přehršel. Mnohem raději si pustím film Doktor Hollywood. Je to sice hraný film, ale téma je prakticky stejné a je to mnohem zábavnější. Auta nejsou špatná, ale o bůh ví jaký převrat se také nejedná. Člověk se zasměje, popláče si, ale velmi brzo zapomene. Až tedy na jednu výjimku a tím je samozřejmě Burák :-) ()

Sany33

Po komerčnom úspechu príbehu hračiek na seba film pre milovníkov hračkárskych autíčok nechal celkom dlho čakať. Pekný vizuál a prepracované vedľajšie postavy sú hlavnými ťahúňmi celého príbehu nakoľko hlavná postava prechádza internou katarziou počas ktorej bojuje so svojím vlastným ja aby na konci vstal ako fénix z popola je asi najobohranejšie klišé všetkých športových filmov alebo filmov so športovou tématikou. Na druhej strane Blesk McQueen je sympaťák a tak mu to všetko odpustíme a budeme sa tešiť na jeho ďalšie dobrodružstvá. 70% ()

Pupidyk

Animace špičková, vyšperkované závody, propracované postavy, solidní dabing. Ale to samo o sobě nestačí k dobrému filmu (animáku). Příběh je odporně předvídatelný a semtam to zavání pořádným klišé. Film by si asi zasloužil **** ale když si vzpomenu na Shreka dávám jen třiapůl hvězdy. Ta polovina je za vyplazený jazyk na cílové čáře a japonskou hlasatelku... ()

Musak

Pěkná pohádka, co se týče animace, tak perfektní, co se týče příběhu, tak už X kráte omletý, za 70% ()

Právnička

To bylo tak pěkňoučký a roztomiloučký :-) Bála jsem se, že po mém oblíbeném Nemovi už dlouho nepřijde nic lepšího. Vlastně - od Nema už uplynul nějaký ten pátek a Auta stejně lepší nebyla... ale dalo by se říct, že se Hledání Nema přiblížila. Bavila jsem se od začátku do konce, příběh byl fajn a co musím extra pochválit je naprosto dokonalá animace zaměřující se na detaily. Takže závěrem - Pixar - jen tak dál :) ()

-ELFKA-

Autá sú jednoznačne milý a vizuálne dokonalý animák. No niečo mi tam chýbalo. Niečo čo by pobavilo aj dospelé duše. Dlho som rozmýšlala nad hodnotením a 1* musím strhnúť, aj keď nerada. Ak by som bola mladšia tak tak by som ani neváhala. ()

Disney posílá do kin letadla a velký mráz

27.09.2008

Čtyřka Pirátů přece jen bude

Čtyřka Pirátů přece jen bude

05.03.2008

Alespoň to tak vypadá podle plánů studia Disney na rok... 2011. Ano, zatímco my pořád netrpělivě vyhlížíme největší trháky léta 2008, Hollywood už plánuje premiéry na období, které nám připadá jako… (více)